Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
napiszcie co jest dokładnie w ofercie i w jakich cenach a nie jakis tajny szyfr i śmiechy tych co wiedzą u nas meeting jutro o 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowe tg na tyg 33-35 tg formy silikonowe lub miski ilumine tarka fuson 400 zl stopa 99,90 zl suszarka 119 zl zastawa księżycowa 119,90 zl 3,5 l mulit rozdrabniacz plus i rozdrabniacz plus z pokrywką 199,90 zl sitko shinua 30 zl magdalenki silikonowe 60 zl silikonowe rękawice 160 zl ścierki 2 szt plus ścierką do szkla 99,80 zl ścierka do mycia 9,90 zl scierka do osuszania plus ścierka do okularów 49,90 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marna oferta urodzinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marny jest tez sztab ludzi odpowiedziany za informacje o promocjach, jest sroda i nigdzie nie ma tych ofert co piszecie. ani w systemie ani na stronie głównej. sie niech nie dziwia ze sprzedaz spada-jak informacja leży nie ma sie co czarowac tupperki, ze względu na cene kupuje sie w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za tępa dzida "Marny sztab"... Już widzę, jakbyś psioczyła, że oferta z następnego tygodnia jest na stronie, że ludzie dzwonią z ofertą, a ty się musisz tłumaczyć, że to jeszcze jest nie dostępne do zamówienia. Psioczyć to każdy głupi potrafi, a ruszyć mózgiem to już tak trudno!!! A po za tym, kto ci powiedział, że sprzedaż spada? Jakby się firma dobrze nie miała to by już się zwijała... ma korzenie w USA, oni potrafią kryzys przetrzymać i przez to, że to korpo to się wspierają. Produkt jest dobry i zawsze się obroni, że drogi? Do mnie wciąż wracają klientki z podkulonym ogonem, że mówiły, że drogo, ale się wszystko poniszczyło, że musiały wyrzucić i teraz kupują w Tupper, ale wiedzą, że z własnej głupoty przepłaciły, kupując tańsze. To co jeszcze jest nie tak z ofertą, Fusion droga - i co nie musisz jej oferować. Że Ci się oferta nie podoba, zmień firmę, naprawdę NIKT WAS SIŁĄ W FIRMIE NIE TRZYMA!!! Wręcz czasami firmie współczuje, że trafiła na takie zgniłe jabłka. Pracujecie kiedy chcecie, jak chcecie i ile chcecie. Nie sądzę, by wasze nastawienie się zmieniło gdybyście dostały ZUS i umowę w Tupper, wtedy byście dopiero leżały do góry brzuchem.... Ech... teraz dawać wasze pomyje na mnie, że się znalazła konsultantka wielbiąca firmę... no biorę na klatę!! Która się odważy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem konsultantką i nigdy nią nie będę. Ale od takiej konsultanki, jak powyżej, nigdy bym nic nie kupiła. Co za prymitywna i chamska kobieta. Tak ...tupperware to cud świata....Niestety, jak widać, kiedy ludzie chodzili do szkoły, ta kobieta już sprzedawała tupperware i nie miała czasu na edukację. Współczuję uczciwym i miłym konsultantkom, że macie wśród Was takie kobiety. Żeby przypoodobać się dyrekcji, sprzedałaby każdą z Was . Trzeba było jeszcze się przedstawić. Może central by zauważyła i wynagrodziła niewolnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pyskatej konsultantki: Sprzedaż spada ponieważ jest to publikowane w wynikach finansowych firmy. Tupperware Polska jako spółka z o.o. ma obowiązek publikowania rocznych sprawozdań finansowych, ktore są oficjalnie dostępne. Zatem - zamiast pyszczyć, po prostu to sprawdź. I skoro tak obrażasz inne konsultantki, to Ty za pewne płacisz za siebie ZUS i podatek, prawda? Czy raczej wiele krzyczysz (to już sprawa wychowania) a potem wszystko robisz "na czarno". I zapewne uważasz to za bardzo właściwe postępowanie. W sumie to rozsądne - jakie wychowanie, takie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, tg dotyczy tyg od 33 ale oferta od 34 - pomyłka i przepraszam , ale to nie powód by mnie od "tępych dzid" wyzywac. wszyscy wiedza jak jest z informacją w firmie , oferta od poniedziałku, strona uaktualniona od środy, w tej chwili tez nie ma dodatkowego tg na stronie. kiedys byłam konsultanka, ze wzgledu na takie błedy odeszłam - vbo jak piszesz mozna zawsze: ale nie bede sie znizac do twego poziomu towar ok, ale ceny pewnych rzeczy przesadne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam też nie widzę żeby sprzedaż spadała my w krośnie mamy bardzo dobrą sprzedaż i rekrutacje i meetingi extra ,co do tarki to cena jest duża co to za tarka która nie-zetrze ziemniaka na placki tarte za 500 zł to jest śmieszne już nie mówię o tym że jak mieli to mięsa też nie zmieli to w końcu do czego sie nadaje miałam tarke i wiem o czym pisze nadaje sie do mielenia bakali tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jesli chcecie to napiszcie do mnie te które chca wiedziec od poniedziałku o nowosciach i zapraszam te które chciały by kupować przez net mam przygotowane niespodzianki podaje swojego @ natalia474@poczta.fm moge nawet zaraz powysyłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W krosnie sprzwdaz nie spada bo krolowe allegro tam mieszkaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana my nie tylko na allegro sprzedajemy my wszedzie gdzie sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pomysłowych świat należy. Warto, bo w dystrybucji Krosno-Nowy Sącz jest po prostu super. Wspaniali dystrybutorzy, warto dla takich pracować. A tym którym zawiść przysłoniła oczy radzę pracować tak, jak te rzekome królowe allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rzekome, nie 2,5 tysiaca aukcji tupperware na allegro, z czego 2 tysie wasze tez mi rzetelnosc na pocztę biegac OBŁUDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak takie pyskate reprezentują firmę to brak słów. Co tu się dzieje . Czy tarka FUSION jest ze złota , że ma taką cenę ? Mam swoją z prezentów dla gospodyni i niestety nie spełnia moich oczekiwań, a jak zobaczyłam cenę to oniemiałam z wrażenia . Pytam się za co tyle ? Fakt jest taki, że nie mieli idealnie twardych warzyw , jedyny plus to taki , że łatwo się rozbiera ją do mycia, ale to mimo wszystko jest mało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak a każdemu wolno gdzie się tylko chce a wam kto broni drogie panie a e moge wymieniać po kolei kto sprzedaje oprócz krosna legnica kalisz lublin śląsk poznań pomorskie itd świetych tu nie brak koncze temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole biegac na poczte niż ludziom mydlić oczy przez 2 godziny przykro mi ale ludzie nie chcą prezentacji w domu bo nie chca zeby ktoś im robił zamieszanie taka jest prawda skoro znaja produkt to kupują na stoiskach przez internet .Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny - czy wiadomo kiedy przyjadą brakujące butelki z poprzedniego tygodnia? Trochę to śmieszne, że zabrakło wszystkich kolorów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie polityka firmy jest dwojaka. niby tyle sie mowi, ze nie wolno na allegro, ze nie wolno bez marzy, a na zjazdach licza sie tylko cyferki, logiczne ze robiac party nie jest sie w stanie zrobic 200tys w rok. niech kazdy sprzedaje gdzie chce, tylko sie zastanawim czy pani od poczty by powtórzyła to samo przed sztabem i dystrybutorem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nie zastanawiaj bo to juz nie jest twoja sprawa niemam zamiaru sie przed nikim tłumaczyć a na pewno nie przed takimi ludzi jak ty.Powinnyście się wstydzić swojego zachowania na takim forum publicznym poprostu żałosne jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinniście zmienić nazwę wątku NA WONY RING TUPPERWARE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie przed takimi ludzmi jak ja?? jestem konsultantką, która nie kombinuje - jak sie trafi robie party, jak ma pare zebranych ofert to wysyłam chodzi mi o zwykła uczciwość i zasady - sprzedajesz na allegro a przed innymi konsultankami udajesz ze mialas 5 party w ciagu tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz tu zaglądnęłam i jestem w szoku. Ustosunkuję się do jednej wypowiedzi i znikam. Nigdy więcej tu nie zajrzę. Droga Pani/Koleżanko, można zrobić 200000 tys. obrotu rocznie bez uciekania się do metod, o których Pani pisze. Takie obroty miałam już wtedy, gdy pomysł "portal Allegro" nawet nie zaświtał twórcy w głowie, a komputer i internet był tylko dla bardzo bogatych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle mówicie szanowne koleżanki o uczciwości, a która robi to całkiem legalnie i odprowadza podatki od swojej sprzedaży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne 200tys w roku to daje 4tys tygodniowo bys musiała codziennie tarke fusion lub ultra pro sprzedac sprzedajac drobiazgi tobys naprawde musiala natrzaskac towaru. podatek od tych wielkich obrotow nie jest palcony a maloznaczace konsultanki nie maja sie co martwiść - marża do 3000 w ciagu roku jest zwolniona z podatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś robiłam zakupy u pani ,,,z krynicy"" i absolutnie nie polecam jest strasznie bezczelna niemiła wystawia produkty reklamacyjne delikatnie mówiąc aukcja piękna opis też a po miesiącu przychodzi produkt uszkodzony używany i jeszcze sie kłoci że to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też się kiedyś trafiło, że w zamówieniu miałam towar z wyraźnymi śladami wcześniejszego używania (resztki jedzenia w rowkach w Lilianie) i porysowana perełkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co mają takie duże obrotu to płacą , niestety te co mają taka powiedzmy znikome obroty to robią jedną wielką lewiznę , a podkreślają że są uczciwe . Bo ile z tych Pań ma zarejestrowaną działalność gospodarczą . Nawet jak nie wychodzi podatek , który płacimy z zależności od sposobu opodatkowania i on wyjdzie lub nie wyjdzie , bo jest kwota wolna od podatku to niestety ZUS jest nieubłagany co miesiąc należy płacić czy się miało sprzedaż czy nie , która z tych uczciwych płaci chociaż składkę zdrowotną . Jak nie płacicie to robicie jedną wielką lewiznę , a rzucane hasła że niby takie uczciwe jesteście nie jak Pani z Krynicy to jest wielka kpina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mi daje PAŃSTWO I ZUS ? NIC to o mnie też NIC NIE DOSTANIE.W odpowiedzi na braki też u nas ogromne do mnie nie dojechały obieraczki stolnicę walki mam 2 zalegle TG Miski gwiazdy 2 kobiety czekają już 3 tyg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta strona nie jest do rozliczania nikogo i oskarżania o to co robi.Tu powinnyśmy wymieniać się doświadczeniami i spostrzeżeniami ,udzielać porad a nie oskarżać. Kobiety. Utrzymujcie tematykę strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×