Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
tylko mówicie że niby takie uczciwe jesteś że wszystko robicie zgodnie z prawem , bo sprzedajecie tylko na party . Niestety nie jesteście uczciwe bo wspieracie czarną strefę , nie zarzucajcie tym co sprzedają na allegro i w inny sposób, że są nie uczciwe , bo same nie świecicie przykładem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby powinnyśmy wymieniać się opiniami o produkcie, tylko te "uczciwe" koleżanki , co kipią jadem , zawiścią i zazdrością , że inni mogą , a one nie , bo są uczciwe , ale zus'u i podatku nie płacą bo się nie opłaca , bo przecież Państwo ani zus nic nie daje , wolą wywlekać Panią z Krynicy , że ma lepszy pomysł na sprzedaż i obroty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmięcie już płytę bo to się robi nudne lepiej napiszcie ile zrobiliście fikcyjnych rekrutacji żeby się dostać na zjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobilam jedna, ale nie mam wyrzutów sumienia - wszyscy tak robia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pomogłam dziewczyną które chciały wejść do firmy żeby kupować dla siebie ale niechciały zrobić starówki tak wiec ja je wpisałam zamówienie dalam swoje ale na start dalam i torby startowe razem 7 rekrutacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak czytam, to co piszecie (nie jestem konsultantką lub w inny sposób związana z tupperware), to wyłania się obraz całkowicie chorej, zakłamanej, opartej na kombinatorstwie i łamaniu prawa firmie. Dobrze by było, aby ktoś w centrali w końcu zajrzał na to forum i zobaczył, jak funkcjonuje NAPRAWDĘ Tupperware Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chora to ty jesteś tu można pisać takie bzdety jakie sie chce skąd wiesz czy pisze prawdę czy nie może niektóre posty są wyssane z palca jakbyś to udowodniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góra na to forum zagląda. Ich też rozliczają z celów.Dlatego fikcyjne rekrutacje są im na rękę. I nic z tym nie zrobią. Liczą się liczby i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro taki nacisk firmy na rekrutacje to maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 19: 09: Na forum można pisać swoje poglądy, ale dlaczego od razu obrażasz ludzi? Wypowiedź powyżej Twojej dotyczyła sytuacji i firmy, a Ty od razu wyzywasz personalnie osobę i ją atakujesz. Udział na forum wymaga chociaż minimum kultury osobistej. Coraz bardziej jest mi wstyd, że pracuję w firmie, w której są takie osoby. Kłania się wychowanie i z tym się już nic nie zrobi. Mam 62 lata i takiego chamstwa w tej firmie chyba nigdy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ma Pani rację. Proszę zobaczyć formę wypowiedzi na pierwszych stronach a zachowanie, które teraz dominuje. To też pokazuje, jak zmieniają się ludzie w tupperware. Moim zdaniem na gorsze i na pewno odbije się to na firmie i jej postrzeganiu przez klientów. Kiedyś można było zapytać o konkretny produkt, jego używanie, mycie, przepisy i dziewczyna pomagały. A teraz, od razu jest się wyzywanym od chorych... Ale jeżeli społeczność tego forum toleruje i popiera takie prostackie i obrażliwe wypowiedzi, to znak, że trzeba się stąd wynosić. Pozdrawiam po raz ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to na co jeszcze czekacie co was tu trzyma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co? PREZENTY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam co nowego do chodzi w tym tygodniu ktoś coś wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jeśli będę coś wiedzieć to zostawię dla siebie zachowanie tutaj kobiet mnie przerasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1809
bardzo dziękuję za informację i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 34 dodatkowo przedłużona oferta z obowiązująca w 32-33 czyli pojemniki do mrożenia , obieraczki , ventsmarty, miniaturka nowa fala. Dodatkowo ultra pro 3,3 l z Pokrywą - Cena promocyjna: 369,00 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję.A co za aktywność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allegra dwie miski a za tydzien kontynuacja.. nowy kolor czerwono bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys dostałam te miski jako podziekowanie, bardzo mi sie podobały ale niestety krótko - bardzo szybko matowieja i sie rysuja, przez co traca swoj urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was używała tarki fusion do starcia ziemniaków na placki ziemniaczane? Nie wiem, czy coś robiłam źle czy coś innego, ale to po prostu katorga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety tarka fusion choc to pomysl fajny, ale niestety z elektrycznymi szatkownicami sie nie zrówna. ja mam ja za rekrutacje, ale ktos kto ja kupi za 500zl w promocji!!! - spotka sie z poczuciem niezadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie Konsultantki :) Chciałam zapytać jaki jest koszt wyjazdu na Zjazd Krajowy? Wie ktoś? Proszę o odpowiedź na forum Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w regionie 150,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do tarki FUSION , jeśli ktoś chce kupić ją za 500 zł to niech to bardzo dobrze przemyśli , bo co do wykonania , dobrego patentu na rozkręcenie sprzętu do mycia , robi się to bez najmniejszego wysiłku , to reszta niestety nie powala . Pracuje się nią bez zachwytu , porównuję ją z maszynkami tego typu ręcznymi . Mam ją z prezentu dla gospodyń , oczekiwałam ją bardzo , ale rozczarowała mnie w pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę prosić o przesłanie biuletynu na adres: magda.juz@o2.pl z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to koszty zjazdu są uzależnione od regionów? Z ciekwości mogę zapytać z jakiego regionu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opole, nie mam pojęcia od czego to zależy , czy to koszt transportu czy co . Kiedyś płaciliśmy 270,00 . innym razem do Mikołajek dodatkowo za transport plus koszt uczestnictwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×