Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
o tak BAZYLE najlepiej 500 ml na wakacje potrzebne na dokumenty , klucze, komórkę, lekarstwa itp. Większe pojemności też mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wiadra do kiszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bazyle były w ubiegłym mies.za Tg.Są extra,ale nie bardzo mnie się sprzedają.:(.Zawsze mam na stanie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekam grzecznie na spiżarenki mam kilkanascie klientów którzy czekają na promocje centralo dajcie w tygodniówce plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Bazyle to ładne i kolorowe te w tg co były to mi się nie podobają i nikt ich nie chciał za zwykłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też poproszę spiżarnie... ja też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję w promocji małe lilianki(na deserki)chyba 100 ml,ścierki do szyb,mielinki do pomidorów,polarnik stary.Do tej liliany dołóżcie talerzyk,to będzie sprzedaż.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o bazyle też poproszę i pojemniki do mrożenia nie w zestawie tylko pojedynczo, bo Panie już mają i chcą dokupić pojedyncze sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sa w katalogu pojedyncze ja zawsze rodzielam i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni dać kolorowe pojemniki do mrożenia .Duże i malutkie.W zestawie i osobno.Nie wszyscy mogą rozdzielać,bo nie wszyscy mogą sobie pozwolić na magazyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę przyznać,że od miesiąca marketing całkiem dobrze myśli. Piękne są kolory misek,miseczek,pojemników,jeszcze potrzebujemy więcej bezbarwnych misek z kolorowymi pokrywkami,ponieważ faceci nie widzą co jest w środku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze ten sam marketing odstrasza ta aktywnoscia od 750zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest aktywność-550 zł.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest bo poszlo głośnym hukiem jak początkowo. Weszło 750zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypominam sobie, jak chwaliłyście za przedsiębiorczość kobietę z Krynicy. No to zobaczcie na jej konta na allegro. Typowa kombinatorka z tupperware. Konta witalinkaxxx czy blue2014 zawieszone za brak opłaty prowizji. To samo było z wcześniejszymi. Dlatego ona tak często zmienia konta i zakłada fikcyjne. Nie płaci prowizji i zawieszają jej konto. No to zakłada nowe. I biznes się kręci. Jest bardzo przedsiębiorcza, prawda? Wzór do naśladowania, prawda? Chyba tylko w tej zakłamanej firmie Tupperware. Ale dla centrali to oczywiście najlepsza konsultantka w Polsce. Czy Warszawa to czyta? No to gratuluję kultury korporacyjnej która obowiązuje w Tupperware. Wasza najlepsza konsultantka i duma tej firmy w Polsce okazuje się normalną złodziejką i przestępcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowna pani niema czegoś takiego że nie zapłacisz opłat w allegro przychodzi wezwanie przed sądowe tak czy siak trzeba to zapłacić a niki zmienia zeby ją było ciężko namierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę zobaczyć na jakie dane było rejestrowane konto chociażby blue2014. Chce Pani telefon do "właściciela" tego konta? A może adres pocztowy? Telefonu nikt nie odbiera, bo "nie ma takiego numeru" a poczta z tego adresu wraca. Kupiłam w swojej naiwności kiedyś towar u niej i nie ma szans, aby odzyskać ani pieniędzy ani towaru. Tak samo ma allegro. Mogą sobie pisać i wzywać. Użytkownik taki nie istnieje. Dlatego wszystkie jej konta są cały czas zawieszone. Sprawy ruszone, ale nie zakończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że central dobrze wie, jak ta Pani działa i kto ukrywa się pod tymi wszystkimi kontami. No i co? Jakie konsekwencje wyciągnięto w stosunku do niej? Co roku nagradza się ją za najlepszą konsultantkę w Polsce ! Brawo Tupperware ! Brawo Warszawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Królowa Allegro, Brawo Dystrybucja Krosno, Brawo Klientki kupujące... (dlaczego tych "zrobionych" w bambuko mi nie szkoda???).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę się przyznać, że jestem byłą klientką tej Pani. Dlaczego byłą? 1. Pani oszukuje na kosztach przesyłek. Podaje wysokie koszty za paczki a potem otrzymuję delikatne rzeczy w zwykłej kopercie bąbelkowej. 2. Zapomnijcie o jakichkolwiek reklamacjach uszkodzonych towarów. Raz dostałam towar połamany (była bardzo duża szansa, że wysyłanie chochli neo w kopercie tak się skończy). Pani odpowiedziała, że nie ponosi odpowiedzialności za pocztę polską 3. Jakakolwiek próba reklamacji produktu (w końcu mają 30 lat gwarancji) jest bezskuteczna. Pani zresztą w tym momencie robi się bardzo niemiła, żeby nie powiedzieć wręcz chamska. Tak się zastanawiam, jak od kogoś tak mało kulturalnego i prostego w obyciu, można tyle osób kupować. 4. Wystawia wiele rzeczy do licytacji od przysłowiowej złotówki. Nie dajcie się nabrać, bo ma 2-3 konta, które sztucznie podbijają cenę i niejednokrotnie człowiek jak się zapędzi, to potrafi wylicytować więcej niż na innych aukcjach w opcji kup teraz. Nie liczcie na to, że ta Pani pozwoli wam coś kupić znacznie taniej. "Lewe" konta będą podnosić cenę. Ja w każdym razie podziękowałam za współpracę. Dziwi mnie tylko, jak centrala w Warszawie pozwala sobie na takie psucie opinii o firmie przez tą kobietę. Przecież oni wiedzą dobrze o kogo chodzi a mimo tego, nic nie robią. Dobra opinia jest dużo ważniejsza niż parę złotych obrotu. No chyba, że Warszawa jednak wybiera te parę złotych a opinia niech schodzi na psy. Może ktoś w centrali wreszcie to przeczyta się opamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że ona musi wysyłać już towar uszkodzony bo ja też nieraz wysyłałam produkty różne w zwykłych kopertach nie bąbelkowych i dochodzily bez naruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co centralo? Dalej obraz tupperware w Polsce ma być tworzony przez takie osoby? Dobrze wiecie o kogo chodzi. Naprawdę opłaca wam się za kilka groszy dopuszczać do takich skandalicznych sytuacji? Dystrybucja w Krośnie (o czym wszyscy też wiedzą łącznie z wami) jest na usługach tej pani. Niejednokrotnie słyszeliśmy, jak dystrybutorka wykonywała polecenia tej kobiety. Czy tak to ma wyglądać? Czy wszystkich obowiązują takie same zasady czy w tej firmie są równi i równiejsi? Nie wstyd wam w Warszawie? Podlegam pod tą samą dystrybucję, co słynna królowa i konsultantki mają już dosyć takiego traktowania. Ale jak znam życie, to znowu będziecie udawać, że nic się nie stało i wszystko jest w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dyrektor generalna z sąsiedniego kraju na paluszkach ... na paluszkach obcałowuje "królową" (różnica we wzroście) z wysokie obroty... i składa podziękowania... A reszta robi klakę... I jest piknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ona jedna a dystrybutorka z w-wa ma dwie dystrybucje pod jednym adresem i coraz mniej konsultantek .Dyrekcja to toleruje i wspiera jak może .Ta P dystrybutor to'' święta krowa'' a konsultantki to robole i oszukuje ich jak może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO NOWEGO DOCHODZI W TYM TYGODNIU????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
silikonowa mata, rogalomania, wałek, pierożek(3), sypkie, miski bella, dzbanek bella, butelki o,5, pojemnik do mrożenia 6l (najlepiej na koperek), maselniczka + deska, ścierki do szyb, świeża 4 (za 84,90 - czyli znowu błąd w systemie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noi fajnie jato mam szczęście ściereczki akurat zmawiałam i maselniczkę teraz :( dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 84,9 jest mega trójka katalogowa i tylko w tym tyg ultra pro 5,7 z pokrywa za 349,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mrozicie koperek w pojemniku 6l????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może chodziło w całości nie pokrojony no nap ja mam dużo kopru w tym roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×