Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
nie - za tydzień na meetingu się dowiem - łaski bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra że takie starsze dojrzale kobiety potrafią takie być wy gorzej niż w zerówce u 5 latków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare tego nie robią tylko młode . A niby taka przyjazna atmosfera panuje w firmie , tak sobie koleżanki pomagają . Nie byłam więc nie mogę powiedzieć co było , sama z ciekawości bym chciała wiedzieć , jak kiedyś jeździłam na tego typu imprezy to więcej było osób co narzekały , że wiele szumu o nic i to się zgadzało z moimi odczuciami,a teraz kompletna cisza , może wstyd im że dały się nabrać że mega fajnie i nie mają się czym pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy można dokupić jako cześć serwisową tą "białą silikonową sprężynkę" do sypkich plus? Gdzieś mi wypadła i nie mogę znaleźć. Drugą opcją jest zakup całego pojemnika np. 350 ml i zabranie z niego też sprężynki, ale to średni pomysł nie wspominając o kosztach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak można sprężynka do sypkiego kosztuje 7,23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego jak ktoś mówi ze było fajnie to odrazu afera ze fajnie być nie mogło. Któraś z was była kiedyś i jej się nie podobało ale to nie znaczy że tak musi być. W każdej dystrybucji jest inaczej inni ludzie i podejście. U nas nawet na mitingach jest super. Dziewczyny jak chcą przynoszą ciacho dystrybutor także wiec nie ma co narzekac ze wszędzie jest źle...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TG 49-52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam skopiować tg ale nie mogę wkleić tu ogólnie w tg sa allegry w tym tyg walek żółty i stolnica 99,90 zl mr czosnek 75.90 zl ściereczki do czyszczenia 55.90 2 szt co maja byc jeszcze perły czarne różnej wielkości stojak na ręcznik foremki pierożki miska 3 l do ciast drożdżowego i trzepaczka 100 zl cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to, czy jest dobrze czy źle, bo pewnie jest różnie. Skoro ktoś napisała, że dostał multum (czyli według słownika języka polskiego - "wielką ilość") prezentów, to poprosiłam o napisanie, co wchodziło w to "multum". Temat zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nic nie dostały, że nie chcą się pochwalić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może mi ktoś podpowiedzieć co jest lepiej kupić multi rozdrabniacz czy extra szefa? Mam już rozdrabnicz plus i jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej kupić Extra Szef niż multi rozdrabniacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałyśmy warzywniaki 2 szt.,niezapominajkę,Witaminkę,pojemnik do mrożenia i 1 prezent dodatkowy(każda inny)np.szklarnia,świeży balon itp.Do tego torba.Dodatkowo każda ,która zajęła miejsca na pudle otrzymała prezenty bardziej wartościowe. W styczniu będzie dużo nowości.Jak będę miała chwilę,to napiszę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za podpowiedź :) A szykuje się może jakaś promocja na extra szefa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Extra Szefa w promocji na zapowiedzi nie było, ale Nam z ostatniej jakiś w zapasie został i możemy sprzedać. Jak jesteś zainteresowana to podaj adres mail to się odezwiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak któraś pisała że dostała Bingo na zapowiedzi to chyba na niej nie była, bo takiego prezentu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha to chyba nie byłaś na zapowiedzi, jak nie wiesz nic o extra szefie. Bo właśnie będzie na promocji hahaha po prostu chcesz wyprzedzać swój prywatny magazyn albo niee byłaś na zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co koleżanka chce dostać foto bingo, jakbyś nie zauważyła albo za krótko pracowała to tak jest ze torba z prezentami może się różnić między dystrybucją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siejecie jadem Dziewczyny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie skąd w Was tyle jadu? Jak dla mnie Extra Szef nie jest rozmiarów Multirozdrabniacza a to właśnie Nasz najmniejszy rozdrabniacz będzie na Party Świata Nie mam magazynu i nie muszę się wyprzedawać. Na przyszłość... Trochę życzliwości dla innych :-) Tym bardziej że idą święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najmniejszy mówisz ale nie tylko bo Extra szef tez będzie widocznie wam tej informacji nie przekazali. Ogłaszam wszystkim Extra szef będzie w styczniu na promocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co raz bliżej święta :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyliłam jedynie nazwę bo najmniejszy to Rozdrabniacz Plus A możesz powiedzieć z jakimi produktami był Extra Szef w promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty pomiędzy Dystrybucjami zwykle się różnią ale raczej nie na takich spotkaniach. Tym bardziej co ma bingo wspólnego do prezentów z zapowiedzi? Sama pomyśl... A w torbie właśnie takowe były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj oj nie zawsze wszystkie prezenty są z zapowiedzi i tak jest co roku ze macie problem bo ktoś ma bingo zamiast pojemnika do mrożenia. To co teraz mam aferę robić bo nie mam w czym koperku mrozić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantka co myli nazwę produktu hahah dobre sobie. Rozumiem że nie znamy cen na pamięć ale mylić nazwę to już słabo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc konsultantek kupuje dla siebie, badz sa nowe - nie chca znac katalogu na pamiec - tylko kupic to co im potrzebne. nie kazdy w tupperware upatruje zarobek i prezentacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie Extra szef w promocji.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe gdzie tego Extra Szefa Wam pokazywali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko jak przespałaś na zapowiedziach prezentacje kolejnych tygodni, to teraz musisz poczekać na miting, ojjj, bo jeszcze się okaże,że i na mitingi nie chodzisz :) A może powinniśmy dostać też spiżarenki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×