Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Mamy uaktualnioną stronę firmową tupperware. Środa - południe. No cóż, komuś nie bardzo zależy na podaniu informacji na czas. Anachroniczne party, taki sam sposób sprzedaży oficjalnie obowiązujące w firmie, tacy marketingowcy w centrali i cały sztab. Tylko pogratulować... I bić brawo. W poniedziałek po weekendzie odpoczywają, we wtorek obudzili się przed południem, podrapali po brzuszku... a tam, jeszcze mamy czas. No i w środę już podali informację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie poszli na lunch. Później dokończą... bo się napracowali. Ofert jest tyko część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie pracę, w której Ty ustalasz zasady, wybierasz godziny, które Tobie odpowiadają, sama ustalasz cele, masz więcej czasu dla rodziny, zawierasz nowe znajomości, prowadzisz bogate życie towarzyskie, a przy okazji budujesz swoją karierę zawodową... Wyobraź sobie... pracę w Tupperware! Każdy może skorzystać z tej szansy. Wszystko zależy od Ciebie! To nie mój tekst, to skopiowane ze strony firmy. Konsultant to ma obroty robić a nie ustalać zasady. A wszystko to zależy od łaski i niełaski sztabu i dystrybutorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejjj ale wy narzekacie a kto was na siłe tutaj trzyma idźcie tam gdzie jest lepiej może będzie mniej namolnych konsultantek w tej firmie jak pani wyżej podała każdy chce zarobić ale takim sposobem to daleko niedojdzie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze. Góra też tu zagląda. Chcemy coś robić, tylko miejmy warunki dobre. Jak sobie przeczytają, to może da im do myślenia. W dystrybucjach tylko im potakują. Bo konsultantki nie są wysłuchiwane. A to one robią robotę i one najbardziej mogą się wypowiedzieć jakie są oczekiwania. Może jak nie reagują na prośby, to zareagują na podśmiewania i uszczypliwości. Pomyśleli o aktywności. Jest poprawa. I to duża. Szybko podana informacja też jest istotna. Na analizie wyników narzucaniu celów i wymaganiach daleko nie pojadą. A jak ktoś w tym jest kilka lat, to chce to utrzymać. Tylko narzędzia do pracy musi mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, poradźcie. Chcę kupić córce noże. Czy wybrać serię universal, która teraz jest sprzedawana na allegro naprawdę tanio czy może serię silver, która już jest droższa. Chciałabym jednak kupić po prostu lepsze noże nawet gdybym miała więcej zapłacić. No chyba, że lepiej sobie odpuścić tupperware i poszukać innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałabym silver lub dużo wcześniejszą serię Kulinarna kolekcja szefa kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wymiary pojemnika do mrożenia 6l. Proszę napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ,że noże z serii uniwersal są ok.Razem z blokiem,nożyczkami i ostrzałką,to super zestaw .Ja używam 9 lat i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noże uniwersal są ok, ale zdecydowanie lepsze jakościowo są KKSK, Silver lub chociażby modern (całe stalowe). A seria uniwersal "żyje" w polskim katalogu najwyżej 5 lat. Ups...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universal to są cienkie wyginają sie przy krojeniu jak już to Silver i kksk jak już z tupperware.Z innych firm nie znam wszystkie produkty nigdy nie będą służyć nam cały życie bo nikt by ba tym nie zarobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za Wasze podpowiedzi odnośnie noży. Serii KKSK już nigdzie nie ma, więc mogę sobie odpuścić. Poszukam zestawu silver.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam cały zestaw noży KKSK . Możemy ponegocjować. Adres e mail w takim wypadku proszę podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie podawaj bo bedziesz dostawać co tydzień spam tupperware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taka choroba- zbieractwo. mam wrażenie że wszystkie tu osoby na to chorują. mają wrażenie, że nie przeżyją bez kolejnego pojemniczka, miseczki, nożyczka. i zbierają, kupują, zbierają, a ktoś na tym trzepie niezłą kasę. wmówiono Wam, że te rzeczy są Wam niezbędne, potrzebne, nie można sie bez nich obejść a Wy biedne owieczki tak podążacie za tym pastuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość też jest chorobą. Jak wszystkie skrajności. Mieć za dużo niedobrze, nie mieć nic - też niedobrze. Straszenie też jest niezdrowe. Zastanówcie się czasem co piszecie. Nie sprzedaję i nie kupuję internetem produktów tupperware, ale jak się zadeklarowałam, że mam przepisy, to było wielu chętnych. I jakoś nie bali się adresów podawać, mimo, że wiedzieli, że mają do czynienia z konsultantem. Niewykluczone, że ta co ostrzega też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę podeślij mi swoją ofertę na noże KKSK na adres męża kotowicz.adam@o2.pl. Dostałam przed chwilą ofertę na 4 noże silver, to chociaż będę miała jakieś porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i seria KKSK jest dobra, ale blok z 6 nozami to wydatek rzedu 1000zł - ja uwazam ze to przesada cenowa i chyba lepiej kupic 1 duzy i jednem mniejszy porządny nóż - i tak sie wszystkich nie uzywa, ale jak ktos lubi takie drogie dekoracje - to jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pani ciągle ma jakiś problem zbieram bo lubię używam miseczek do przechowywania i nie mogę żyć bez nich bo po co wam wywalać kiełbasę co drugi dzień a pani jak się zna to niech nie komentuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ile kosztują noże KKSK. Jeżeli rzeczywiście 1000 zł, to ich nie kupię. Dostałam propozycję zakupu 4 noży silver w cenie 280 zł. Zatem, to kolosalna różnica. Każdy nóż się tępi, zatem wydawanie 1000 zł za zestaw noży nie jest zbyt mądrym rozwiązaniem. Jeżeli dostanę zatem potwierdzenie, że noże KKSK kosztują 1000 zł, to od razu kupuję zestaw silver. Prosty wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komentarz z 20.13 nie pisala Pani od negatywnych opini, ale obiektywny konsultant, lubie tupperware i sporo rzeczy używam: misk;i ultra pro: rozdrabniacze , ale noze stalowe i gary to wątpliwy luksus za bagatelna cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest odpowiedź dlaczego zarówno garnki, jaki i noże KKSK zostały wycofane z katalogu. Ludzie nie są naiwni i głupi. Po prostu raz się nabrali za ten luksus i koniec. Okazało się, że cena kosmiczna a jakoś 10x gorsza. Jedyna szansa na sensowny zakup garnka, to allegro, kiedy konsultantki sprzedają prezenty znaczniej taniej od ceny katalogowej. I łatwo sprawdzić, że garnek który w katalogu kosztował np. 1000 zł, na allegro ma szansę się sprzedać za max. 250 zł. To tylko pokazuje, ile są warte te garnki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I noże i garnki mają swoją (może nieco wygórowaną cenę), ale jeśli w promocji, to można się skusić. Przy okazji powinno się dostać prezent za obrót. To, że konsultantki mają prezenty i sprzedają je za grosze, nie świadczy o jakości tych garnków. Żadna konsultantka z zeptera, czy philipiaka nie sprzeda swoich za 25 -30% ceny. Tylko tupperwarowe strzelają sobie w kolana. A przy okazji podaję wymiary pojemnika do mrożenia. Sorki, nie skojarzyłam, że go mam, a przechowuję w nim suszone grzyby. Dla mnie do zamrażarki, pomimo, że mam odrębną poza lodówkową jest za duży. 29 x 23 x 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe promocje w tupperware to ceny niższe o ok 20% w stosunku do katalogowych. Jeżeli więc garnek, który katalogowo kosztuje 1000 zł, będzie sprzedawany w promocji za 700-800 zł, to nic nie zmieni. I tak praktycznie nikt go nie kupi, bo nie jest tyle wart. Allegro weryfikuje wartość produktów. Skoro konsultantki sprzedają produkt za 20-30% ceny katalogowej i muszą go wystawiać wiele razy, aby w końcu ktoś się skusił, to oznacza, że ta cena i tak jest postrzegana przez klientki jako zbyt wysoka. Zobaczcie, jedna osoba wystawia zestaw noży silver za 500 zł chyba od 3 miesięcy. I co? Nikt nie jest tym zainteresowany, bo okazuje się, że dla ludzi te noże nie są tyle warte i tyle. Tak samo z garnkami luksus. Najpierw konsultantki zaczęły je sprzedawać po ok 300 zł/ sztukę reklamując, że są warte 1000 zł. No i co? Bardzo szybko ta atrakcyjna cena spadła do 100-200 zł, bo nikt tego nie chciał kupować. Produkt jest tyle warty, ile ludzie są gotowi za niego zapłacić. A to, że konsultantki uważają inaczej, to ich sprawa. I jeszcze jedno - proszę nie porównywać garnków tupperware z zepterem. Bo to przepaść jakościowa. Tupperware przy zepterze wygląda jak bardzo marny produkt. I zresztą takim naprawdę jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę mi już nie wysyłać ofert na noże tupperware. Zdecydowałam się kupić zestaw noży z najwyższej jakościowo serii Fiskars Solid. 5 kutych noży z ostrzałką i listą magnetyczną o twardości HRC 55. Cena za zestaw 215 zł. Sprawa z nożami zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno, bo może to kogoś zainteresować. Podstawowy parametr ostrza każdego noża to jego twardość podawana jako HRC. Wszyscy liczący się producenci najwyższej jakości noży to podają. Zresztą, same to sobie sprawdzcie. Im wyższa wartość HRC, to wyższa jakość stali i ostrza noża. I tutaj ciekawostka - oficjalnie tupperware nigdzie nie podaje tego parametru. Ale jak dobrze pogrzebałam w internecie, to okazuje się, że w USA jest to wymagane przez prawo. Noże tupperware w zależności od serii mają HRC 48-52.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu wszyscy piszecie że garnki pee ale jak za re i cele w grupie to pierwsze lecicie po nie nawet jak trzeba zapłacić za ich w """super cenie"""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszemy, że garnki są złe, tylko, że nie są warte tyle, ile firma za nie żąda. Jasna sprawa, że jakbym miała je dostać za darmo, to bym wzięła bez narzekania. Ale za 1000 zł nigdy bym ich nie kupiła. Czytaj ze zrozumieniem i manipuluj informacjami . Piszemy prostym językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być - nie manipuluj informacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe, co napisałaś z tymi nożami i parametrem HRC. Teraz sprawdziłam i nawet polski Gerlach to podaje. A tupperware nie. W sumie, jeżeli rzeczywiście noże tupperware mają tyle, ile napisałaś, to się nie dziwię, że ukrywają ten parametr. Oni liczą, że głupi lud i tak to kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×