Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
a co za aktywność? Ktoś coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za aktywność w tym tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karuzela do sałaty - turkusowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karuzela za aktywność -super prezent,na czasie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo taak:) i bardzo ładny kolor - ładniejsz niz ta z katalogu. a w lipcu beda jako tg pojemniki do mrożenia - tez adekwatnie do sezonu - a nie jak kiedys w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie po meetingach i co cos dołożono??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie nic. To jest - o czym napisane powyżej. Na resztę wiadomości trzeba czekać. Jeśli będą jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedłuzono oferta na UP 5,7 z pokrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i pozytywnie. Te pojemniki są nie do przecenienia. I nawet jadowite komentarze im nie zaszkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziękowanie super,jeszcze czekamy na wiadro,mielinek do pomidorów,małe lilianki i Duo Formę. Dziękujemy za sito,fajna cena.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od miesiąca mieszkam w Polanicy Zdrój gdzie mogę chodzić na mitingi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nysa. Kontakt z dystrybucją Opole. Na stronie tupperware w zakładce kontakt pokazuje się okienko do wyszukiwania. Wpisujemy miejscowość (nasze miejsce zamieszkania) i wyszukujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję. Chyba nie będę częstym bywalcem mitingów za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszły chestsmarty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Małe z maselniczkami, prostokątne i sypkie niezbędnik x 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wczoraj widziałam ale u nas systemie tego nie ma i dystrybucjia też nie odbiera tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to u was wygląda,gdy rekruyujecie słupa bez torby startowej?musi się dystrybutorowi pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co książkę piszesz unas nawet jak torba jest to co to za problem wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak encyklopedię:) jak torba jest to logiczne ze słup po nia choc raz jedzie, ale jeszcze ten tydzien mozna torbe sobie darowac i chce wiedziec jak to wyglada w praktyce ja mam kogos kto da dane ale na zebrania z oklaskami nie ma ochoty jeździc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym porozmawiała na inny temat jak wyglda u was współpraca menadżera z konsultankami czy im pomagacie dostarczacie informacje na czas czy konsultantki najbardziej pracowite nagradzacie dodatkowo itd ? Ja wam powiem jak u mnie wyglądała sytulacja 1,5r należałam pod nową menadżerkę dużo pracuje z ludzi dużo mam prezentacji co miesiąc na nim 2stys i kiedy zawsze pytałam o jakieś informacje ona ciągle nic niewiedziala prezentów to pilnowała swoich i jak przychodziła sobota to tylko byl Tel czy na ile sprzedałam na prezentacji strasznie mnie to złościło kompletnie nic nie robi a prezenty za darmo więc postanowiłam pójść wyżej miałam nieraz możliwość zostać sama menadżerem ale ona mi odradzała bo jaka to praca itd no w sumie to straciła dobrą konsultantkę Sama jestem menadżerką ale mam dziewczyny którym pomagam sa nowe wszystko maja na bierz co informacje zabieram ich na prezentacje jak jadę dokładam im swoje zamówienia zeby dostały prezent bo widzę że sie starają dodatkowo sama im coś daje mały drobiazg który cieszy .A ja tego niestety niemiałam od swojej menadżer Czasem podsumowują obroty wywołują menadżer pani dostaje prezenty a grupa to co w końcu one czasem naj więcej robią obrotów niż sama pani """?menadżer""" coś o tym wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szczycę się że nią jestem ale strasznie się cieszę bo w końcu nie na kogoś tylko na siebie pracuje i sama wszystko pilnuje w sumie lubię to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem menadżerką wiele lat. Ma kilkanaście wspaniałych dziewczyn. Robię spotkania grupy w miarę możliwości 1 raz w miesiącu.Podsumowuję dany okres rozliczeniowy i nagradzam w/g obrotów.Trzy pierwsze miejsca nagradzam wartościowymi nagrodami:np.waza,karuzela,ventsmart,duża miska itp.Dodatkowo robimy podsumowanie roku:wtedy za pierwsze miejsca daję:garnki,voki,noże KKSK itp.Bardzo jestem zadowolona ze wszystkich,są wyjątkowe.:)chociaż nieraz spotykają mnie przykrości z ich strony(zawsze znajdzie się czarna owca).Nie opuszczam żadnego mitingu.Dziewczyny są kreatywne,na spotkania grupy przynoszą przygotowane przez siebie smakołyki.Nigdy nie żałuję żadnego prezentu,którym je obdarowałam.Mam kilka konsultantek z dalszej miejscowości.Podaję im towar jak nie mogą dojechać,ulotki,nieraz wysyłam albo dowożę,prowadzę spotkania kulinarne i cieszę się ,że mam zaszczyt im pomagać. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam zadowolona z mojej menadżerki,nie pomagała mi.Ale nagradzała. Ale panie dystrybutorki żałują nagród,przeliczają wszystko ,żałują menadżerkom,konsultantkom,gościom. Takie postępowanie działa na ich niekorzyść.:( To od dystrybutora zależy ile osób jest na mitingu.Spotkania muszą być ciekawe.Powinny być zabawy i nagrody. Dobre byłyby nagrody łączone.np.miseczka za przyjście a pokrywka na następnym spotkaniu.Co o tym sądzicie. Jakie chciałybyście mieć mitingi?O jakich tematach??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byłoby skonsultować informacje bezpośrednio na telefon, lub meilowo. Zastanówcie się co tutaj wypisujecie. Przecież centralowi to czytają. Będą robić takie konkursy i konfiguracje zamówień, że coraz trudniej będzie coś zdobyć. I takie kryteria odbioru wszystkiego, żeby utrudnić. Można skorzystać z pomocy bardziej doświadczonych, ale nie tak!!! Jeśli ktoś potrzebuje , poproszę o kontakt. Swojego czasu dzieliłam się przepisami (dużą ilością i wiele dziewczyn do mnie pisało). Napiszcie, lub dajcie adres meilowy. I zawsze można sprawdzić informacje pomiędzy dystrybucjami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co centrala nie wie, ze wiekszosc Re to fikcja dla prezentu??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie oczywiście... ale to nie zmienia faktu, że ktoś szybciej pracuje rękami, niż głową. A to nie świadczy o nim dobrze. Centrala wie także, że każdy z nas ma przysłowiową du... Co nie znaczy, że ma ją widzieć na własne oczy. Osobiście też byłam rekrutowana 10 lat temu, na wyjazd mojej byłej menager na zjazd krajowy. Jestem typowym słupem. Ja jestem w tupperware a moja była menager jest moją dobra kumpelą, mimo, że od dawna w tupperware nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dzis dochodzi na lipiec i w tygodniowce?? jakie TG i aktywnsc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obieraczki i pomidory. Po 4 szt. To mówi system. Reszta po mitingach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma już AC. Zdziwicie się na mitingach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×