Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Czy Kuchcik ma jakieś zastosowanie praktyczne? Cały czas słyszę o ubijaniu piany z białek ale przecież robi się to bardzo rzadko. Konsultantka wspominała też o majonezie ale nie wiem, kto dzisiaj sam robi odrobinę majonezu do sałatki. Zatem - jaki jest sens kupowania tego narzędzia pracy? Kosztuje w katalogu ponad 170 zł a tymczasem zupełnie nie widzę jego praktycznej wartości. Proszę o jakieś sugestie bo byłabym nim zainteresowana ale o ile będzie to coś do praktycznego wykorzystania w domu a nie "mebel".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze
Prosimy o szczegóły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetq
Ciekawe jakie będą promocje, bo tymi jestem najbardziej zainteresowana :) Niestety strona internetowa tupperware nie jest na bieżąco aktualizowana i aktualne promocje są podawane z tygodniowym lub większym opóźnieniem. A więc prosimy o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie a właściwie prośbę o poradę. Otóż dzisiaj testowałam kuchcika do ubicia piany z białek dla 4 jajek. Został złożony zgodnie z instrukcją czyli najpierw część z mieszadłami, potem na górę pierścień i w końcu pokrywa i wszystko skręcone korbką. Na sucho chodzi bardzo dobrze. Kiedy białka były rzadkie też ok. ale kiedy zaczęły gęstnieć i powstawała gęsta piana, kuchcik zaczął się blokować i jakby coś zaczęło przeskakiwać w zębatkach. Co może być tego przyczyną i co zrobić aby ewentualnie tego uniknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola1
Witam czytam pani problem i chciałam poradzić najlepiej poprosić swoją konsultantkę o pomoc ja jestem konsultantką i zawsze pomagam swoim gospodyniom myślę że dodaje pani cukier do ubijania a najlepiej ubija się bez przy robieniu całych ciast wraz z mąka po prostu kręci się ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu-ya
potrzebuję namiar na konsyltantkę z Gdyni ... chętnie wybrałabym się na prezentację... albo sama zostałabym taką konsultantką by móc zaopatrzyć się w niektóre produkty i sporadycznie zaprezentować coś znajomym... czy firma organizuje jakieś szkolenia dla swoich konsultantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbb
Witam, proszę o kontakt konsultantkę np.cipciok21,albo kogoś innego kto się zna na tupperware-ulotki Mój e-mail betikkk@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola1
witam jestem konsultantką woj opolskie chętnie pomogę w ramach możliwości mr czosnek jedną stroną wyciska czosnek rączka służy do obierania ząbków pozatym niema żadnej filozofi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola1 - też jestem z woj. opolskiego. Czy wiesz może, co może być powodem działania kuchcika tak jak w moim opisie powyżej na tej stronie? Niby dobrze pracuje i robi co ma robić ale niepokoi mnie to przeskakiwanie zębatek od czasu do czasu i chwilowe blokowane możliwości obracania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola1
hej witam myśle że albo jest żle skręcony albo po prosty zanieś go do reklamacji moze coś zaradzą pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy coś jest nie tak ze stroną ale znikneły mi wszystkie wcześniejsze wypowiedzi na 50 str. więc odezwij się proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
I droga: organizujesz Party Startowe, zapraszasz gości, konsultantka prowadzi spotkanie, zadowolone klientki składają zamówienie. Jeśli przekroczy 400zł, kosultantka rezygnuje ze swojej prowizji i składa zamówienie na Ciebie jako nowego konsultanta - odbierasz zamówienie klientek i rozpoczyna sie Twoja kariera w Tupperware. II droga: sama składasz swoje zamówienie na 400zł. Na start za złożone minimalne zamówienie 400zł (może być wyższe, ale nie niższe) otrzymujesz od firmy na start zestaw produktów: miskę do ciasta, cud kuchenny, torbę szarą, mixmaxa, łyżkę silikonową małą, pojemnik mała optima do wędlin, kalendarz, przewodnik - zestaw odbierasz osobiście. Zestaw ma pomóc Tobie w organizowaniu własnych Party. Wstępując do Tupper deklarujesz się do jakiej dystrybucji chcesz należeć. W Poznaniu są dwie, w Swarzędzu jeszcze nie ma, ale gdyby bardziej Ci zależało są spotkania w Środzie wlkp. Zamówienia składasz albo tel, mailem, przez menedżera. Odbiór osobisty - płatne przy odbiorze gotówką. Po pierwszym Party Startowym rozpoczyna się 13tygodniowy program. Ze szkoleniami i dodatkowymi prezentami. Do odebrania za aktywne składanie zamówień i udział w 4 szkoleniach są np: rozdrabiacz plus, kluseczkomania, nóż szefa kuchni uniwersalny, ultra pro, mr.czosnek, fartuszek, wałek i wiele innych. Możesz przyjeżdzać na mitingi do dystrybucji lub być w ciągłym kontakcie ze swoim menedżerem - na nich dowiadujesz się jakie są prezenty za aktywne składanie zamówień, co jest w promocji, co do czego służy, poznajesz nowe przepisy, radzisz się innych konsultantek. Jeśli jeszcze masz pytania to czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. nie będe dłużej czekac wiec prosze jeszcze raz konsultantke z Poznania o kontakt pod nr gg 5488399 lub mail aniczek07@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już myślałam że z forum jest coś nie tak. co nieco mi uciekło. wiesz...na chwile obecną chyba więcej pytań nie mam. Muszę przekazać informację a co będzie dalej nie wiem. Mimo wszystko jest to czasochłonne przynajmniej dla mnie. Ja osobiście zbieram zamówienia w pracy a póxniej przesyłam jej mojej konsultantce tylko że ona jest z Piły. Zbieram sobie w ten sposób punkty i nie tracę czasu na spotkania kulinarne. Myslę że coś w tym temacie powiennam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Mozesz nadal robic to samo, zbierac pkt i miec 23% taniej. Zapytaj się swojej konsultantki lub zapraszam do Poznania na kawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie o to mi chodzi...głównie o produkty dla mnie taniej. Jeśli chodzi o zamówienia jakie udaje mi się zebrać na podstawie katalogu i ulotek promocyjnych jest różnie. Teraz miałam na ponad 700 zł a ostatnie kilka razy na około 200 a czasem były to pojedyńcze produkty.Ja osobiście boję sie zobowiązań więc wolę sobie chyba dzialac na takiej zasadzie jak dzialam. co prawda zastanawiałam się już nad zmiana konsultantki. nie dlatego ze moja mi nie odpowiada bo jest bardzo sympatyczna ale z tego co wiem problem stanowi dowóz w jak najszybszym terminie po odbiorze towaru. może poznan byłby dla mnie bardziej łaskawy z tego względu że mam faceta z Poznania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jakos własnie nie maiłam ochoty pytac o szczególy swojej konsultantki z tego względu że ona mogłaby sie obawiać że straci we mnie klientkę...a jak na razie to jakiś zarobek na mnie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Oprócz prezentów za pkt konsultatce przysluguja jeszcze prezenty za aktywność (nowosci ktore wejda do katalogu - ostatnio na czasie były ręczniki, tak tak ręczniki osobiste). Nie ma żadnych zobowiązań - jedynie aktywność raz na 6 miesięcy, ale myślę, że byłabyś bardziej aktywna i obiecuję bardzo szybką dostawę, dowożę towar zaraz po odbiorze - to tylko kwestia współpracy i porozumienia. Po za aktywnością kazda z Nas bierze udział w programach dodatkowych i wogóle bardzo lubię tą pracę, właśnie tak jak Ty - zbieram zamówienia od znajomych i czasami robie party. Myślę, że dobrzeby mi się z Tobą pracowało, dbam o swoje podopieczne, nawet jak robią zakupy tylko dla siebie :) a zamówienie dla Ciebie za 400zł to chyba żaden problem a i taniej bedzie i wiecej prezentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURCZE...SAMA NIE WIEM. CZASEM TO 400 ZŁ TO KOSMOS. TYM BARDZIEJ TERAZ PRZED ŚWIĘTAMI. ROGOŹNO TO MAŁA DZIURA I RACZEJ LUDZIE NIE SĄ ROZRZUTNI. JEŚLI BĘDE ZDECYDOWANA NA COKOLWIEK ODEZWIĘ SIĘ A JESLI NIE TO CZY MOGLABYM PROSIĆ O POMOC DZIEWCZYNIE O KTÓREJ MÓWIŁAM?? Z TEGO CO WIEM ONA JEST CHĘTNA TYLKO BRAK JEJ WIEDZY NA TEN TEMAT. A ODNOŚNIE RĘCZNIKÓW TO ZADNEGO NIE DOSTAŁAM. bYŁY TYLKO PREZENTY ZA PUNKTY. WIĘC JAK WIDZISZ MOŻE WARTO BYŁOBY MI ZMIENIĆ KONSULTANTKE Z KTÓRA WSPÓŁPRACOWALABYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Reczniki były dla konsultantow za aktywnosc, nie dla gospodyń (Ty na razie taki masz status :)) Decyzja należy do Ciebie, zastanów się przy nastepnym zbieraniu zamowien, aktualne promocje znasz? A jakie szalone promocje będa w styczniu na Najwieksze Part - ze ho ho... Możesz mnie skontaktowac z ta dziewczyną chętnie jej wytłumacze. A konsultantki nie musisz zmieniac skoro liczy Tobie pkt, znam takie co nie dają a i towar sprzedaja bez promocji... ale przemilcze to! Powodzenia, to naprawde fajna zabawa a i masz dla siebie taniej i wiecej prezentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODAJ JESZCZE RAZ SWÓJ MAIL. W RAZIE CZEGO ODEZWIĘ SIĘ OSOBIŚCIE. A ODNOŚNIE ZAMÓWIENIA JAKIES JUZ TAM MAM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
diamonths@tlen.pl Zobaczysz, Twoja znajoma ze Swarzedza jeszcze Ciebie zrekrutuje :) Trzymam kciuki za duże zamówienie, żebyś zebrała całą zastawę holenderską :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ma może ktoś do sprzedaży dodatkową tarkę (o grubszych oczkach) do młynka francuskiego? W razie czego mój email ela@artuvia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Dodatkowe elementy wymienne lub nowe można zakupić u swojej konsultantki - w styczniu w podziękowaniu dla gospodyń jest do zdobycia nowa tarka EASYlinia z trzema wymiennymi ostrzami - drobne oczka, duże i do tarcia na papkę np.jabłek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwciach
A ja mam pytanie odnośnie prezentów dla gospodyni w styczniu. Chciałabym umówić się na prezentacje w styczniu ( wstępnie już ustaliłyśmy z konsultantką termin). Czy macie może jakieś "przecieki " odnośnie styczniowych prezentów dla gospodyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Oczywiście Za 400zł nowość "kudłaczek" pomarańczowa zawieszka do osuszania dłoni, podobna do rękawicy do mycia samochodu Za 600zł "kudłaczek" + EASYLinia Nóż do sera (ser kroi się naciągniętą żyłką metalową) Za 800zł dochodzą 2 miski bella 550ml i 2 belle 2,5l Za 1000zł +EASYLinia Tarka słupki Za 1600zł + do Tarki słupki dochodzą ostrza grube słupki i wiórki Za 2200zł + 8 Alegra Szklanki 350ml Gospodyni, która zrezygnuje na poziomie 2200zł z prezentów może zamienić je na Płaski garnek z metalową pokrywą z Kolekcji Szefa Kuchni o wartości 1000zł z katalogu Każda gospodyni, która umówi się na Part w styczniu do końca tego roku otrzyma "muszelkę" niebieską lub fioletową (śniadaniówka) Czy ktoś w Poznaniu chciałby się umówić na Party?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwciach
dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diamonths Poznań - Dzięki za podpowiedź. Niestety, ja nic nie kupuję od konsultantek. Poczekam aż się pojawi na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a używacie może ściereczkę do szyb? Warta jest swojej ceny? Rzeczywiście wystarczy tylko woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chyba 4 różne rodzaje ściereczek tupperware. Kupowałam jest po ok 15 zł/ sztukę i są ok za takie pieniądze. Z drugiej strony, aby być zupełnie szczerą, to nie widzę specjalnej różnicy między nimi a innymi wykonanymi z mikrofibry. A co do mycia szyb, to jak masz w miarę czyste to umyjesz każdą szmatką tylko z wodą ale jeżeli są dość brudne, nie ma cudów. Płyn do szyb będzie konieczny. Nie wierz w cuda, że ściereczka tupperware zastapi płyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×