Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Głupi lud to kupi, bo w USA każdy wie, że "tupperware = piknik". A w Polsce konsultantki wciskają, że "Tupperware = luksus". W sumie biorąc pod uwagę cenę w Polsce, to rzeczywiście są luksusowe towary plastykowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ultra pro zaliczone ! Teraz potrzebuje : Wiadro do kiszenia w tygodniówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadra powinny być,ponieważ niedługo kiszenie ogórków.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemny lud kupi też plastyk to kiszenia ogórków. Zaraz handlarki z tupperware się oburzą, że używam słowa "plastyk", ale powiedzcie, co to jest, jak nie plastyk? Szkło? Kamionka? Metal? Nic z tego. Sprzedajecie wyroby z plastyku. Wiem, wiem...wasz plastyk jest inny niż ten marketowy. Co jednak nie zmienia faktu, że to plastyk ! Kiszenie ogórków czy kapusty w plastyku? Naprawdę to luksusowe rozwiązanie za naprawdę luksusowe pieniądze. No ale ciemny lud to kupi od handlarzy tupperware. Dlatego nazywa się ciemnym ludem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę do Osoby z 8.59 czy Pani/Panu w życiu osobistym wszystko się układa bo z Jej/Jego wpisów wieje jadem , może nie ma na kim się wyżyć i tu na forum sobie pozwala,wyżywa się. Każdy sam decyduje co ma zamiar kupić czy beczkę do kiszenia plastikową czy wiadro tupperware plastikowe.Trochę więcej kultury przydało by się tej osobie , może znajdzie sobie stanowisko doradcy gdzie indziej np. w rządzie a nie w plastikach.Powodzenia , więcej radości i zadowolenia z każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania dwa garnki Silver 2,8l z rączką 400 zl i taki 1l 170 zl nowe zapakowane nie otwierane dla zainteresowanych podaje odrazu @ panda820@wp.pl mam też inne produkty w niskich cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu. Z 8:59 ty jesteś tym właśnie ciemnym ludem co robi na tym forum taki pustak jak ty czy ty masz nudne bardzo życie że bez przerwy tu się tu wyżywasz czy ciebie chłop mało zaspokaja nie pasuje ci coś nie chodź tu ! WIECEJ NA TAKICH TROLI JAK TY NIE MYŚLĘ ZWRACAĆ UWAGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zniżajmy się do poziomu gościa z 8.59. O poziomie mówi PLASTYK. Plastyk, to ktoś, kto zajmuje się plastyką. Jeśli powtórzymy coś wielokrotnie, to może stanie się prawdą? Gebbelsowska propaganda. Można zrobić "literówkę". Powtarzanie tyle razy z błędem??? Faktycznie, tylko ciemny lud tak potrafi. Medycyna to pewnie jakoś diagnozuje. I może nawet to się da leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damo z 8:59 łyso ci teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no proszę jak zajadle bronią plastikowych pojemniczków :) obrończynie plastikowych nożyków, kubeczków, miseczek, deseczek, talerzyków, maselniczek ŁĄCZCIE SIĘ ! nie można mówić źle o plastikowej zastawie stołowej! toż to hańba ! Plastik górą. wszędzie plastik fantastik. Musi być kolorowo i plastikowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było słowa o obronie plastiku. Było o kulturze wypowiedzi, agresji słownej i jadzie, który się wylewa. Przymusu zaglądania na forum nie ma. Kochania plasitków też ne. Wszystko ma swoje miejsce. I plastik i porcelana. Osobiście lubię i jedno i drugie. W przeciwieństwie do niektórych wypowiedzi tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo pani od plastyka wróciła radzę popracować nad sobą i skorygować wadę pisowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani ,,światły lud''pisząca o wiadrach z plastiku,czemu tu zagląda,jeżeli nie kupuje plastiku.Żeby namieszać.Jeżeli nie interesują panią nasze produkty,to po co tu zagląda.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani plastykowa dama z 8/59 wstyd.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten tydzin byl owocny - ciekawe jak oferty jutro jak bedziecie cos wiedzialy - dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania dwa garnki Silver 2,8l z rączką 400 zl i taki 1l 170 zl nowe zapakowane nie otwierane dla zainteresowanych podaje odrazu @ panda820@wp.pl mam też inne produkty w niskich cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te garnki sprzedajesz bardzo drogo. Spójrz na allegro ! Skoro inne produkty sprzedajesz "równie tanio", to życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tobie życzę powodzenia udław sie jadem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie sprawdzałam na allegro są takie same ceny jak podaje ta pani tu.Koleżanko czemuś ciągle taka zgryźliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro garnek 1 l kosztuje 149 zł, a 2,8 l - 299 zł. Skoro według Pani 149 = 170 , a 299 = 400, to proponuję kupić okulary, aby lepiej widzieć. Takie są fakty, więc po co kłamać, że ceny na allegro są te same? A jak się chwilę poczeka, to te same garnki można często kupić jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam na zbycia kilka garnków silver. Jestem konsultantką z Poznania, więc jak ktoś mieszka w pobliżu może odebrać garnki osobiście. Rondel 1l - 120 zł. Rondel 2,8l - 270 zł. Garnek niski 2,8 - 270 zł. Garnek 5,8 l - 360 zł. Garnek 7,6l - 400 zł. Jak ktoś jest zainteresowany, proszę zostawić maila, to odpiszę. Najchętniej oddam osobiście, ale mogę ewentualnie wysłać paczką i wtedy dochodzi koszt przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy zainteresowani całą kolekcją tych garnków. Proszę o kontakt na kotowicz.adam@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja sprzedam za 100 zl 1L 2,8l za 250 zl patelnia 20 cm 130 zl ZAPRASZAM GRATIS POJEMNIK 1L CrazyAsia@poczta.fm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie tu zrobil pchli targ a co w ofercie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxymiliany 4,5 i 2,75, sito max., trzepaczka neo, wieża decor i maxymiliany w zestawie jako całość. Widać było jeszcze w systemie ścierki do osuszania. Może zostawili w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak scierki do osuszania mialy byc 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Dzięki. Nie zwróciłam na to uwagi. Możliwe, że jeszcze coś w trakcie tygodnia dorzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby - bo oferta w porównaniu do zeszłotygodniowej jest słaba. jak znam zycie to cos przedłużą z zeszłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×