Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzia2007

Zespół na wesele- Szczecin!!!

Polecane posty

Gość Zuzia2007

hey. Kto poleci dobry zespół na wesele? Mamy ślub w sierpniu 2007. Szukamy juz tydzień i albo wszystkie terminy zarezerwowane albo beznadziejnie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol klucz
Zapraszamy na nasza str www.klucz.waw.pl Jest tam już kilka nagran demo w naszym wykonaniu Niebawem dołożymy cos jeszcze :) zapraszamy Kapela klucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HH
Zuzia, zajrzyj na strone www.e-wesele.pl baza danych i polecam forum Czy aby Zuska Z. szukala zespolu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drummer
Polecam zespół Ragtime... Gramy w 100% na żywo... W skład zespołu wchodzi 5 wykształconych muzyków, co gwarantuje profesjonalną oprawę muzyczną wesela... W razie zainteresowania prześlemy naszą płytę... Zapraszam na naszą stronę www.ragtime.webpark.pl Kontakt znajduje się na stronie lub ragtime@o2.pl tel. 888258385 Zapraszamy do współpracy... PS. 4 i 25 sierpnia mamy już zajęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół WARTO. Naprawdę wart, są rewelacyjni! A pisze to jako osoba, która bawiła się na weselu na którym grali. Nigdy w życiu nie widziałam takiego udanego wesela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół pana Andrzeja Szpaka, \"Andy Scamps Orchestra\", namiary w miesięczniku Młoda Para. Grali u nas, było super. Wokalistka o niesamowitym głosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EleS
Natomiast ja polecam http://tenwielkidzien.pl/zespoly_weselne_szczecin Jak ktoś szuka zespołu muzycznego w Szczecinie, to na pewno coś dla siebie tam znajdzie. Największy katalog zespołów muzycznych i DJ-ów ze szczecina i okolic jaki widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×