Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

ja mam stolnice i wałek i stare drewniane wylądowały po jakimś czasie w piecu :) stolnica świetna, przyklejam ją do blatu kuchennego i nigdzie nie lata, wałek leciutki, nic się nie klei ani do stolnicy ani do wałka. Kolejny pozytyw, jedno i drugie zwijam razem i wrzucam do szuflady :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaa98
Czy ktoś ma może przepisy do Liliany? Proszę, bo mam tylko jeden, a chciałabym wypróbować inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocnik
Szarlotka Kremowa Składniki: 50 dag winnych jabłek 1 budyń śmietankowy 2 szklanki mleka 1 łyżka masła 5 łyżek cukru 5 łyżek żelatyny Do przybrania: 1 niepełna szklanka śmietany kremówki Cukier waniliowy Przygotowanie: Jabłka umyć, obrać, zetrzeć na tarce z małymi otworami i osączyć jabłka z soku na sicie. Żelatynę zalać 8 łyżkami wody, a gdy napęcznieje, rozpuścić, podgrzewając, i ostudzić. Budyń rozmieszać w ½ szklanki mleka. Pozostałe mleko zagotować z masłem, dodać rozpuszczony budyń i chwilkę gotować, mieszając. Gdy budyń nieco ostygnie, zmiksować go z cukrem i żelatyną. Nadal miksując, dodawać po trochu jabłka. Wstawić na 1-2 godzin do lodówki. Kremówkę ubić z cukrem waniliowym i przybrać nią szarlotkę tuż przed podaniem. TĘCZOWY SERNIK NA ZIMNO Przygotowanie: 30 minut Oczekiwanie: 5 godzin Porcja: 600 kcal Składniki na 16 porcji 6 opakowań (po 25 dag) serka homogenizowanego 5 żółtek 1/2 kg masła 3 szklanki cukru pudru 2 łyżki żelatyny 1/2 szklanki soku grejpfrutowego po 1 torebce galaretki: agrestowej, pomarańczowej, wiśniowej, cytrynowej Żelatynę rozpuścić w gorącym soku. Galaretki przygotować zgodnie z przepisem na opakowaniu, używając po 1 szklance wody na torebkę proszku. Miękkie masło utrzeć z cukrem pudrem i żółtkami. Dodać serki homogenizowane, zmiksować na jednolitą masę. Masę serową podzielić na 5 części. Jedną część wymieszać z żelatyną, nałożyć do dużej misy, wstawić do lodówki na godzinę. Pozostałe galaretki miksować z porcjami masy tuż przed nałożeniem do tortownicy. Każdą kolejną warstwę kłaść po zastygnięciu poprzedniej, schładzać. Deser kokosowy 35O g wiórków kokosowych puszka mleka kokosowego 1/2 litra mleka zwykłego 250 g cukru 1/2 łyżeczki kardamonu 1 łyżeczka pistacji (niesolonych) oliwa do smarowania blachy Mleko kokosowe wymieszać ze zwykłym. Dodać cukier i wiórki. Gotować aż do uzyskania gęstej masy. Blachę wysmarować oliwą, wylać ciepłą kokosową masę. Udekorować rozdrobnionymi pistacjami i kardamonem. Przed podaniem pokroić. Pasztet jajeczny - 7 gotowanych na twardo jajek - 1 pęczek posiekanej zielonej pietruszki - 1 opakowanie żelatyny - 20 dkg. Chudej szynki w plastrach - 1 mała główka cebuli (pokrojona w drobną kostkę) - 1 mała czerwona papryka - ½ lub cała puszka kukurydzy Przygotowanie majonezu: Łyżka oleju, 2 żółtka, 1 łyżeczka soli, 4 łyżeczki cukru pudru, 4łyżeczki soku z cytryny, 400-500 ml śmietany (18%), 2 łyżeczki musztardy (ostra), pieprz do smaku wg uznania. Lilianę włożyć bez przykrywki na ½ godziny do zamrażarki. W międzyczasie przygotować pasztet. Ugotowane jajka drobno pokroić (na za pomocą szefa kuchni) dodać główkę pokrojonej cebulki, posiekanej drobno pietruszki, pokrojona paprykę w drobna kostkę i przygotowany wcześniej majonez. Szynkę pokroić na kawałki pasujące do rowków formy. Po wyjęciu formy z zamrażarki w każdy rowek – wgłębienie włożyć plasterek szynki i odstawić na chwilę. W 100ml zimnej wody rozpuścić żelatynę. Po rozpuszczeniu podgrzać ja na wolnym ogniu, a następnie dodać do masy jajecznej. Do wyłożonej szynka formy włożyć masę i przykryć pokrywą, po czym przełożyć Lilianę na kolejne ½ godziny do zamrażarki. Można podawać jako sam pasztet lub jako dodatek do mięs czy pieczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaa98
Dzięki, na pewno wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka987
mam obawy co do uniwersalnej brytfanny tyle kasy a ile chemii sie zjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja od niedawana wyposażam sie w te naczynia, nie dostałam jednak zadnych przepisow do cudu kuchennego i nie mam pojecia co moge w nim robic oprócz prezentowanej ryby z ogórkami :( dzis chciałam zrobic jakies piersi z kurczaka ale tez malo przepisow na necie znalazlam. Prosze wiec bardziej doswiadczonych o jakies przepisy do cudu kuchennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie za i przeciw;) dzis wlasnie mam pokaz u siebie... ;) i jestem nakupnie szejkera i cudu kuchengeo, moja tesciwa ma bardzo dzuo rzeczy z tehj firmy i jest zadowolona- fakt faktem szkoda ze to takie drogie ale wydaje mi sie ze warto mam miske do cista drozdzowego- jak dla mnie rewelka obierak- super sprawa- fajnie i cienko i szybko wszysko sie skrobie liliane- hehe wlasnie prae pzrepisow odpisalam bede testowac dzbanek- szybciutko robi sie kompot do obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
dostałam w prezencie pojemnik chyba na wędliny do lodówki taki z niebieskim dziurkowanym kółkiem na górze i jak to się używa? wystarczy tylko dokładnie zamknąć pudełko czy jeszcze coś sie naciska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i panie domu:D uwielbiam naczynia tupperware! Najczęsciej używam mixmaxa zwłaszcza do robienia nalesników, w minutkę ciasto zrobione i naleśniki pycha! bez babrania niepotrzebnych garnków, mikserów itp. i rączki czyste!miska do ciasta drożdzowego tez rewelacja, kupiłam ją na promocji więc była o połowe tańsza niż zazwyczaj. Nie tylko robię w niej rózne ciasta, ale też np. marynuje mieso i ryby oraz np przechpowuję sałatki lub makaron. Jest super! Ceny faktycznie nie sa najniższe, warto śledzić promocje. wtedy się opłaca. JA jestem z tych naczyń zadowolona i polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espe
Problem z Tupperware pojawił się w mim przypadku kiedy kupiłem te pojamniki we Frankfurcie! Polscy dystrybutorzy odmawiaja przyjecia jednego z pojomników/rozkleił się/poniewaz nie maja takich /o takim kształcie/na stanie! Chciałem by wymieniono mój pojemnik na inny o tej samej pojemnosci i kształcie ale mi odmówiono! To skandał! Czy mam pojemnik wysułac do Frakfurtu??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilotta
Witam Serdecznie! od niedawna mam cud kuchenny i tak naprawde wogóle ani troszke go nie uzywam, a ze wzgledu na to ze nie mam zadnych przepisów do niego, bardzo chcialabym zaczac go uzywac poniewaz do grudnia przyszłego roku chcialabym zrzucic 20 kilo kotrych nabrałam po tym jak rzucilam palenie, a chce schudnąc do grudnia poniewaz bede miala swoj slub i chcialabym ładnieeee wygladac, wiem ze za pomoca cudu kuchennego nie bede sie glodzic jednak spozywac niskokaloryczne potrawy, pozdrawiam i czekam na przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca-cola-37
DIETETYCZNE PULPETY CIELĘCO – RYBNE W SOSIE WARZYWNYM Składniki: Cielęcina 250 g Dorsz 250 g Białko 1 sztuka Sok z cytryny 1 cytryna Kasza manna lub bułka tarta 1 łyżeczka Mąka 2 łyżki Natka pietruszki, nać selera wg uznania Przyprawy: vegeta, sól, pieprz ziołowy, ziele angielskie, liść laurowy wg uznania Włoszczyzna wg uznania Sposób przygotowania: Zemleć mięso cielęce i rybę. Wymieszać z białkiem, sokiem z cytryny, pokrojoną natką pietruszki i kaszą manną. Doprawić do smaku. Zrobić małe pulpety i ułoży je na sitku Cudu Kuchennego. Całość zalać wrzącym wywarem (2 litry) z włoszczyzny z dodatkiem vegety. Odstawić pod przykryciem na 25 – 30 minut. Po tym czasie odlać z Cudu 150 ml wywaru do i Mix-Maxa, rozbełtać z mąką, przelać do rondelka i zagotować. Następnie wymieszać z resztą wywaru, po wcześniejszym odcedzeniu pulpetów. Podawać z ryżem lub ziemniakami. Jeśli masz ochotę na więcej przepisów, chętnie przyślę Jestem konsultantką Tupperware z Legnicy, bardzo chętnie umówię się na prezentacje naszych produktów. Kontakt coca-cola-37@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca-cola-37
espe Zasadą reklamacji ZAWSZE I WSZĘDZIE jest to, że reklamuje się u tego od kogo kupiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRAŁEK
proszę o przepis i sposób wykonania pierożków na małej pierożkomani dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupturek
no...i nic a nic mi nie pomogliście....... a ja robot kuchenny za ciezkie pieniadze chcialam sobie wyoerswadwac naczynkami cudownymi z tupperware - rozdrabniaczami, shakerami, ceny odstraszjace, a nie mam z kim szczerze pogadac o tych gadzetach u siebie, bo roznie z ta szczroscia bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co......................
jeżeli chodzi o shejker to jest ok, taka dobra kawa jak z niego to tylko w dobrej knajpce, ja zapłaciłam 25zl, raczej kupuję wsio w promocjach, naczynka są dobre wszystko dużej leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, chcialabym zostac konsultantka tupperware. Czy ktos sie orientuje jakie warunki musze spelniac i gdzie sie udac? ( do dystrybutora w moim miescie?). Dzieki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca-cola-37
Witaj tuperek, jeżeli chodzi o ryż to przed zalaniem go w cudzie kuchennym, dobrze jest go na 2 minuty wrzucic do gotującej wody (aby się zagrzał), ponieważ ryż bardzo schładza temperaturę wody. podobnie należy zrobic jeśli chcemy "ugotowac" mrożonki. Zyczę smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca-cola-37
Szanti jeżeli chcesz zostac konsultantką to zgłoś się do najbliższej dystrybucji, jeżeli jesteś z okolic Legnicy to napisz do mnie, chętnie pomogę. Jakie musisz spełniac warunki? WYSTARCZY TYLKO CHCIEC. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coca-cola-37 dziekuje za pomoc :*, jestem z Koszalina. Czy prezentacje sa obowiazkowe, czy jest jakas narzucona ich ilosc? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca-cola-37
Witaj szanti Jako konsultantka sama decydujesz ile robisz prezentacji. To zależy tylko od Twoich chęci i możliwości. Jeśli chcesz dorobić więcej pracujesz więcej, jeśli masz ochotę na nagrody w konkursach na aktywność i konkursach sprzedażowych - pracujesz więcej (ale nie ponad siły) , ale nic nie musisz, ewentualnie tylko chcieć. Myślę, że na bardziej szczegółowe pytania odpowiedzą w dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca-cola-37
Jeśli przyślesz mi swoje namiary pomogę Ci się skontaktowac z dystrybutorem w Twoim mieście. Nie proszę o dane osobowe ale o nr telefonu. Byłoby mi strasznie miło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupturek
kupilam dzis na allegro BALON, pisza ze do warzyw i owocow, salatek....a ja bede w nim pierogi przechowywac w lodowce, co wy na to??????? moge liczyc na ich swiezosc po 2 dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qtno
ja do "farmerki" u której stolnica zalega gdzieś w piwnicy. Jeśli kupiłaś ja na prezentacji to pani która to prezentowała powinna cie poinformowac że aby się nie ślizgało po stole wystarczy płlożyc mokrą ściereczkę lub nawet kawałek mokrego ręcznika papierowego czy chusteczki higienicznej. Efekt jest gwarantowany. A sam produkt w połączeniu z walkiem i miską do robienia ciasta.. rewelacja. Kolacja ( parówki w cieście drożdżowym) wykonana za pomocą tych produktów w 15 minut. Ja jestem zachwycona ich produktami fakt że do najtańszych nie należą ale są warte tych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupturek
qtno ? jestes konsultantką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa83
Podaję przepis podstawowy na kluseczki z kluseczkomanii 4-6 osób.Sama dzisiaj miałam chęć zrobić kluseczki i zapodzialam przepis,a że nigdzie na necie nie mogłam znalezc to szukalam ,szukałam i znalazłam w pudełku gdzie wczesniej schowałam :D Kluseczki(szpecle)-przepis podstawowy 3-4 l gotującej ,posolonej wody (lub gotujący rosołek :) ) 500 g mąki przennej 1 łyżeczka soli 5 jaj 220 ml letniej wody sól,biały pieprz Składniki wymieszac w misce,tak długo aż utworzą się pęcherzyki powietrza. Dostawić na 10 min. Powtórzyć mieszanie (ciasto musi się ciągnąć nie rwać!) Położyć kluseczkomanię na garnku z gotującą ,osoloną wodą.Nabierać porcje ciasta za pomocą szpatułki będącej wyposażeniem Kluseczkomanii i powoli pocierać o otwory Kluseczkomani. Zagotować,następnie odcedzić na sicie .Doprawić według uznania masłem,solą lub podawać z rosołkiem nie odcedzając tylko bezpośrednio do rosołka. Pycha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×