Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
A co nam dokładnie dała tą wygraną na mg Niemcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miski 14 l. Biało czerwone. To był konkurs dla MG. I dla dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie była ironia, to była to wazelina. Jeszcze gorzej... Pisałam już wcześniej, że promocji jest dużo. I dobrze, że tak jest. Mam jednak świadomość, że to nie o konsultantki chodzi, żeby im "zrobić dobrze". Nie znam korporacji, która na pierwszym miejscu stawia konsultanta/pracownika. I nie zamierzam im za to dziękować, że dali więcej asortymentu w promocji. Bo to o ich biznes chodzi a my to tak przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać kto ciora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, sama królowa pewnie ze cztery aktywności zrobiła (ha ha ha). Michy na allegro będą... oj będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jadem jedzie.:(. A już jakiś czas było miło. Michy nie są za aktywności na kogoś,tylko jest jedna micha 14l.dla menadżera.:) I nie będzie ich w dużej ilości na Allegro. Ja np.swoją dam najlepszej konsultantce na spotkaniu grupy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu zazdrość przemawia przez niektórych. To był konkurs dla menadżerów i wspomniana Pani dostanie jedną miskę. I najwyższa pora odczepić się od tej Pani. Niech każdy pracuje tak jak ona, znalazła sposób na życie i chwała jej za to. Każda z nas może uczynić to samo, ale nam się nie chce stać po 6 godz na stoisku, biegać na pocztę, zabiegać o klienta i rekrutować. Czasy party już dawno minęły, dziś obcy umawiają się niechętnie. A Ci których znamy to co chcieli już kupili, trzeba szukać innego sposobu na sprzedaż. No i co najważniejsze w taką działalność trzeba zainwestować, odprowadzać uczciwie podatki, płacić za stoisko i poświęcać temu tyle czasu jakby się pracowało w stałej firmie. Dla mnie ta Pani jest bardziej uczciwa niż wiele tych, którzy się tu wypowiadają. Ciekawe ile z tych krytykujących odprowadza podatek od tego co sprzedają. Ale Wam wolno być nieuczciwym, innym nie. Po prostu okropność, co za czasy, że jeden drugiego by w łyżce wody utopił. Chcecie zarabiać bierzcie się do pracy, a nie zajmujcie się innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedź mojej poprzedniczki broniąca metody działania kobiety sprzedającej produkty tupperware poniżej ceny zakupu jest mocno dziwna. Nikt nikomu nie zabroni żyć po swojemu , ale to nie są działania zgodne z zasadami handlu. Jak inne osoby sprzedające te same produkty w tym samym czasie "wyglądają" przed klientem , że są oszustkami i zawyżają ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontynuując wypowiedź lepiej nie wypowiadać się,bronić kogoś, jeśli nie zna się zasad działania tej osoby. Moja poprzedniczka z 8.37 zakłada ,że większość osób jest nieuczciwych ,zazdrosnych,leniwych tylko te , które nadgorliwie sprzedają zaniżając totalnie ceny są uczciwe, jak to się robi , mówią ,że" z pustego nie nalejesz", a tu jeszcze na podatki wystarcza.Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zgadzam z wypowiedzią z 8.37. Jeżeli ta pani z Krynica w miesiącu styczniu zainwestowała swoje pieniądze i kupiła 100 rozdrabniaczy po 80 zł, to ma prawo w takiej cenie je sprzedać, bądź jak jej to pasuje bez marży. To jest jej inwestycja, a to, że rozdrabniacz teraz kosztuje drugie tyle to nie jej sprawa. Działalność jaką ta pani prowadzi, to nic innego jak sklep. My też kupujemy różne rzeczy i kogo to obchodzi, że w jednym sklepie telewizor sony kosztuje 3000 a w drugim 4000. I nikt nie mówi, że to nie uczciwe. Sklep narzuca sobie marżę, a to my dokonujemy wyboru, gdzie kupić. Każdy może inwestować i kupować towar wtedy kiedy jest na promocji. A to czy później się sprzeda to jest ryzyko zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu Pani tak się uczepiła tych rozdrabniaczy,proszę sprawdzić bieżące ceny czy nie są sprzedawane poniżej ceny zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozdrabniacz to tylko przykład. Nieważne jest czy kupiła rozdrabniacze, czy miski do ciasta, czy jeszcze coś. Ważne jest to, że jeżeli kupuje na promocji i inwestuje swoje pieniądze, to z zakupionym towarem może robić co chce. Nabywa go legalnie i sama ustala cenę. To co wcześniej napisałam. Każdy sklep nabywa towar, ale marżę ustala sobie sam. I wiemy dobrze, że jeżeli coś w sklepie się nie sprzedaje to często trzeba sprzedać poniżej kosztów zakupu. To jest ryzyko w handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego na allegro jeszcze nie było. Nóż szefa universal za 25 zł. Rozdrabniacz za 50 zł. Tak dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mamy promocja promocji,wyprzedaż czy nie wiadomo jak jeszcze to nazwać , a Dyrekcja mówi ,żeby sprzedawać z katalogu!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wyprzedają po kosztach to, co musieli wziąć jako "słupy" w czasie rekrutacji. Sama mam znajomą konsultantkę, która miała 4 "rekrutacje" i teraz sprzedaje wymagany obrót na allegro po kosztach a nawet poniżej. Wszystko dla prezentów. Czy będzie z tego większa sprzedaż dla firmy? Nie. Ale za to statystyki się poprawią i firma powie z duma, że liczba konsultantek wzrosła o 100%. A że to jedna wielka lipa, to wszyscy wiedzą. Tylko centrala nie wie. Chociaz raczej wie, tylko udaje że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc rekrutacji jest fikcyjnych, ja nie mialam nigdy aspiracji by byc MG choc w tupper jestem 3 lata. zamowienia mam czesto ale rekrutuje tylko gdy jest szalowy prezent i mi potrzebny- wówczas słupa. ale MG które chca utrzymac grupe i miec marze z nowonabytych musza rekrutowac takie ososby, które beda pracowaly - a nie kazda chce, wiec im wiecej RE tym wieksza szansa by ktos w grupach pracowal. ponoc statystyki pokazuja ze tylko 1 na 10 konsultantek jest w firmie dłuzej niz rok. ale skoro nas tak samo zwabiono to sens `jakis jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta prawda.:) . Nas tak saamo zwabiono,za nic nie chciałyśmy pracować i jesteśmy kilka lub kilkanaście lat.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak połowa z nas chciała kupić dla siebie taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to romantyczne historie. Nie chciały pracować, ale firma ich zauroczyła. Firma jak matka przygarnęła swoje dzieci. Zaraz się popłaczę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komentarz powyżej : brak komentarza. co macie do osób które pragna miec kazdy bibelot firmy - ich kasa i ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie lepiej co dochodzi w ofercie i jaka aktywnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie dochodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o informację co nowego dochodzi w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już promocje są w systemie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym mogła zobaczyc w sytemie tro bym na forum nie pytala - u nas mam w systemie tydzien 21 wiec podzielcie sie wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sito shinua,trzepaczka,candy,ultra pro 3,5l.,chochelka,liliputki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za liliputki?? nazwa fajna a jaka aktywnosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktywność-szczypce do grilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boshe a za 750 zl jest cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź bez łaski już mam bieluten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×