Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Witam, chciałabym zakupić jeszcze przed świętami kilka produktów Tupperware. Mam już kilka w domu i potrzebowałabym następne. Nie mam niestety namiarów na osobę, która mogłaby mi je sprzedać :) Może zna ktoś kogoś z Bydgoszczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestembydgoszczy
witam, jestem menagerem z Bydgoszczy,napisz swojego maila a wyślę mój numer telefonu albo podaj swój na forum -odezwę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam prosbe prosze mi napisa cos o gusto litrowym,jego zalety no i te mniejsze 330 stki,do czego sluza i dlaczego warto je kupic????? co troche kupuje sobie cos na allegro ,lub chce kupic ale tam nie ma za duzo opisow,a nie mam czasu chodzic na pokazy bardzo prosze i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Gusto - 2 rodzaje - do sypkich i do plynnych, obydwa fajne bo poreczne, obsluguje sie jedna reka, pojemne, idealnie przeźroczyste, nie tłukace - przypomiam zakupy na allegro sa bez reklamacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze bez reklamacji,myslalam ze to jedna firma gusto do plynnych ? te mniejsze sa tam dziurki i taki otwor jak w tradycyjnych pojemnikach na przyprawy,,to do plynnych czy sypkich jaka jest roznica ? podobaja mi sie te naczynia diamonths Poznań --dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Firma ta sama, ale do reklamacji potrzebny jest dowod zakupu (różowy albo bialy), 30letnia gwarancja jest w dystrybucjach, ale jak ktos z allegro przyjmie to jego sprawa. Gusto płynne ma taki lejek niekapek, a sypkie ma otwór z silikonowa uszczelką. Często takie gusto jest nagrodą losowana na warsztatach kulinarnych w dystrybucjach - tzn. np w dystrybucji Poznań Wschód Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Polecam się na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem zainteresowana pracą jako Konsultantka Tupperware. Uwielbiam tę firmę i co jakiś czas kupuję miseczki, ale dzisiaj jakoś przyszło mi do głowy, że byłaby to świetna przygoda. Bardzo proszę napiszcie dziewczyny jakie są moje obowiązki jako konsultantka? Czy obowiązkowe jest robienie prezentacji? Badziej interesuje mnie sprzedaż katalogowa i to raczej w gronie znajomych. Będę bardzo wdzięczna za udzielenie mi informacji. Pozdrawiam Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Droga Elcia1984 w wypowiedzi z 07.12.2011 (trochę powyżej) są opisane dwie drogi do zostania konsultantem - przez Party lub własne zamówienie (z Party jest łatwiej, bo możesz się nauczyć od konsultanta co i jak:)), robiąc zamówienia raz w miesiącu na 400zł zyskujesz dodatkowe prezenty i jesteś aktywnym konsultantem, możesz wybrać dowolną dystrybucję i dowolnego menadzera, pierwszy krok już zrobiłaś - podjęłaś decyzję - jest to praca dzięki której pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz więc można ją połączyć z nauką, dziećmi i pracą zawodową, wystarczy, że poświęcisz trochę czasu na poznanie produktów, sposób ich przedstawiania i będziesz na bieżąco z promocjami. Życzę powodzenia i zapraszam do dystrybucji Poznań - wschód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrischi
hej wam wszystkim :) mam taki mly problem moje pudelko do gotowania ryzu z tupperware spalilo sie w mikroweli... :( nie rozumiem tego poniewaz mam jut to pudelko 4 miesiace i kiedy dzis chcialam zrobic ryz do zupy spalilo sie :(... Czy to moja wina gdy sie spalilo.? maglabym ja oddac na gwarancje czy to jest moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Spotkałam się już z kilkoma przypadkami spalenia ryżowego garnuszka, przyczyny niestety niereklamowalne to: za mała ilość wody, zbyt długie gotowanie, a najczęściej bywa, że moc kuchenki jest za wysoka. Naczynia takie jak "ryżowy garnuszek", "makaronowy garnuszek" i "jajeczny garnuszek" maksymalną moc użytowania mikrofalówki wytrzymują 600W. Czasem ryż szybciej chłonie wodę i awaria gotowa. Ale mimo wszystko spróbuj w dystrybucji z wrakiem - a nóż wymienią :)) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
to świadczy o marnej jakosci pudełka i tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
venge. - ale poszalałaś/łeś z wypowiedzią, naprawdę cios w samo serce firmy - gratulacje :) A na dolny śląsk najlepiej zadzwonić do dystrybucji Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice, Kraków, Opole, Wrocław - podaj gdzie Tobie (Elcia1984) pasuje to podam numer telefonu i adres - chociaż czy nadal chcesz produkty w firmy o opini "to świadczy o marnej jakosci pudełka i tej firmy" ? :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poprosze numer do dystrybucji Wrocław. Rozumiem że w Wrocławiu będą realizowane moje ewentualne zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Tak, we Wrocławiu będziesz mogła składać zamówienia, odbierać, otrzymywać informacje o promocjach i tam będzie menager, który Cię poprowadzi. Poproszę o kontakt do Ciebie na maila. Z imieniem i nazwiskiem na diamonths@tlen.pl, i odrazu odpiszę kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo007
Witam ! Dziś upadła mi (z wysokości ok 40 cm. !) pokrywa od ultra plusa w wyniku czego część się ukruszyła. Czy podlega to reklamacji - wymianie ? Czy ultra plus do kosza ? Proszę o poradę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Tak, w takim wypadku pokrywa podlega reklamacji - proszę zgłosić się do dystrybucji lub przez konsultantkę, jeśli to nowy model wymienią od ręki, jeśli starszy to wymiana potrwa ok 2-3tygodnie Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo007
dzięki za szybką odpowiedź ;-) jak znajdę lokalną dystrybucję ? Pani konsultant u której kupowałem (ok. 4 lata temu) już nie pracuje w Tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
A jaka dystrybucja - tzn jakie miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo007
Wolsztyn - wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
A kiedy w najbliższym czasie będziesz w Poznaniu? Chyba tutaj będzie najbliżej :) możemy się umówić na wymianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo007
w ciągu najbliższych 2 tygodni będę na pewno. Możesz podać jakiś kontakt do Ciebie - mój e-mail przemoxl@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia.Lu
Mieszkam we Wrocławiu. Jestem konsultantką od 5 lat. Naczynia i akcesoria są najlepsze pod względem używalności jak i jakości. Mam i używam je co dziennie.JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ZE WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ. Gorąco polecam produkty jak i współpracę .Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
co to za firma pierwsze słyszę znam zeppter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ElciaB1984! Jestem z dolnośląskiego.Jestem konsultantką firmy Tupperware ale w Wałbrzychu.Czy mieszkasz w samym Wrocławiu? Może jednak do wałbrzycha Ci bliżej.Jeżeli jesteś zainteresowana współpracą to napisz,pomogę Ci w zorganizowaniu prezentacji i wyjaśnię wszystko.Pozdrawiam! Napisz na adres :rozan22@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkax
Hej Elcia,jestem konsultantka z Lubina,mogę udzielić niezbędnych informacji.Mój e-mail ivett80@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×