Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Ciekawostka - moja znajoma konsultantka powiedziała mi, że zgłasza do urzędu skarbowego osoby na które pani z Krynicy porejestrowała konta na allegro. Ciekawe, czy te osoby nie będą zaskoczone, kiedy wejdzie urząd skarbowy na ich konta... Myślę, że uczciwe konsultantki po prostu mają już dosyć przekrętów i kompletnej bierności centrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w końcu ktoś chce coś z tym zrobić, bo to już jest przekręt, co ta Pani wyrabia. Znacie jakieś inne konta tej Pani oprócz "blue"? Podajcie. Ciekawe, jak te "słupy" zareagują, że ta pani wpakowała ich w niezłe tarapaty skarbowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto "blue" jest na p. Bernadetę Ł. z Zakopanego, więc to ona będzie zgłoszona do przeprowadzenia kontroli skarbowej. Allegro ma obowiązek przedstawienia całej dokumentacji sprzedażowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz tej z krynicy to jest więcej np z pomorskiego Legnicy Kalisz i Poznań mam kilka namiarów .W sumie to jest walka z wiatrakami wy zaszkodzicie im i sobie przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jaki sposób ma mi to zaszkodzić? Ja sprzedają wyłącznie na party. Zresztą, sprzedaję tez produkty innych firm i mam zarejestrowaną działalność. Jestem za tym, aby wszyscy byli traktowani tak samo i jak ktoś nie płaci podatków i sprzedaje nielegalnie, aby w końcu urząd skarbowy zrobił z tym porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wymiary ma ten obrus w motyle za aktywność i jaki to jest material ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pani z krynicy ma działalność gospodarczą jej nic skarbówka nie zrobi bo wystawia paragony gorzej z tymi co sprzedają nawet na party i miesięczne obroty powyżej 3 tys bez działalności gospodarczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie związane z maszynką do mielenia. Nie wiem, czy to tak ma wyglądać czy ja mam jakąś wadliwą, ale kiedy dokręcę mocno sitko, to nie jestem w stanie pokręcić korbką. Mogę co prawda poluzować nakrętkę i wtedy korbka kręci się luźno, ale czy to tak ma wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrus w motyle wymiary 160x160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładny jest ten obrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm moim zdaniem wyciskarka dużo lepsza ... obrus jak obrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam w wczoraj jedno party ale wybrałam wyciskarkę jednak może uda mi sie umówić jeszcze jedno aby zdobyć ten obrusik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak zrobisz dwa to prezent za aktywnosc jest jeden. chyba, że poslesz zamowienie na kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha no to nic dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto mieczem woj uje id miecza ginie - tak w temacie us

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie też tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie też tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pochwalam donosicielstwa, ale prawo podatkowe powinno obowiązywać wszystkich i urzędy powinny tego same pilnować. Każda osoba sprzedająca towary, płaci podatek od dochodu. Tak samo powinno być z konsultantkami avon, tupperware, oriflame itd. Myślę, że kiedyś urzędy dobiorą się do nich i naliczą karny podatek 75% dochodu + odsetki. Takie obowiązuje w Polsce prawo i niech będzie w końcu przestrzegane przez wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zaczną od towaru i sprzedających na czarno handlujących z alliexspres a od tupperware niech nie odp...lą co żal żal wam dorobiłam się dużych pieniędzy swoimi prawywymi rękami a nie narzekaniem jesteście żałosne i możecie sie co najwyżej cmoknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda nawet słów na powyższe wypowiedzi. Co za prymitywna kobieta, która niczego nie rozumie. Ale w końcu urzedy skarbowe wezmą się za nielegalne interesy konsultantek. Centrala Wam nie pomoże bo już Was zostawia na lodzie zwalając całą odpowiedzialność za działania niezgodne z prawem na Was. A teraz, zgodnie z najnowszymi przepisami, urząd skarbowy ma 10 lat na sprawdzanie dochodów. Czyli macie 10 lat strachu, że każdego dnia mogą do Was zapukać inspektorzy US. Dobrze wiecie, że robicie na czarno i łamiecie prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tobie dalej żal żeby do ciebie czasem nie zapukali he he bo sie dziwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mi bardzo przykro z tego co czytam, gdyż uświadamiam sobie, że Polaczki zawsze pod*olą drugiego Polaczka, chociażby miał się dorobić 1zł więcej od niego samego. WIEM, że fakt osób sprzedających przez internet jest problemem, ale znając życie, to ta osoba pozostanie bezkarna, a najmniej winne zapłacą karę. Jak czytam, jak ktoś grozi prawem polskim, czyli największym absurdem - to jakby US wieszał, za nie opodatkowaną sprzedaż - bo takie jest prawo, też byście chcieli je respektować. Dziwie się, że nie najeżdżacie na Lidla i Biede, że podrabiają Candy, Milo i masę innych rzeczy, a oni jeszcze nie dość, że nie płacą podatku to zyski wywożą z kraju. Szczekacie i grozicie i nic nie robicie. A może by tak zbojkotować ZK i wygwizdać znane "osobistości" z Allegro przy ogłaszaniu wyników? Zacznijmy działać, a nie kopmy dołki pod sobą. Ale wiem, że nic nie zrobimy, bo boimy się pokazać, że coś się nam nie podoba... a skąd to wiem - nie ma tutaj ani jednej osoby, która chciałaby się ujawnić. I tak wszystkie jesteśmy gośćmi. A może się zjednoczyć tutaj i zdziałać coś, każda w swoim oddziale. Co byście chciały zmienić? Kto jak nie my?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba w tym tygodniu nie mam dodatkowej oferty na stronie zamówień wiecej dowiem sie puzniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą fajne podziękowania w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem są beznadziejne te podziękowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te podziękowania to tragedia roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziękowania są rewelacyjne,dlatego,że potrzebne w każdym domu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co będzie w promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podano oferty na sierpien, jedynie podziekowania, moim zdaniem TG jest fajne, bo sa nowosci, mam czym zachecic gospodynie ktore prawie wszystko juz maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za podziękowanie. Przecież to to samo co optima w funkcji zamkniętej. Po co komu takie pojemniki, surowe mięso i tak długo w tym nie będzie. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×