Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Właśnie nie opłaca sie przez allegro ja poczekam aż bedzie w promocji bo mam kilka osób chętnych i przy okazji sama zakupie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję "na już". Zapytałam 2 znajome konsultantki z mojego miasta i obie zaśpiewały po 99 zł. Nie mam innej możliwości. Chcąc kupić taniej, muszę poprzez allegro. Zresztą na allegro też nie kupuję od "przydrożnego chłopa" tylko od jednej z Was. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociawandagotuje
Mam na zbyciu 3 rogalomanie, chętnie się ich pozbędę, za 80 zł z przesyłką, do tego jeszcze dorzucę książeczkę z przepisami. Nie mam czasu na robienie party, a na allegro nie wystawiam. Chętni mogą pisać ultramaryna71@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociawandagotuje
Mam na zbyciu 3 rogalomanie, chętnie się ich pozbędę za 80 zł z przesyłką, do tego dorzucę jeszcze książeczkę z przepisami. Nie mam czasu na robienie party, a na allegro nie wystawiam. Chętni mogą pisać ultramaryna71@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadam123
Chciałam córce do szkoły kupić termokubek 350 ml za 59,90 był w ulotce,Wie ktoś może ile on trzyma ciepło?Na Facebooku jedna osoba napisała ze 1,5 godz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ok 1h do 1,5 to nie jest termos - własnie na party to powtarzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nawet krócej. Na party wlaliśmy wrzątek i po ok 45 min woda była ledwo ciepła. To nie jest termos. Trzyma ciepło trochę dłużej niż zwykła butelka, ale nic poza tym. Dla mnie to zakup wątpliwy. Początkowo myślałam, że kupię dziecku do szkoły na zimę i będzie miało coś ciepłego. Po tym teście zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadam123
Ja też właśnie do szkoły chciałam bo jest fajny zgrabny,ale 1,5 godz to mało.szkoda Ja mam termokubek z biedronki i trzyma 6 godz tylko ze do szkoły dla za wysoki jest trochę Parę produktów tupperware mam i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten kubek dobrze przetestowany. Wlewam gorącą kawę i trzyma max 1 godzinę, aby kawa jeszcze nadawała się do picia (nie była całkiem zimna). Jeżeli ktoś oczekuje po tym kubku, że po kilku godzinach, będzie trzymał temperaturę, to proszę sobie odpuścić. Mam jeszcze kubek firmy produkujące sprzęt sportowy salomon i musze powiedzieć, że trzyma temperaturę 3-4 razy dłużej. Zatem można zrobić kubek termiczny o sensownych parametrach. ten tupperware to dla mnie porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniając temat czy oferta z tamtego tygodnia jest przedłużona chodzi mi o spiżarenki itp bo przed południem parzyłam to była tylko nowa oferta a teraz jest dodatkowo ta co była?ico za aktywność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nowego, bo gazetek brak , a miting jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem nic o przedłuzeniu oferty z tyg. 46, ale w tym tyg jest duzo nowosci w tym tyg. w promocji wszystkie katalogowe noze i blok oraz kuchmistrz. dochodza w bardzo korzystnych cenach muszelki z angry birds oraz katalog światecznych prezentów, a w nim: \ Korkociąg 89,90 zł Otwieracz fryderyk 99,90 zł OSKAR 71,90 zł Patelnia 28cm z Pokrywą 700zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oraz: Zestaw Tuptusie: Tuptusie Obiadowy Niezbędnik 430ml + Tuptusie Obiadowy Niezbędnik 240ml + Tuptusie Rafałek 150ml + Tuptusie Sztućce w Etui 97,90 zł Zestaw „dla Niego” Butelka Aqua 750ml + Lunch Box 61,90 zł Hello Kitty: Muszelka + Butelka 425m 33,90 Maszynka do mielenia 333,90 Zestaw Silikonowy 253,90 zł[Mata, Silikonowy Król; Pędzelek, Silikonowa Rękawica] za aktywnosc 550 nóz precyzyjny z serii co poprzednie tygodnie - wyzszych poziomów brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo prosze i rozumiem ciekawosc, bo u nas te meeting jutro, a gazetka dzis na mailu:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na święta co roku to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noooo:( korkociag i otwieracz jest zawsze ale podobna oferta jest na wszystkie okazje, turbo tydzien tez sie powiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jednak przedłużona jest Ofeta z spiżarenkami chessmartami itp na ten tydzień jest mega dużo ofert tylko żeby ludzie jeszcze chetnie kupowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak... oferty z 46 tygodnia są przedłużone na ten tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy znacie wymiary tej torby prezentowej za 6,90 jeśli tak napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie grzeszmy więcej,nawrocmy sie do Boga. Czynmy dobro. To co się dzieje jest uzewnetrznieniem wojny jaka jest na poziomie duchowym. Dlatego od poziomu duchowego należy przeciwdziałać złu. Miłość Boga, post i modlitwa. Pokutujmy ,bo Bóg nie tyle nas karze, co zostawia naszym wyborom. A nasz wybór to odrzucenie Boga,czyli Miłości bo On jest Miłością. Wiec On pokazuje nam co się dzieje gdy Go dorzucamy. Wróćmy do Niego z całego serca swego i z całej swej duszy. Ja od kilku miesięcy staram się nawracać. Proszę Was, Wy też zwroccie swe serca do Boga. Wyspowiadajcie grzechy,nie oszukujcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanie ponieważ pierwszy raz będę rekrutować czy nowa konsultantka dostanie prezent za aktywność nóż skk czy musi dostać we19 Bazyl 320 ml chodzi mi o to czy może zrezygnować z tego Bazyl aby dostać ten mały nóż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie moze wybrac przysługuje jej jedynie bazyl 320ml z złotówkę czasem sie zdarza ze nowa konsultanka otrzymuje tez prezent za aktywnosc, ale w tym tyg akurat nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kto wygrał starcie północ czy południe? U nas cisza na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za wypowiedzi na temat wiary?? To nie ta strona.!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy tak dużo promocji,że aż serce się raduje.Trzeba tylko gową ruszyć komu sprzedać.A ludzie czekają.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×