Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Te garnki mają być piękne? Są ohydne, brzydkie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podoba tobie nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garnki piękne i super ze można zdobyć odrazu dwa :)) będę moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest super.Jest co sprzedawać i co zdobywać. Pozytywnie trzeba się nastawić i wyjść do klienta.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest rzecza gustu - mnie sie osobiscie nie podobają - kolekcja silver jest znacznie mniej bazarowa a luksus jest taka "od ruskich" ale to tylko moja subiektywna ocena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale za darmo nieraz były za rekrutacje miski miseczki wiec uważam że to dobry prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uważam ze prezent jest wartościowy.. czasami trafi się rekrutacja za jakiś ,,badziew" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten watek jest bez sensu, gotuje cale zycie na byle jakich, najtanszych paru garnkach + szybkowar i zyje. a zaznaczam, ze gotuje smacznie i zxdrowo. jak czytam , ze ludzie wydaja majatek, by cos ugotowac, to naprawde wlasnym oczom nie wierze, ze mozna byc tak naiwnym...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest, że jak chce się zarobić na innych, to trzeba wymyślić mnóstwo powodów dla których "trzeba" takie naczynia mieć. czy jednak trzeba? Pewnie, że nie. Sama byłam zdziwiona, jak ludzie "sikali" na myśl o super tłuczku do mięsa za 200 zł. Ciekawe jest jednak to, jak prymitywnym i prostym społeczeństwem jesteśmy. To, samo co w USA nazywa się "wyposażeniem piknikowym", u nas nazywa się luksusem i elegancją. Tupperware trafiło na dobry grunt w Polsce. Tutaj łatwiej można wcisnąć każdy chłam nazywając go "lepszym plastykiem". A garnki? 1000 zł za sztukę....Chyba są ze złota albo ktoś sobie próbuje z Polaków jaja robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę parafrazując jednego z polityków "a głupi naród i tak to kupi". Teraz jeszcze będzie szukanie kolejnych naiwnych. Przepraszam - to się oficjalnie nazywa rekrutacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A komuś przeszkadza ciągle ten wątek macie pecha bo my lubimy tupperware plastiki piknikowe wole wydać maja te na plastiki niż wydać na """"firmowe""" ciuchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie baby problem owszem ceny są przesądzone ale produkty są objęte dożywotnią gwarancją a takiej nigdzie nie macie produkty po to wymyślili by ułatwić sobie życie nie po to by zdrowo żyć.Ludzie kupują THM za 5 tys i uważają że zdrowo gotują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy plastik jest zdrowy? :o ale paniusia jak kupi jakies goowno za 1000 zl, ktore ja kupie za 2 zlote, czuje sie lepsza :D dowartosciowuje sie w ten sposob :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech kazdy wydaje na co chce - moje pieniadze moja sprawa ja mam duzo tupperkow - zostalam konsultanka by kupowac taniej ale tez uwazam ze garnki nie sa warte tej ceny - nawet bez 23% marzy, ale miski, rozdrabniacze jak najbardziej - kupie raz i uzywam. kiedys uwazalam za drogie silikony tupperwarowe, dopki za aktywnosc nie otrzymalam babeczek -róznica jest kolosalna ale kazdy musi sie sam przykonac - nic na siłe ja akurat nie moge sie przekonac do stolnicy - nie lubie jej, czesciej robie na macie silikonowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam TMX i dużo tupperkow i jestem zadowolona i szczęśliwa z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy w zyciu nie kupilabym plastikowych pojemnikow na zywnosc, jeszcze nie stracilam rozumu. kupuje szklane pojemniki i ewentualnie przykrywam je plastikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szlachetne i przykrywasz je plastikiem? Gdzie tu rozum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano tu jest rozum: plastik nie dotyka tego, co bede potem jadla. rozumiesz teraz? zwiazki z plastiku przedostaja sie do pozywienia, szczegolnie, jesli pozywienie zawiera tluszcz, a juz na pewno kiedy na dodatek jest podgrzewane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jasne pragnę zauważyć że kupujesz żywność w plastikach tych najpodlejszych np butelka z wodą a potem przelewasz do szklanego naczynia i opowiadasz że żyjesz zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sie skalda, ze nie kupuje wody butelkowanej, poniewaz jest niezdrowa. wole wode z wodociagu. zadna woda, ktora stoi latami w butelce nie moze byc zdrowa :o to woda dla naiwnych. jesli mam wybor miedzy tym co zdrowe a niezdrowe, wybieram te pierwsza opcje. to logiczne rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze wybieram mniejsze zlo, bo calkowiecie nie da sie wyeliminowac trucizn z pozywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tworzywo z jakiego zrobione są produkty Tupperware nie zachodzi w reakcje z żywnością ani z alkoholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety to BZDURA. nawet butelki dla niemowlakow sa pod tym wzgledem trujace, poczytaj na ten temat. a tym bardziej te wasze reklamowane tu na okraglo plastiki. KAZDY plastik po zetknieciu sie z zywnoscia reaguje z nia. dlatego wyroby szklane, drewniane i inne wyroby z naturalnych tworzyw sa jedynymi wyrobami, ktore nie sa szkodliwe dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury to pani wypisuje proszę opuścić ten temat bo to nie ma sensu.Mało pani wie a się wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w plastikach szkodliwy jest bisfenol A, ale nie w każdym plastiku on jest, produkty Tupperware są wolne od szkodliwego związku , Pani od szkła proszę o operowanie faktami , a nie celowe wprowadzanie w błąd. Plastik plastikowi nie równy . Też jestem zwolennikiem szkła, ale miseczki Tupperware lubię i używam , bo są niezastąpione w podróży , w pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakakolwiek dyskusja na tym forum nie ma racji bytu, bo tutaj są fanatyczki tupperware, które oczekują wyłącznie pieśni pochwalnych i uwielbiających tę firmę. każdy, kto ma inne zdanie, jest od razu wyzywany od najgorszych. Jakakolwiek krytyka spotyka się od razu z atakiem ze strony zaślepionych fanatyczek. Z drugiej strony jak się ogląda słynny film o Amwayu (a przecież Tupperware to taki sam sposób werbowania ludzi i sprzedaży czyli zwykły MLM), to nie ma się co dziwić, że ta organizacja poprzez swoje metody manipulacji i sterowania ludźmi doprowadziła to wytworzenia "armii fanatyczek", które za firmę są w stanie życie oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam się, że jak ktoś używa produktów Tupperware to już jest fanatykiem, ale nie zgadza się tez z Panią, która neguje wszystko co plastikowe , bo ponoć niezdrowe . Niezdrowy jest bisenol A , który jest w składzie plastiku, ale podkreślam nie w każdym plastiku jest stosowany . Takie uogólnienia wprowadzają w błąd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście miało być biosfenol a nie biosenol, bo zaraz jakaś złośliwa wytknie błąd i nie dość że wyzywa nas od fanatyczek to zacznie od analfabetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bisfenol A jest zabojczy, to wiadomo od dawna. jednak KAZDY plastik jest trujacy, z tym tylko, ze jeszcze nie rozpowszechniono wynikow badan, bo firmy produkujace plastiki nie sa tym zainteresowane. to tak jak z margarynami, gdzie przez pol wieku nam trabiono, ze sa zdrowsze od masla i smalcu, a sie okazalo, ze sa najgorsza trucizna i obecnie w Stanach ich sprzedaz jest ZABRONIONA. nic, co sztuczne, nigdy nie bedzie obojetne dla zdrowia. czy to wykladzina w pokoju, czy to jedzenie i picie z plastikowych naczyn lub przechowywanie zywnosci w nich. https://www.youtube.com/watch?v=JrzBLUm_8yM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę założyć sobie nowy topik o swoich mądrościach i zaśmiecać naszego forum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×