Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Konto królowej to gosiaaczek24. Nowe od stycznia br. Oferty są na suwaku we wzorach. Tylko nie wiadomo, które są jako TG, a które jako OS. Tak czy inaczej jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas dopiero we wtorek lub w środę w zamówieniu jest aktualny tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukać trzeba głębiej w systemie. Nie patrzcie na początek. Mimo, że widać stary tydzień, OS na bieżący już jest. I wzory OS też. Pojemniki do kostek lodu, dueciki, jabłko, miski clasic, kopułki, gofry, wieżą dekor, rogalomania, ryżowy garnek, silikonowa łyżka, harmoniusze i frutalinka. W tym są prawdopodobnie też TG. A u królowej widziałam rogalomanię i łyżkę silikonową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tg to neo pomocnik i obieraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję. To dlatego nie ma we wzorach. A wyższe poziomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja centrali za grosz nie rozumiem. Wiadomo, że miesiące wakacyjne są trudne, bo ludzie kasę przeznaczają przede wszystkim na wakacje i urlopy. Zatem, chcąc coś sprzedać naprawdę potrzebujemy wyjątkowych okazji cenowych i asortymentowych. A tutaj jest kompletna klapa. Jeżeli wasze zapowiedzi sierpniowe się sprawdzą, to ja mogę spokojnie iść na urlop. Porażka na całego. Kto tworzy takie oferty w zupełnym oderwaniu o realiów rynkowych i sezonowości. Taką osobę powinni od razu wywalić. Chyba żyje w zupełnie innym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz adres meilowy. Wyślę ci ofertę. Tę klapową sierpniową. Bo właśnie dotarła do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dopisać: pisz wniosek o urlop. Ja napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś mnie oświeci, bo już zupełnie zgłupiałam, jaki tydzień był wczoraj a jaki zaczyna się dzisiaj. Chciałam wczoraj złożyć zamówienie, byłam pewna, że jest tydzień 29 interesowały mnie mini silikonowe łyżki i plecak Dino. Okazało się, że nie mogę tego zamówić, bo to skończyło się tydzień temu. Mam ofertę na tydz. 29 i to widnieje jak wół i w moim kalendarzu też był wczoraj 29 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tupperware inny rok ma. Tydzień do przodu. Więc od dziś mamy 31. Tylko oferty i działania mają "zapóźnione". Bo lubią pospać. I na stronie firmy też to widać. A wytykam im to i wytykam. Nie działa. I są oto efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za wyjaśnienie! Bardzo dawno nie składałam zamówienia, ale kiedyś te tygodnie pasowały z tymi w kalendarzu (albo mi się tak wydaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o ofertę na sierpień eliza_majer@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też poproszę ofertę na sierpień stokrotka02@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kalendarzu Tupperware sprawdzaj tygodnie.Oferta do bani.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie podoba choć mam Malo klientów to wiem ze poradzę sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze, że niektórzy znaleźli coś dla siebie. Chlebaki starego typu, wiadra, rozdrabniacze na dłużej, maselniczki bez dodatków, spiżarnie, stojaki na ręczniki i wiele innych produktów, na któere czekają nasze klientki - to poprosimy. I nie muszą być wypasione TG. Ceny dajcie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w sierpniu nie ma żadnej aktywności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie nie podali. Jeszcze lipiec jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej bedzie zabrali sprzedaz to aktywnosc raczej zostawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam z dystrybutorską na temat wiader i nawet dzwoniła w tej sprawie do Warszawy. Na 99% wiader już nie będzie. Okazuje się, że nikt ich poza Polską nie chce. Pozostają miski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedaż mimo wakacji byłaby gdyby firma dała w ofercie produkty o które prosimy na forum i w dystrybucjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma inny potrzeby. Jedna osoba chce wiadra, a druga zupełnie coś innego. Ja np. żadnych wiader nie potrzebuję. Starych chlebaków też nie. Nowe jak najbardziej, ale w dobrej cenie i w zestawie np. z deską. Najbardziej potrzebuję jednak ultra pro lasagne 3,3l w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka oferta też dobra jest. Poprosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że w sumie jesteśmy w stanie sprzedać wiele różnych rzeczy, ale niech promocje będą promocjami. Bo obniżenie kosmicznej ceny o 10-15% sprawia, że cena dalej nie jest atrakcyjna. Ponieważ mieszkam blisko granicy z Niemcami, to znam kilka osób z tego kraju. Co mnie zadziwia, że oni mają zbliżone ceny katalogowe (o różnicy w wynagrodzeniu nawet nie wspominam), ale dziewczyny mówią mi, że promocje to ceny niższe praktycznie o 30-40%. I to jest promocja, która zachęca do zakupów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jeszcze jedno. Rozumiem, że z katalogów poznikały garnki, lepsze noże , bo były to towary zbyt luksusowe (cenowo) na polski rynek. Ale z drugiej strony, to dlaczego firma nie pójdzie w ślady np. zeptera i nie zaproponuje sprzedaży ratalnej? Przecież to standard. Każdy sklep internetowy umożliwia zakupy ratalne i na pewno wtedy można byłoby sprzedawać rzeczy droższe. Sama mam kilka klientek, które mi powiedziały, że zakupiłyby cały zestaw różnych ultra pro, gdyby mogły to zrobić na raty. I dla konsultantki też były to niezły zarobek nie wspominając o firmie. Co za stare metody sprzedaży tutaj obowiązują !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to! Sama namawiałam dystrybutorów, żeby poruszyli ten temat. I płacenie kartą. Co to za problem z terminalem? Ale nieeeee, bo koszty. Gdzie oni się zatrzymali? Z promocjami też się zgadzam. Piątka na bazylu to śmiech. Można dać mniej produktów, ale lepsze ceny. I częste zmiany asortymentu. Nie powtarzać co drugi miesiąc jak wieże dekor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty bedziesz płacić kartą chyba mów za siebie wszystkie takie mądre proszę załóżcie swoje dystrybucje i zobaczmy czy dalej takie najmądrzejsze będziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz wyjaśnić o co Ci naprawdę chodzi z powyższym wpisem? Rzucanie obraźliwych wpisów świadczy tylko o Tobie i Twojej kulturze. A co do płatności kartą, to przecież przez wiele lat broniła się przed tym Biedronka. I co? Sami przyznali, że po wprowadzeniu takiej możliwości, obroty wzrosły o ponad 20%. Karta to nie jest luksus. To normalne narzędzie do płacenia w dzisiejszych czasach. Tak samo raty. No ale rozumiem, że koleżanka z powyższego wpisu zatrzymała się na czasach gotówki i party. Z takimi ludźmi firma nigdy nie pójdzie do przodu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz czym zabłysnąć to atakujesz mnie co ja takiego napisałam ehhh szkoda słów i nie dziewie się że nikt un"""takiej baby"""nic nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj swój wpis kulturalna kobieta. Może coś zrozumiesz. Chociaż już chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×