Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Strasznie to chaotycznie napisałaś jesli kupujesz na allegro a reklamujesz później to to zależy wyłącznie o tej osoby czy przyjmie twój zakup z allegro w końcu to komuś innemu dałaś zarobić ja nie biorę do reklamacji osobom które u mnie nie kupiły proste skoro klient wybiera sprzedająca to ka mam prawo odmówić takiej osobie jesli chodzi o magazynowanie towaru to ja tego nie robię zawszeam zamówienia na bieżącą czasem zamówienie np jak teraz 2zestawy wiecej obieraczek i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Proszę o wyczerpujące odpowiedzi" Czy to jest jakiś żart? Zacznij chodzić na meetingi, to stopniowo się wszystkiego dowiesz. "Wyczerpujące odpowiedzi" na Twoje pytania (oprócz tych chaotycznych, których nie bardzo rozumiem) zajęłyby kilka kolejnych stron na tym forum. No chyba, że znajdzie się tutaj konsultantka, która będzie to wszystko opisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadnego chaosu ja tu nie widze.gosc napisal tylko o swoich przemyśleniach nt allegro versus produkty tupperware jasno w zdaniu precyzujac ze pomija aspekt gwarancji .co cie tak boli ze ty nie zarobisz tylko ktos z allegro? sama sie osobiscie zastanawiam jak ew konsultantki bo rzekomo one sprzedają wychodza na plus jak sprzedaja w niższej cennie niz katalogowa lub o dziwo z promocji...niech mi to ktos wytlumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejkuuuu napisalam kilka pyt.a tu takie przyjęcie...nie mam czasu chodzic na meetingi mam roczne dziecko-zdecydowanie wole czas piswiecic rodzinie-zreszta z czego ja sie tłumaczę?zadalam proste pyt ale jak widze korona choc jej nie nosisz z glowy spadła ...pare stron zajmie...spokojnie nie tylko papier cierpliwy jest...net jak widać tez.tylko tak sie zastanawiam to jakas wiedza tajemna...interesuje mnie wartosc uzytkowa-praktyczna a nie spotkania towarzyskie z paniami a to chyba nie zbrodnia?tak trudno podzielic sie tym co wiesz? p.s jakby byla któraś bardziej zyczliwa to poproszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani pytajacej.czesc przepisow na Liliana sa na pocztku tego watku.a do grzmiacej pani skąd ten elementarny brak czytania ze zrozumieniem juz nie tylko tresci ale rowniez tak po ludzku empatii? ja walkuje to forum od 1 wpisu od 3 tyg jeszczs nie przwczesalam całego ale widzę ze niektóre panie sa bardzo niesympatyczne...nastawione na sycacy jad bo ktoś coś nie po ich mysli?!? do oaru pyt pytajacej sie podlaczam tzn o cud siekacz. .? cos ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani ,która chce otrzymać informację na szereg pytań. Proszę podać e-mail chętnie podzielę się wiedzą , którą posiadam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ta pania pytajaca jelly-fish@wp.pl bardzo dziękuję za pomoc.naczynia tupperwate dostalam od tesciowej kt zaczela swoja przygode od jakis 3 tyg. wiec nie ma zbyt długiego doświadczenia,wiec dla mnie pozostaje netowo szukac...dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani z 18.50. Wysłałam na e-mail odpowiedzi na Pani pytania. Jeżeli są niewystarczające, proszę pytać. Pozdrawiam. Ja też nie mogę zrozumieć skąd u ludzi tyle jadu, jakiejś dziwnej agresji. Przecież nikomu korona z głowy nie spadnie jak odpowie, podzieli się wiedzą. Tu na tym forum jest tak mało życzliwości, że nie mogę sobie nawet wyobrazić jakie to są konsultantki. Ja u takiej na pewno nie zrobiłabym zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z 16 nie trzeba forum na mitingach też nie brakuje.....niewiem skąd tyle złośliwości ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panią ,która nie zna produktów zapraszam na szkolenia Tupperware.W każdą środę u nas są szkolenia ,gotowanie.Mogą przychodzić klientki i konsultantki i goście.Można się bardzo dużo dowiedzieć.Jeżeli panią to interesuje,proszę napisać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klienci naciskają na wiadra i bazyle.!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jutra tydzien Earla TUppera czy wiecie czy firma szykuje cos specjalnego z tej okazji?? jak bedziecie mialy biuletyny to podzielcie sie wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tg miski twister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Klienci czekają na promocje ;mielinek do przecierania,suszarka do sałaty,ale osobno bez pokrywy,duo forma,solniczki perła,łyżki neo,taca,dzbanek nf-2l.,ale osobno. A dziękują za ścierki ,nową falę i obieraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz i masz dzbanek 2l z kubkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miski TRISTAR (bo mogą na necie nie znaleźć). Trochę nowej fali - dzbanki, kubki, salaterki. Rozdrabniacz +. Cud kuchenny, kluseczkomania, butelki, neo silikonowa łyżka mini. Pojedynczo i w zestawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzicie promocje w sytemie?? to napiszcie co dołożono? u nas tydzien 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam - nie zauwazylam ze wskoczyla strona 348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest jakas aktywnosc dodatkowa?? bo te miski w tg to jakas porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktywność 550- plecak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim promocjami tydzień Erla Tuppera będzie klapą.:((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę... a u mnie gospodyni wycofała się z zamówienia, z uwagi na miski z TG. Będzie zamówienie, ale dla misek. U nas słowem się nie zająknęli, że to tydzień ET. A ja nie przywiązuję się specjalnie do tego, co w którym tygodniu się świętuje. A oferty, jak to oferty. Jednym pasują, innym nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U można wygrać rum nana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co dochodzi za RE bo u nas śpi dystrybucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ost tydzień patelnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogli by cos dorzucic jutro niby wszystkiego duzo ale ciagle ta nowa fala, której nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nowa fala nieźle się sprzedaje. Ale na tydzień Tuppera to za mało. Muszą dodać coś extrz,coś nowego np;mielinek(przecierak do pomidorów,duo forme )lub coś całkiem nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie dołożyli.Będzie słaba aktywność.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CI co nałogowo zbierają prezenty to i tak będą aktywni żeby mieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam dostawać a scenie prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×