Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
prawda w oczy kole, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kole ciebie boli to że ktoś kupuje i woli plastki nisz szklane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można pisać o wielu rzeczach zdrowych i niezdrowych. Forum dla niektórych jest niezdrowe. Wyzwala agresję... We wszystkim umiar trzeba zachować. Nie jestem fanatykiem w żadnym zakresie. Wolę podawanie potraw w porcelanie na przyjęciach, a w taperkach na pikniku czy grilu. Jak mam gdzieś pojechać i ze sobą zabrać "gotowca" na stół, to zabieram w taperku. Gospodyni przełoży w co jej się będzie podobało. Wiem tylko, że przechowywanie żywności w nieszczelnych opakowaniach, pojemnikach czy czymkolwiek jest złe. Mieszanie się zapachów oraz tego co wydziela poszczególna grupa artykułów żywnościowych przy dwu -trzy dniowym przechowywaniu w lodówce a następnie łączenie się wzajemne i wpływ na świeżość naszego jedzonka - to ma złe skutki. I tu pojemniki taperkowe spełniają swoją rolę. Poszukajcie artykułów o przechowywaniu. A swoją drogą to w tupperware nie spotkałam nikogo, komu by "pranie mózgu" zrobiono. W przeciwieństwie do tych od (głównie) garnków na Z i środków czyszczących na A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś by zainteresowany mam do sprzedania dwa rozdrabniacze klientka zrezygnowała a wogule chciałam sie zapytać czy w dystrybucji była by możliwość wymiany tych produktów na coś innego.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a po ile chcesz sprzedać te rozdrabniacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wymień siebie na lepszy model Joanno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam rozdrabniacze po 92zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga pani moja Godność Dorota jak już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na garnki KKSK? Jak się w nich gotuje i smazy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekam z niecierpliwoscia na przyszly tydzien - zawsze turbo tydzien byl super - promocje juz sa - moze cos jescze dorzuca, ciekawe czy dojda jakies tg i ciekawe czym nas zaskocza za aktywnosc - ponoc w listopadzie maja noze z tej nowej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ktoś się nie doszkolił po co się przegadywać przecież dioksyny z naszych Tuperków uwalniają się dopiero kiedy temperatura przekroczy 350stopni celsjusza i w obecności organicznego kwasu siarkowego i chloru co nam nie zagraża chyba nie palicie ich w piecach hutniczych jak sądzę więc nie ma się co bać i tłumaczcie kupującym jak mają wątpliwości a nie obrażajcie jedni drugich bo nie da się tego czytać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a wiadomo już ktory region wygral te muszelki sowy, coś wam mówiono na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak muszelki ciekawe kogo będ:) mam nadzieje ze moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy temperatura przekroczy 350stopni celsjusza... taaaaaaaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biblia jest prawdziwym Slowem Bozym. Wszystkie proroctwa pisane 2500 lat temu w Ksiedze Daniela sie sprawdzily. A te dotyczace naszych czasow sprawdzaja sie na naszych oczach. Tylko Bog mogl na tyle lat wstecz przewidziec, co bedzie sie dzialo w naszych czasach i co bedzie sie dzialo potem. Zostalo jeszcze tylko do wypelnienia kilka proroctw zanim nadejdzie koniec swiata i drugie przyjscie naszego PANA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum przybiera jakis dziwny kierunek mamy tuuurbo tydzien - chyba najsłabszy jaki pamietam za aktywnosc tuppermyszka i noze - w zaleznosci od poziomu jak dla mnie bez szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się więcej pouczyć a nie pisać taaaaaaaaa.Przeraża mnie jak niektóre konsultantki są nie douczone kiedyś kazały myć druciankami Ultra Pro wiadomo że się zrysuje już nawet myśleć im się nie chce ,niech jedna z drugą same się druciankami umyją może Je to czegoś nauczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turbooo tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gazetek brak a tydzień krótki dużo osób zrobiło sobie długi weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miting dziś. Gazetek na mailu nie ma. Napiszcie czy coś doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam garnek z Kolekcji KKSK 3,8l i chętnie zamienię go na Silver'a 5,9l /ten który jest teraz jako HS/. Jakby któraś z Pań była zainteresowana to proszę o podanie mail'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1809
Na razie nic nie dochodzi w 46 tyg. Była ulotka na tydzień 47 -48.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie czy teraz aby wziąć ten garnek 5.9l czy musze zrezygnować z podziękowania gospodyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , garnek nie łaczy sie z tg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie dotyczące samuraja. Czy w trakcie krojenia ściągam tą czerwoną podkładkę czy cały czas ma być założona? Jaki jest jej cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkładka jest po to ,ze po za kończonej pracy drobiny wyjmujesz i łatwiej jest czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 46 tygodniu cena cheesmarta prostokątnego zmienia się na 74,90 czy 74,80 :) To jest nowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam garnek z Kolekcji KKSK 3,8l i chętnie zamienię go na Silver'a 5,9l /ten który jest teraz jako HS/. Jakby któraś z Pań była zainteresowana zakupem tego garnka to też zapraszam - cena za zakup Silver'a przy zamówieniu za 750zł. Jakby co to proszę o podanie mail'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena cheesmarta zmienia się z 84,9 zł ,nie z 74,9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czy siak, taka "promocja" to kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×