Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
To prawda, co jest we wpisie powyżej. Ja z 8,23 też tylko dorabiam. A do zawirowań z dziwnymi pomysłami i "klapowymi" ofertami sztabu i obecnych marketingowców powinni się już wszyscy przyzwyczaić. I do tego, że nie potrafią w poniedziałek rano wprowadzić na stronę firmy aktualnej oferty promocyjnej też. Wstyd korporacjo... Mają tyle sugestii i podpowiedzi, że mogłoby to inaczej wyglądać. My jesteśmy roszczeniowe, bo i sprzedaż jest coraz trudniejsza. Myślcie marketingowcy, myślcie... bo o wasz byt też tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Pani, ma może któraś z Was do odsprzedania nóż szefa kuchni z serii KKSK (srebro-czarny z dawnego katalogu)? Nie chodzi mi o universal czy silver. Tylko i wyłącznie ten stary model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sprawie noża - napisz do kobiety z Krynicy. Na 100% ma wszystkie noże z tej serii. Wszyscy na nią narzekają, ale ta kobieta ma wszystko z oferty tupperware jakby ktoś potrzebował. Podejrzewam, że nikt inny na tym forum takiego noża nie ma do sprzedania, a jak już ma, to cena będzie dużo wyższa niż w Krynicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie - prawie przeklinacie kobietę z Krynicy. No to zaproponujecie tej pani powyżej nóż, który potrzebuje. Skoro jesteście takie dobre konsultantki a ta z Krynicy jest zła, to proszę o ofertę na nóż. Pewnie nie macie. To tylko pokazuje, kto jest profesjonalistą w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ,profesjonalne konsultantki nie mamy już noża szefa kuchni KKSK,ponieważ to historia.Nie robimy aż takich magazynów.Mamy klientów i sprzedajemy.Magazyn jest malutki.Te panie,które mają te noże w magazynie muszą mieć duże zapasy.Ale to nie traci na wartości.Nie ma terminu przydatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się podoba powyższy wpis. Bo działając profesjonalnie, mamy "magazynki", nie hurtownie i magazyny. A Pani z Krynicy też nie może osobiście mieć hurtowni. Publiczną tajemnica jest, że wspiera ją bardzo Pani dystrybutor. Niejednokrotnie sama o tym mówiła swoim klientom. Może to spółka z o.o.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne po co drążyć temat mamy lepiej jak inne dystrybucjie w Polsce źle wam narzekacie przenieście źle tu nikt wam nie broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fair play, lojalność, uczciwość, itp. zeszmaciło się. Albo ma się zasady, albo nie. Tylko przed klientami trochę trudno to wytłumaczyć. Ale duża część tych, co się "nacięła" nie pozwoli sobie kolejny raz na to samo. Większość z nas ma swoich "wiernych", którzy są i będą z nami. Ja nie narzekam. I patrzę prosto w oczy innym i sobie w lusterku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałam powyżej o nóż. Sprawa została już załatwiona. Pani będzie go miała z dystrybucji w czasie weekendu i w przyszłym tygodniu mi go wyśle. Zamykam zatem sprawę noża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też zamykamy. Pozdrowienia dla Pani z Krynicy i Pani dystrybutor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiej Pani dystrybutor jak my mamy, czyli Dystrybucja Krosno-Nowy Sącz to ze świeczką szukać. Wspaniały człowiek, pełen radości i szacunku do innych. Pomaga w każdej sytuacji, nie tylko w sprawach firmy, ale osobistych. Troszczy się o nas jak matka, wspiera w chorobach i innych życiowych sytuacjach. Jest po prostu "the best".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie ale ogólnie jako dystrybucja i ci ludzie co tam pracują brakuje mi dobrych słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wielu innym też brakuje. I w tej dystrybucji też. Nie wszystkim się podoba działanie "służbowe" obu Pań. Co do prywatnych spraw się nie wypowiadam, bo nie wiem. Ale to służbowe ma też przełożenie na prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogli by cos dojść brakło mi maselniczek i ściereczek do szyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci odsprzedać i maselniczki i ścierki do szyb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcemy kupować,tylko zamawiać w systemie i mieć Tg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak psioczycie na panią z Krynicy, że najlepsza i wyszło ma po układach. A tak naprawdę to nie ona była królową na ostatnim zjeździe tupperware, tylko Gośka. A ona co allegro nie ogarnia, układów nie ma? Więc co ciężką pracą można być najlepszym? Także każda z nas może być najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A działa jeszcze ta Pani co sobie w Arłamowie szyneczki kawał zapakowała do torebki, żeby koleżankę poczęstować? A ze czterech chłopów by pojadło konkretnie? Tak tylko pytam. Bo jak już piszecie, że tacy wszyscy fajni, to mi się przypomniało. Bo w tym obiekcie już nas gościć nie chcą... ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wzięła sobie przynajmniej widelczyk na pamiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo królowa tupperware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym chciała być taką królową ale nie będę sprzedawać na allegro bo naliczają wysokie prowizje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie była królowa, z tą szyneczką... To jakaś inna... Też sporo sprzedaje (albo sprzedawała), bo do Arłamowa się zakwalifikowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty byłaś widziałaś na własne oczy , czy tylko ploty zasłyszane rozsiewasz? Jak byłaś to za piękne oczy czy cel musiałaś jakiś wypracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredne zawistne baby , z nudów chyba tak mielecie tym jęzorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co sprzedawac to piszemy na forum. a tak na poważnie - w jahrance tez niektóre panie do torebek wode 0,5l pakowały bo co sie zaoszczedzi to ich - takze wśród konsultantek poziom tez bywa różny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wredne? Zawistne? Bo piętnują złe zachowanie? A może w hotelu ktoś pracuje i wie? A sama powinna opowiedzieć jak to było. Nie ma się czym chwalić? A może to głodem biorą na tych spotkaniach i musiała podjeść. A nudzi nam się. Bo nie ma dobrych ofert. Dobrze dziewczyna napisała. I dobrze, że się pisze o wredocie. Tej prawdziwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję porady. Co robicie z produktami oddanymi przez klientów do reklamacji, jeśli są brudne, nieprzeciętnie zaniedbane, obdrapane itp. Szczególnie ultra plus i ultra pro. Wiadomo, jak to przy pieczeniu w piekarniku. I co w przypadku jeśli oddajecie taki do reklamacji? Uznają jeśli sam fakt reklamacji jest zasadny? Czy "gonicie" użytkownika, żeby domył produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie.potrzebuje paru porad od Was. 1.sezon na truskawki i zastosowanie nowa fala dzbanek 2l u mnie sie skończył (a bylo naprawde dobre)...robilam kompot z wiśni i z mieszanki kilku miekkich owoców i lemoniade z cytryny i miety- ta ostatnia nie powala...brak mi pomyslu 2.kuchmistrz zero ideii mam na zastosowanie.z tego co przeczesalam forum wychodzi mi ze to zaparza potrawe a nie gotuje...i uzywanie kostek i serkow mnie nie przekonuje,ale podobno fajny czerwony barszczyk z tego jest!? 3. zawsze sypkie czy to bywa w jakis promocjach i warto czekac?i czy pokrywki bywaja innego koloru moze ? (nie lubię niebieskiego ) 4.sciereczka do okien myje sama wodą. ..tzn jak ?to ,to uzywac i explatowac po uzyciu? 5.seria neo czy bywa w promocjach i czekac? 6.jak wyzej -stojak na papierowy recznik? 7.no i clue. ..urządzenie marzen czyli rozdrabniacz + / multi rozdrabniacz /extra szef...kusi, choc nie dokonca to co widzialam (pesto bazyliowe)przekonuje ,bo ten sam a nawet lepszy efekt mam uzywajac elektrycznego ustrojstwa...zatem gdzie jest fenomen "czarodziejskiego sznureczka"? i czybywa to to w promocji - bo odvzuwam tzw must have it... 8.szejker+ pani dystrybutor ma z z kolnierzem-uszczelka a ja tylko 2 elem.naczynie plus zamkniecie..pani twierdzi ze takie teraz sa... 9.liliana cudo...pyt czy bywa w promocjach i czekac...? 10.jajeczny garnuszek poza omletem i f-cja jako container co jeszcze mozna wyczarowac? bardzo dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.i jak to jest z tym allegro...nie mam na myśli ew braku gwarancji.tak sie zastanawiam czy to nie jest wynik tzw magazynkow kt powstaja...trudo za 1 zamachem sprzedac kilka szt tego samego produktu...np teraz sa obieraczki w korzystnej cenie wychodzi szt ale trzaba kupic 4 szt -jesli sie nie chce wpychac klijentkom to zostaje...i wtedy czlowiek chce sie pozbyc...a te droższe typu ultra...człowiek zdobyl za grosz. nie ma przeinania lub potrzeby wiec sie wyzbywa...no bo jak tu robic magazyny? to sa b.drogie rzeczy wiec jak tu zarabiac mrozac gotowke wczesniej bez 100/ nadzieii na odzyskanie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×