Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
My konsultantki piszemy tu już dłuższy czas o wiadra i inne produkty, o które proszą nas na party Panie, ale firma ma to gdzieś. Zaraz wiadra nie będą potrzebne. KUPCIE SOBIE MIŁE PANIE NA ALLEGRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wzięli pod uwagę prośby i dali co chcecie. Zrobimy kiszonki w tuptusiach. Może już nie piszmy czego potrzebujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie promocje w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bazyle na sztuki i w zestawie tuptusie ulotka - powtórka z zakonczenia roku szkolnego - teraz na rozpoczecie i ciekawostka- nie ma dodatkowej aktywnosci ogólnie DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale są bazyle w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się postarali... Żeby tylko im żyły nie popękały z tego wysiłku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dadzą wiadra pewnie w sierpniu jak sobie ludzie po kiszą ogórki to już będzie po fakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BŁAGAM O WIADRA!!!!!!!!! Tracę klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie nie będzie wiader,proponujcie do kiszenia ogórków miski nf.7,5 litra. Jeżeli chodzi o przepis na karczek napiszę po urlopie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli do tej pory obroty im spadały na łeb na szyję, to po sierpniowej zapowiedzi, po prostu Tupperware Polska pójdzie z torbami. I o jakich promocjach mówimy ? - 5 zł !!!!! Wielką łaskę wyświadczyli konsultantkom, że mogą zbierać na aktywność cały miesiąć i kupić wzór do przodu- UWAGA przy obrocie 550 zł!!!!!!!!!! Za 1 zł powinnam to kupić - w końcu to ja reprezentuję firmę, a od tego jak ją zaprezentuję, zależy też sprzedaż. Czy te wszystkie nowe konsultantki mają w ogóle co pokazać ludziom i czy one w ogóle potrafią gotować???? A do marketingu niech zatrudnią GOSPODYNIĘ z krwi i kości, która zna się na polskiej kuchni i wie, kiedy co będzie potrzebne polskiej, przeciętnej gospodyni, a nie milionerce, bo ceny, jak na zachodzie, tylko zarobki w Polsce inne. A bogaty nawet nie wie, co to Tupperware, bo albo ma gosposię, albo jada w lokalach. Niech wreszcie zaczną myśleć po polsku, bo czarno widzę naszą przyszłość. Nie podali aktywności - może chcą nas UKARAĆ. Oj, będą jeszcze na górze płakać, bo my, stare konsultantki tylko zamienimy firmę na inną firmę - konkurencja nie śpi i zależy im na doświadczonych konsultantkach. Może warto się temu przyjrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To do jakiej firmy przechodzić? Przecież nie betterware, to co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosiłyśmy o bazyle to mamy ale promocja -5 zł mi wstyd przed Pani na party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nową konsultantką, a do tego choroba wykluczyła mnie na trochę z pracy. Byłam aktywna w 10 tygodniu. Do kiedy i za ile minimum muszę być aktywna żeby utrzymać się w firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwadzieścia sześć tygodni możesz być nieaktywna. Później należałoby ( w przypadku zablokowania w systemie) zwrócić się do dystrybutora o przywrócenie w systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądry wpis z wczoraj 20,38. Oderwało od rzeczywistości niektórych w tej firmie. I nie o sztabie tu tylko mówię. Cała wina w kiepskich obrotach leży po stronie konsultantek. Powinny ruszyć, poszukać nowych rozwiązań i obroty robić. No wolne żarty. Trzeba nam dać jakieś narzędzia do pracy. Czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają, formy sprzedaży także. Nie słuchają konsultantów, to mają. Tam gdzie coś się dzieje to i obroty są. Najpierw kazali rekrutować. Ile się da. Teraz płaczą, że mało nowych pracuje. Zaczynając pracę w firmie nie miałam tak łatwo jak ci obecni. Obowiązkowe szkolenia, obrót określony po startówce, żebym nabrała praw konsultanta kwalifikowanego. I jestem do dziś. Mimo, ze o "starych" konsultantów teraz nikt za bardzo nie dba. Nowi się liczą najbardziej. Może odwróćmy tą tendencję. Może warto popatrzeć na tych doświadczonych, bo to oni najlepszą robotę robią. Perełki, które będą chciały coś w firmie zrobić, zawsze się znajdą. Tylko trzeba je pracy nauczyć, a nie odbierania prezentów zdecydowanie dużo lepszych od pozostałych konsultantów. Bo po odbiorze tych ostatnich postawią na swoim miejscu mamę, siostrę, córkę, ciotkę lub kogokolwiek innego i dalej będą "lecieć" programem nowego. Wielu tak robi, bo ich nauczyliście postawy roszczeniowej. Tak jak nauczonych jest tego większość dystrybutorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dobrze zrozumiałam, ze ogłoszono gdzieś ofertę sierpniową? Czy jakiemuś dystrybutorowi się niechcący "wyrwało"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie problem z firmami marketingowymi??? Mary Kay, ACT, Forever Living to takie, które są długo na rynku i oferują dobre produkty. I mają niezły plan marketingowy. O Zepterze i Amwayu i innych co większości robią wodę z mózgu nie wspomnę. I o wielu innych "nówkach" co się pojawiły. O tych z kosmetykami też nie, bo się rozmnożyły jak króliki i co człek - to konsultant. Popytajcie znajomych co kupują w formie sprzedaży bezpośredniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdaleno - mata jest aktualnie w promocji z pędzelkiem, który się bardzo przydaje. Szukaj najbliższej konsultantki, lub napisz annb0@vp.pl. Przy okazji podzielę się przepisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po tych ostatnich zmianach nadal aktualne jest to żeby się utrzymać w firmie to trzeba być aktywnym min.250 zł. raz na 26 tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie powiedzieli, ale biorąc pod uwagę miesięczną aktywność, można sądzić, że w okresie marketingowym należało by zrobić obrót 550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych ci czekają na wiadra. Wiader nie będzie. Trzeba polecać miskę NF 7,5l, tez nadaje sie do kiszenia. O wiadrach to ja słyszałam już 5 lat temu. Polska jest za małym rynkiem. Na całym świecie się nie kisi, tylko u nas. Nie opłaca się firmie uruchamiać matrycy dla tak małej ilości. I tu góra nic nie może zrobić. Produkcja idzie na szeroką skalę, a my możemy sprzedać ile wiader - 1000, wątpię. Mozna też polecać inne miski. Trudno, jakoś trzeba sobie radzić. To nie wina góry, taka jest polityka firmy, produkcja tych produktów, które sprzedają się na całym świecie, bo wtedy jest zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozdrabniacze... rozdrabniacze - prosimy o przedłużenie oferty z ubiegłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widzę, forum stało się koncertem życzeń. Czy wy naprawdę w to wierzycie, że firma będzie realizować wasze indywidualne potrzeby przygotowując ofertę na cały kraj? Nie wiem, czy to jeszcze naiwność czy już głupota... Macie ofertę, to nie marudzić, tylko sprzedawać. Taka wasza rola. Jak już ktoś napisał wcześniej - nie podoba się, to proszę odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baczność... odmaszerować... sprzedawać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać po ostatnich wpisach, centrala się obudziła. Nawet ofertę specjalną na stronie udało się umieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc czy w ultra pro można topic smalec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak można proszę postawić na kuchni i podkręcić na Full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas na meetingu kiedys panie mowiły ze topia smalec w UP- tylko bez dodatków typu cebula bo sie spali. ja osobiscie nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×