Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość alcia111
Whoopi007 jeżeli stało się tak jak mówisz to zgłoś taką sytuację do Dystrybucji do której należy ta kansultantka. Nigdy nie możemy zmuszać kogoś do zakupu pojemników. Taka kansultantka tylko i wyłącznie psuje opinię innym jak również firmie. Ale mam nadzieję, że mimo wszystko skorzystałaś na prezentach jako gospodyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZANTI jeżeli jesteś z Koszalina i jesteś zainteresowana pracą w Tupperware to napisz do mnie chętnie pomogę piotraf1@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whoopi007
Naczynka są super tylko sam sposób sprzedaży przez konsultantkę był tragiczny.Ja też pracuję już długo w firmie sprzedaży bezpośredniej i również organizuję prezentacje itd ale nigdy w ten sposób.Wszystko ok wiem że nigdy od tej pani nic nie kupię.Mam ochotę na niektóre produkty bo są świetne.Znajde inną konsultantkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola35
Ja tez mam, ten wspaniały cud kuchenny i wcale mi się w tym nie gotuje tak jak to było na prezentacji brokuły sa twarde, marchewka w cienkie plastry ok0,5mm też twarda a ta pani na prezentacji gotowała filet z kurczaka i był miękki. Chyba z tym coś nie tak czy wam też to się tak lekko zamyka że prawie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola35
Czy wie ktoś czy można to zwrócić? Bo na prezentacjach to są chyba całkiem inne i lepsze produkty. Byłam tym bardzo zachwycona chyba aż za bardzo ale po wypróbowaniu kilka razy w domu już zmieniłam zdanie.Chyba że ja mam jakiś felerny produkt. Bardzo proszę o wypowiedzi czy wam też się tak to lekko zamyka bo ja to tylko przykrywam i według mnie to ma to bardzo wielkie luzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Ela 35. Cud kuchenny jest tak lekko przykrywany, to nie jest szczelna przykrywka. Gotowanie polega na zalaniu gorącą wodą i przykryciem, goraca para zasysa przykrywkę. Pamietać należy o tym, że między sito a dno mieści sie około 0,5 litra wody. Jezeli zalejesz wszystko wodą bez czekania aż woda ścieknie potrawa się nie ugotuje. Zgłoś się do konsultantki u której kupiłaś cud kuchenny i poproś niech jeszcze raz wszystko dokładnie Ci wytłumaczy. Może też się zdarzyć że jest felerny i wtedy reklamuj lub wymień na inny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
przepraszam, poprzednia treść jest adresowana do Joli 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anlil
witam wszystkich są rzeczy tej firmy bez których "nie mogę zyć" - sa bardzo przydatne i naprawde niezastąpione przez zadne inne, ale jest kilka takich rozwiązań które absolutnie mnie nie przekonują i myśle ze sa produkowane na siłę. no i szkoda że w pewnym momencie kuchnia staje sie zbyt mała na pojemniczki, dzbanuszki kolejne miseczki. a i jeszcze jedno ubolewam nad tym ze rzadko wychodzą nowe katalogi i na dobrą sprawe gdy biore nowy katalog do reki to podekscytowanie szybko zmienia sie w rozczarowanie bo pojawia sie dosłownie kilka nowych produktów i ewentualnie zmienia sie kolorystyka i nic poza tym!!! Musze przyznac ze polski katalog jest dość ubogi pod tym względem i wogóle ma dosc niewielka oferte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whoopi007
Witam. Wczoraj miałam ochotę na kurczaka z ryżem.Pokroiłam filet wsypałam ryż i fasolkę szparagową, posypałam vegetą ,zalałam wodą prawie po brzegi a po godzinie kurczak był ok ale ryż twardy i fasolka również.O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryż trzeba uprzednio zagotować, fasolkę chyba też (nie wiem bo sama nie robiłam) i nie może być w woreczkach, tylko sypki. A tak na zdrowy rozum sama pomyśl ile trzeba gotować ryż i fasolkę żeby się ugotowała, na pewno krócej niż kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam. Najlepszy do gotowania w cudzie jest ryż paraboliczny. Zanim przystąpię do jego gotowania to najpierwa zalewam go gorącą wodą na około 10 min, wodę wylewam i dopiero wtedy przystępuje do prawidłowego gotowania - samego ryżu lub z innymi składnikami. Ryż po ugotowaniu jest lekko twardy cos w stylu makaronu al dente. Co do fasolki to najlepiej używać mrożonej lub wczesniej lekko ugotowanej, bo jak napisała moja poprzedniczka fasolka długo sie gotuje. Jak masz z czymś problem to skontaktuj się ze swoją konsultantką, powinna Ci wszystko jeszcze raz wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza11
Cud kuchenny to fajny pojemnik do rozmrażania (mieso nie lezy we krwi), to dań lubiących się przegryżć np, ryż z jablkami (wczesniej ryż ugotowany normalnie), przechowywania potraw "zpachowych' typu gołabki, krokiety; utrzymania w cieple potrwa smazonych,żeby rodzina nie jadła na raty (kotlety, placki ziemniaczane, nalesniki), natomiast pudełko NIE GOTUJE co probuja konsultanci wmówic. Efekt miekkiego kurczaka czy ryby mamy dlatego, że to pudelko robi za pseudo praowar i mięso jest sparzone poniewaz białko to nie potrzebuje 100%, żeby sie :'ugotowa", zauważmy, że warzywa każą podgotować za wyjątkiem brokuł bo one też szybko robią się miękkie. W odróznieniu od prawdziwego praowara gdzie para jest na okrąglo podgrzewana a pudelko stygnie. Acha i dla mnie zupa z kostki bulionowe nie jest zupą bo z załozenia zupa to wywar warzywny lub warzywno-mięsny a nie wyciąg z kostki chemicznej. A tak wogóle bardzo lubię tupperware i mam sporą kolekcję; pojemniki wiadomo są nie zastapione, polecam sita podwójne, stolnicę, mix maxa i dużą michę do ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whoopi007
No właśnie a konsultantka sciemnia ze te garki same gotują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola35
No właśnie na tym pokazie co ja byłam to tez tak mówiła że to gotuje a nie żebym ja miała coś ugotować a potem po co mi to wkładać do tego cudu to jest takie beznadziejne wcale z tego nie jestem zadowolona szkoda tylko że się dałam na to nabrać i straciłam 96 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W podziękowaniu za przygotowanie prezentacji otrzymałam \"Kolekcję Flower - waza i półmisek\". Mam pytanie do czego ona służy??? Wiem jedynie to, że do podawania potraw. Ale jakich? Gorących czy zimnych? I naprawdę nie można w tych naczyniach nic gotować, piec ani podgrzewać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam. Jestem zdziwiona, że konsultantka nie powiedziała Ci do czego to służy. Zastawa flower służy do przetrzymywania w cieple, dobrze jest najpierw nalac do niej gorącej wody, żeby sie zagrzała a potem włożyc gorąca potrawę. Możesz uzywać w mikrofali ale tylko do podgrzewania - pokrywkę zakładasz tak żeby był wylot pary. Jeszcze raz: do podgrzewania nie do gotowania. Jest bardzo fajna do codziennego użytku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuppTupp
A ja się zastanawiam jak z tą gwarancją? Skoro można tylko reklamować u tego u kogo się kupiło, to co wtedy gdy konsultant który sprzedał już nie jest konsultantem? Szanujące się firmy dają gwarancję międzynarodową, czemu tupperware kupionego we Frankfurcie nie można reklamować w Polsce? Poza tym są sklepy w których sprzedawane są te produkty, bez prezentacji. Jak to w końcu jest, mają gwarancję dożywotnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam. Towar mozna reklamować osobiście w najbliższej dystrybucji. Ewentualnie mozna zadzwonić do Głównej siedziby Tupperware w Polsce (adres w katologu). W Polsce jeszcze nie ma sklepów w których pojemniki są sprzedawane bez prezentacji. Gwarancja jest dożywotnia. Reklamacje u konsultanta lub w Dystrybucji mają na celu wykluczenie reklamacji pojemników kupionych poza prezentacją np. na Allegro. Dlatego, że pojemniki kupione na Allegro a nie na pokazie są przeważnie źle używane tzn niezgodnie z ich przeznaczeniem - dlatego, że brak jest informacji na temat ich prawidłowego użytkowania.Informacje takie powinien przekazać konsultant na prezentacji pojemników. A w szczególności przy dostawie towaru powtórzyć je jeszcze raz przekazując zakupiony pojemnik. Wtedy reklamacji jest bardzo mało i co najważniesze klient jest zadowolony z dokonanego zakupu i długo cieszy się z użyteczności pojemników. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza11
hm, byłam sobie na dwóch prezentacjach, na ktorych guzik sie dowiedziałam bo wiecej w necie wyczytałam, no poza gotowaniem zupy z kostki w cudzie (przepraszam, za sarkazm ale mnie to rozbraja). Gdyby ktokolwiek popatrzyl na to trzeżwo to każdy rozrabniacz(mikser) i blender wytrzepie wam super kawe ze sztywną pianką lub mus kawowy (to z pokazu mix maxa). Naprawdę na allegro jest szybciej, taniej i dlaczego gwarancja nie jest uznawana i ktoś zarzuca, że źle pojemnik uzywalam. Ktoś 5 razy zobaczy, że miski nie wolno wkładać do mikro a i tak włozy i to jest ok. Przepraszam ale mój tok myslenia tu się gubi konsultanci chcą prezentacji bo jest wieksza kasa ale na allegro też sprzedaja konsultanci więc gwarancja powinna być. Osobiście dla mnie te prezentacje są stratą czasu a rzeczy lubię stosuję i gdyby nie allegro to nie mialabym mozliwości ich kupowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patikar
witam od 1995 roku jestem posiadaczka produktów tupperware,zakupiłam 1wsze produkty na pokazie w niemczech. sheker,swiezy gabinet,2 pojemniki zawsze sypkie... Stan po tylu latach oceniam na bdb. Od tamtej pory kolekcjonuje tupperware i namietnie uzywam.Sheker obenie jest 700ml zakrecany wiec dokoptowałam go do mojego 14letniego Shekera...Niech ma rodzenstwo:)) Załuje,ze kuchni nie mam wiekszej..czekam na dwa garnki Ultra plus..to beda najwieksze rzeczy z tejże firmy. Naprawde sa warte swojej ceny,wiem,ze moje dzieci beda je takze uzywały,posag dla córek sie zbiera:))))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Zakupy na Allegro nie zawsze są korzystne. Ostatnio sprawdzałam jakie są ceny. Zdarza się że sprzedawane są bez marzy ale i czasami są bardzo wygórowane np. gadżety, które kosztują od 0,25 do 0,50 gr (konsultanci je kupują żeby podziekować dla każdej osoby będącej na pokazie bez znaczenia jest faktu czy dana osoba dokona zakupu czy nie) - na Allegro są sprzedawane np. poławiacz do jajek po 5,00 zł Dosyć spora przebitka. Kupując u konsultantki zawsze jest sewis czy też pomoc pod każdym innym wzgledem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza11
Połowiacze do jaj, sól/pieprz, lejek, żółtko itp. na allegro dostaje się za darmo jako gratis do zakupów ja mam 3 polowiacze 3 solniczki 2 żółtka, lejek, 2 cytrusy, 2 łyżeczki i pewnie pelno osób ma tyle tego , że potem sprzedaje. Konkretne produkty w najgorszym przypadku kosztuja tyle ile w katologu lub prezentacji. No niestety w dobie allegro konsultantom cięzko, z oriflemu ostatnio kupilam coś co z przesylką wyszlo 2 zł taniej niz w promocji w katalogu. Życzę wszystkim wesołego jajka, sprawnego gotowania i pieczenia oczywiście z Tupperkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia1111
Niestety sama widziałam nie będę podawała nazwy sprzedającego bo to nie mój interes. Ale gadżety naprawdę były w tej cenie. Może już sprzedane a może wycofane. Pozdrowienia i zyczenia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anlil
a propo allegro to kazdy ma prawo wyboru gdzie kupowac oczywiscie, tylko na allegro zazwyczaj roi się od artykułów które w danym czasie są również w promocji i można je kupić taniej, a jesli na allegro sa sprzedawane bez marży to i tak płacąc za przesyłkę wychodzi zazwyczaj na to samo. Ja osobiście jeśli chodzi o tupperware wolę dostać rzecz do ręki i ją obejrzeć i wrazie co poprosić o wymianę ( zdarzyła mi się kiedyś porządna rysa na misceczce) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patikar
Ja mam swoja zaufana konsultanke,która była u Mnie na pokazie,po namowie wystawia produkty na Allegro od dłuższego czasu,idzie jej niezle. Z czego jestem dumna,a z jej miseczek tupperware napewno pies nie jadł jak jedna z pań sie wypowiedziała o zakupach na Allegro! Ale juz tak w zyciu jest kazdy mierzy swoja miara! Napewno trzeba być czujnym gdzie sie kupuje z tym sie zgodze. Katalogi mam wysyłane na bieżąco Z Katalogu ceny sa mniejsze dokładnie 75% kazdego produktu. Nie oszukujmy sie ,konsultantkom czy to Avon czy tupperware zalezy na obrotach..Co do gwarancji z tym jest faktycznie gorzej z Allegro nikt jej nie daje,kupowałam u kilku sprzedajacych..Zaden z nich nawet nie wspomniał o gwarancji lecz znam pojemniki i ich wykonanie wiec sie nie naciełam.Równiez obłowiłam sie w poławiacze do jajek,lejki,foremki,łyżeczki,solniczki-pieprzniczki,nozyki jak i swiderki. Teraz czekajac na te Ultra Plus 2 pojemniki,zastanawiam sie,nad gwarancja...Ciekawa jestem jak uda mi sie rozwiazac ta sprawe. Allegro nie gryzie i warto kupowac tupki. Wesołych Swiat Zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam. W nawiązaniu do wypowiedzi mojej poprzedniczki. Na obrotach zależy tym konmsultantkom, które sprzedają na Allegro. Sama wspomniała, że jej konsultatka sprzedaje na Allegro i dobrze się ma. To własnie tu zależy na obrotach. Wiadomo czym wiekszy obrót to wieksze pieniądze, większe nagrody itd...Zdarzają się przypadki, że produkt jest uszkodzony. Cieszę się że jeszcze żadna z Was na takie coś nie trafiła. Miałam klientkę która kupila na Allegro szefa kuchni. Otrzymała pęknięty pojemnik. Zawiozłam Panią do dystrybucji, gdzie złozyła reklamacje, ale od tej pory nie kupiła nic na Allegro. Była moją stała gospodynią a na dzień dzisiejszy jest konsultantką, bo stwierdziła dlaczogo ktoś ma zarabiać na jej zakupach jakieś pieniadze a ona nie. Każdy z nas wykonuje jakąś pracę bardziej lub mniej lubianą, czy wykonujemy ją w czynie społecznym??? Nie. Dlaczego więc praca konsultantki miałaby być za darmo ????? Każda z Was może zostać kosultantką tylko na krótki okres (np 5 tygodni) kupić sobie to co potrzebujecie, za 60 % wartości katalogowej. I podziękować za pracę. Nikt nikogo nie zmusi do sprzdaż czy robienia prezantacji. Chcemy to pracujemy. Po co dawać zarabiać innym spróbujcie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu posiadam pojemnik do przechowywania warzyw i mimo tego że mam pootwierane \"dziurki\" żeby powietrze wpadało, jest tam mnóstwo wody i warzywa gniją!! jest to pierwsza rzecz z której jestem niestety niezadowolona!! może na owocach letnich bardziej się sprawdzi niż na warzywach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby 39
Jeśli chodzi o tęczową szklarnie to: każde warzywo czy owoc posiada dużą ilość wody, jeżeli zamkniemy w pojemniku warzywa, które potrzebują różny dopływ powietrza bo, możliwości jest wiele: 2 wentylki zamknięte, 1 zamknięty a drugi otwarty, 2 otwarte i bardzo ważna rzecz czy warzywo i owoc nadaje się do lodówki czy do trzymania w szafce. Jeśli źle przechowywałaś owoce czy warzywa zgadzam się, że mogą się zepsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×