Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Kpina to malina....cały turbo tydzień to zall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam, że zmienia się na... a nie z... Oczywiście zawsze znajdzie się jakaś co nie doczyta a próbuje swoje mieć na wierzchu. Sugeruję... Trochę uważniej czytać i mniej złośliwości dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cena katalogowa to nie 84,90 a 114,90. Czyż nie tak droga Koleżanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tygodnie TURBO ,tydzień-46. S-400-zestaw spiżarenek+tłuczek-199,9 zł(cena katalogowa-262,9) S-401-zestaw ventsmartów-74,9 zł(katalog-99,8 zł), S-122-cheesmart prostokątny-74,9zł(katalog-114,9zł), S-402-maselniczka ozdoba stołu-31,9zł(katalog-44,9zł), S-403-maximilian Gigant-99,9zł(katalog-149,9zł), S-156-ultra pro 5,7 l.-349,9 zł(katalog-549,9zł). To oferta dodatkowa.Mamy jeszcze ulotkę. Za aktywność-550 zł-Tuppermysz -warta ok.100zł. To mało?Porównajcie ubiegłe lata.Uważam,że jest ok. :) Chociaż potrzebuję innych produktów. A Wy co byście chciały w promocji??????????????Miałyśmy pisać co potrzebujemy.:( Nie piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ubiegłym roku promocje byly niemal identyczne, takze sa to tylko odgrzewane kotlety. jesli chodzi oferte nie jest zle, ale sa marne podziekowania - dali by cos jedno a konkretne a nie takie wszystko i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jedno możesz wziąć garnek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ja a gospodyni, która nie chce doplacac do party, a poza tym by sie to oplacalo to musi miec party za 950zł, a co najmniej za 750zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Party na 750 nie jest problemem ... chyba ze zbierasz z 2tyg zamówienia bez robienia party.... chyba ze robisz sama dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze,nie zawsze kupują ultra pro-czasem jest 7osob i każdy kupi maselniczke i nawet 550 nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do Ty mi mówisz że nie ma takiego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda,że sprzedaż na party nie zawsze jest duża.Ja sprzedałam pewnego razu na dużym party za 14,9 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie zgadzam i wcale to nie zalezo od umiejetnosci prowadzenia party, czesciej od oferty i klienteli - zdarzy sie za 2000 i za 300 - nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden link nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociawandagotuje
Nie wiem dlaczego tak się dzieje, wklejam prawidłowy link i po wysłaniu odpowiedzi okazuje się, że jednak nie jest prawidłowy. Nie chcę próbować już trzeci raz. Zapraszam - blog - ciociawandagotuje.pl kategoria rogalomania tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, poradźcie jak dobrze wyczyścić silikonową babią górę. Po pieczeniu zostają takie ciemne plamy (mam ją w kolorze czerwonym) i żaden płyn do zmywania naczyń tego nie rusza. Wygląda fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj niebieskim Cif-em. Jeżeli są plamy,to pewnie za długo piekłaś.Próbuj domyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namocz w wodzie z solą a później do zmywarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam czerwoną Królewnę, w której spaliłam ciasto. Pomogło włożenie do zmywarki kilka razy. Gdy nie ma zmywarki można zalać wrzątkiem z płynem do naczyń, a później doczyścić zakamarki. Pamiętać trzeba, że zawsze przed pieczeniem należy formę umyć dokładnie. Najlepiej w zmywarce przed i po pieczeniu. Wymaga zachodu, ale warto. Ja ze swoimi formami nie wstydzę się chodzić na prezentacje, a używam ich już kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak obroty w tym tygodniu? Dużo macie? U mnie zapowiada się świetny tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jakoś 1600 wyjdzie :) wiec mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też ok.:). Ale ogólnie jest słabo.Czy ta listopadowa pogoda wpłynęła na ludzi?Ogólnie jakby cisza.Dziewczyny konsultantki też drętwe,bez pomysłów,bez ochoty.A oferta jest niezła.Trzeba trochę zamagazynować,będą dzwonić ,kupować na prezenty przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny,które wygrały konkurs na tort.Co dostałyście w nagrodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o rogalomanii? Warto kupić czy niepotrzebny gadżet? Czekam na jakąś promocję, bo chyba kupię ale chciałabym poznać wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem rogalomania to świetne urządzenie rogaliki idealne za każdym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też czekam promocje na nią robię często rogale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocja nie tak dawno była więc możecie trochę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupcie rogalomanię na allegro. Katalogowo kosztuje prawie 100 zł. Nie opłaca się na żadnym party. Na allegro ok 60-70 zł. Nawet dodając 7-8 zł za przesyłkę i tak zostaje wiele w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociawandagotuje
Rogalomania - w użyciu u mnie przynajmniej raz w tygodniu. Nie wyobrażam sobie teraz robienia rogali bez niej. Jutro pojawi się kolejny przepis na rogale, na ciociawandagotuje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to ,nie opłaca się na żadnym party?????????????? Ostatnio była 69,9 zł.Dziewczyny jeszcze mają. Miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×