Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
a co za aktywność? bo nie dostałam biuletynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym chciała zostać konsultantką (jestem z opolskiego), to wystarczy, że podjadę do dystrybucji w Opolu i tam wszystko załatwię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podałam info z systemu. Tam nie ma aktywności, mega 3 skorygowali a ultra pro nie było wcale. Biuletyn mają wybrańcy i się nie dzielą informacjami. Podaję to, co jest możliwe. Jak ktoś wie pełne informacje to niech pisze, a nie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ci dać uczciwą panią z Opola,która cię zrekrutuje i poprowadzi.To ważne ,na kogo trafisz.Podaj nr.tel.to zadzwonię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym koprem to ironia była... A pojemnik do mrożenia 6 l to komu?? Do restauracji i domów weselnych chyba... I do rekordzistów w dziedzinie 500+. Może nie mam wyobraźni, ale tak myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dystrybucji nie jedź.Kontaktuj się z konsultantką lub menadżerką,jak pani podpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojemnik do mrożenia 6litrów jest dobry do zamrażania większej ilości owoców np.malin,truskawek,wiśni,pi:) erogów,kopytek,klusek śląskich,krokietów itp.Osobiście mrożę 1 godzinę,ruszam pojemnikiem,każdy owoc,czy kluska rozpada się osobno i zamykam.Wystarcza na długo.Wyjmujemy tyle ile potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę z managerką. Już rozmawiałam. Była chętna ale miałam jej dać obietnicę, że każdego miesiąca będę kupować za min. 3000 zł. Rozmawiałam też z jedną z lokalnych konsultantek. Wyglądało to tak, jakby wyłącznie jej zależało na nagrodzie za moją rekrutację. Nawet coś wspomniała, że muszę się z nią podzielić jakimiś prezentami. Dzięki za wasze podpowiedzi, ale daję sobie spokój. Poznałam w ciągu 2 dni tupperware poprzez kontakt z managerką i konsultantką. Dziękuję bardzo. Skoro nie można tego załatwić poprzez dystrybucję, to ja w to nie wchodzę. Przez 5 lat kupowałam na allegro tylko to, co potrzebowałam, więc mogę tak dalej. Jak widać, panują tutaj dziwne układy i układziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pojedziesz do dystrybucji to tez natrafisz na menadżerki, tak ten system działa, te co pracują i wydają towar to team liderki ( chyba tak to się teraz nazywa ) więc im też będzie zależało na prezencie za prowadzenie, ale to chyba normalne, że za poświęcony czas należy się zapłata tu akurat jest w naturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktywnosc: 750 - nóż szefa kolekcji silver 550 - do wybory tuppermyszka lub 2 ventsmarty o poj: 0,8 i 6,1l za RE: Ultra pro 3,3 z pokrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można tak podniecać się jakimiś pojemnikami. czy wasze mieszkania składają się tylko z tych plastikowych pojemników? śpicie na plastikowych łóżkach, jecie z plastikowych talerzy , gotujecie w plastikowych garnkach, wszystko całe z plastiku. i jakie ochy i echy, pojemniczki, pojemniczki, różowiutkie, do chlebka, na mrożonki, na masełko, pojemniczki. całe wasze życie to te pojemniczki? drogie panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja je lubie ale jak sprzedawca nie jestem nachalna nikt nikogo nie zmusza ale tez nie zabrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz wejść do firmy bez żadnych problemów.:).Nie słuchaj złych podpowiedzi.Warto.Jeżeli nie chcesz,to nie zamawiasz,zawsze masz taniej o 23 %. Wolałabym wejść pod menadżerkę,może inną,bardziej kompetentną.U niej lepiej ni z u dystrybutora,jeżeli chcesz,to dam ci do niej nr.tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest forum o plastikach. Dla odmiany polecam forum o AS Ćmielów lub Ćmielów - Chodzież FP. Piękne rzeczy mają... Lubię je tak samo jak tupperware, tylko w różnych sytuacjach używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest forum o najlepszej jakości produktach z tworzyw sztucznych.Służą do przewożenia,przechowywania,serwowania,miksowania,siekania itp.Są bardzo szczelne,żywność dłużej jest świeża.Mają ułatwić nam życie w kuchni.Nie zawierają bisfenolu. Jeżeli chcemy zdrowo się odżywiać,ponieważ boimy się nowotworu,to trzeba używać też dobrej jakości tworzyw(nie ze zwykłego plastiku),nie używamy folii aluminiowej,ponieważ jest rakotwórcza,nie używajmy plastiku z bisfenolem.Nie pakujmy dziecku kanapek do folii-zapakujmy w porządną śniadaniówkę.Nie są drogie,folie się wyrzuca-śniadaniówka jest .Miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie dystrybucji W-wa.Nie ma dwóch dystrybucji,tylko jedną .Wcześniej tak musiało być.Pani dystrybutor Viola,to fajna osoba,pomocna,zorganizowana,profesjonalnie podchodzi do pracy.Zna się na produktach i na pracy.Pomaga swoim menadżerkom i konsultantkom w miarę możliwości i nagradza je.Nagrody często są od niej nie od dyrekcji.Konsultantek jest w miarę.Praca z nią to przyjemność.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciskacie sie na dystrybucjie Krosno a powinniście być akurat jej wdzięczni że mamy takie oferty bo oni dużo robią z porównaniem z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Angry Birds Film (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/xzFangry-birds-film >>>http://d8x.pl/r/xzFangry-birds-film >>>http://d8x.pl/r/xzFangry-birds-film Filmowa animowana wersja najpopularniejszej gry ostatnich lat. Do tej pory grę „Angry Birds” ściągnęło ponad dwa miliardy użytkowników na całym świecie, a w każdym miesiącu gra w nią ok. 60 milionów ludzi. Film zabierze nas na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy - temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek... Angry Birds nadlatują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Angry Birds Film (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/xzFangry-birds-film >>>http://d8x.pl/r/xzFangry-birds-film >>>http://d8x.pl/r/xzFangry-birds-film Filmowa animowana wersja najpopularniejszej gry ostatnich lat. Do tej pory grę „Angry Birds” ściągnęło ponad dwa miliardy użytkowników na całym świecie, a w każdym miesiącu gra w nią ok. 60 milionów ludzi. Film zabierze nas na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy - temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek... Angry Birds nadlatują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wrzucaj tu gier,to nie to forum.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproszę o podanie wymiarów pojemnika do mrożenia 6l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie dotyczące ostrzałki do noży. Czy warto kupić tupperware? Czy za te same pieniądze można kupić coś lepszego? Jakie macie doświadczenia z tą ostrzałką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie dwie drystybucje jak w katalogu masz północ i południe nie opowiadaj . Chytry dwa razy traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzałki dobre są, ale lepiej kupić coś typu musat, potocznie zwany stalką, albo ostrzałkę z zeptera. Jeśli zdecydujesz się na tą ostatnią, to polecam kupno przez internet, bo jak się do Ciebie przypnie konsultant z zeptera, to długo się go nie pozbędziesz. Oni mają monopol na wiedzę i na rację. I dużo lepiej niż Ty wiedzą co jest w twoim domu porzebne z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultanci z Zeptera są tak namolni,że klienci wolą do nich nie dzwonić,tylko przez internet kupić.Na szczęście konsultantki Tupperware (z małymi wyjątkami)nie są natarczywe.Proponują,ale nie zmuszają.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzałki Tupperware są godne polecenia. Ma diamentowy wkład,jest podobnej klasy i o podobnej cenie co Zepter.Polecam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za Zeptera ostrzałkę na allegro wołają około 30 zł. To jest podobna cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykła ostrzałka też będzie ja mam za 13 zl ostrzy super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantki tupperware nie są namolne....To jakiś żart? Wszystkie systemy MLM (a do nich należy tupperware) to systemy manipulacji. Najpierw trzeba wyprać mózg konsultantkom. A potem one manipulują ludźmi. Dwa przykłady z jednego meetingu: 1. kupując miskę do ciasta 3l muszę także kupić silikonową łyżkę, bo inaczej ciasto nie wyrośnie. 2. kiedy chcę kupić nóż tupperware, muszę kupić tuppermyszkę, bo inaczej gwarancja na noże nie obowiązuje (straszenie ludzi, że użycie innej ostrzałki niszczy noże tupperware). No i jak to nazwiecie, drogie konsultantki tupperware? Prawda jest taka, że cel zeptera i tupperware jest taki sam - maksymalna sprzedaż. Za wszelką cenę. Za cenę oszustwa, mówienia nieprawdy, oczerniania konkurencji itd. Tym bardziej, że znam kobitki, co sprzedają i tupperware i zeptera i jeszcze avion. W każdym przypadku są takie namolne, że po prostu uciekam przed nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy człowiek słaby psychicznie i niepewny siebie jest podatny na manipulacje. I sprzedający i kupujący. Taka konsultantka, która wciska kit o miskach i cieście albo o nożach i ostrzałce, to nie jest sprzedawca. I jeśli ktokolwiek da sobie cokolwiek przez taką wcisnąć, to świadczy o jego słabości charakteru. Jestem konsultantką niemalże dekadę i nie wyobrażam sobie takiego sposobu sprzedaży. Inna sprawa, że robię to w niewielkim stopniu, dla znajomych, rodziny i w pracy. I pewnie dlatego jeszcze mam klientów. Potrafię powiedzieć, że konkretny produkt nie każdemu jest potrzebny, albo, że coś jest niewypałem (dla mnie takim jest seria fusion). Działanie o jakim piszecie jest "na chwilę". Osobiście nie kupiłabym od takiego konsultanta nic. Zawsze można sprawdzić, zapytać znajomych lub poprosić o poradę na forum. Na zakup zawsze jest czas. I na pracę nad swoimi słabościami w przypadku osób o słabym charakterze też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×