Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta27

Spytał się czy jestem dziewicą na siódmym spotkaniuzastanawiam się co chciałby

Polecane posty

Gość Marta27

usłyszeć czy klamać czy być szczerą bo widzę że facet szuka poważnego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie kot w worku
27 - letniej kobity pytać czy jest dziewicą ?? hehehehe. no chyba że dziewicy nie chce to pyta!! jak szuka dziewicy to uciekaj kobitko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta27
i to już drugi za koleją, tamten też strasznie się krzywił bo nie byłam dziewicą i w końcu odszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony gość
ten pewnie chce usłyszeć że jesteś. Jeśli facetowi jest to bez różnicy, to nie pyta. Sądzę, że mu zależy na dziewicy. Sit, ale lepiej bądź szczera, może już do Ciebie coś czuje, i zrezygnuje z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedz mu prawde
a jak mu nie pasuje to niech spierdala ! widac ze jakis mało pewny siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie kot w worku
no co Ty ??? to nie jest normalne ! hehehe ja myślę, że to jakieś nieudaczniki - poważnie !! po pierwsze seks z dziewicą to nic przyjemnego, po drugie każda laska która jest z jednym facetem, po czasie zaczyna myśleć jak to jest z innym, po trzecie lepiej mieć dziewczynę doświadczoną, która już wie czego chce. Ci szukający dziewicy albo są świrami albo boją się być porównywani z poprzednimi (co zapewne świadczy o słabej jakości ich wyczynów łóżkowych) pozdrawiam ps. szukaj normalnych facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupoty gadacie
szukaj takiego co cię zerżnie i pójdzie do innej, każdy doświadczony facet tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie kot w worku
głupoty gadacie >>> pewnie sam dziewicy szuka !!! hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony gość
tylko nie kot w worku ------------->sorry, ale to już nie Twój zakres kompetencji, żeby osądzać jego stan psychiczny. Każy ma prawo szukać kogo chce. A w Twoim odczuciu tylko ci którzy chcę niedziewic są super gośćmi :D. Mylisz się, większość mężczyzn chce po prsotu dostać to co najlepsze. Nie chodzi tylko o dośiadczenie kobiety. Z własneg życia wiem, że to kwestia 2,3 razy i jest dobrze. Ale zbaczamy z tematu. Jeśli i mu zależy na dziewicy, możesz się przy nim męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie kot w worku
a skąd wiesz jaki jest mój zakres kompetencji "doświadczony gościu"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony gość
to proste ---------------> nie znasz go więc jakim prawem określasz mianek świra ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie kot w worku
nie jestem dziewicą i nikt mnie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony gość
Mężczyźni często chcą dziewicę, nie dlatego, że boją się porównań. Jeśli ma się już te 25 i więcej lat, nie razdko pewnie było się już porównywanym. NIe należy klasyfikować ludzi na normalnych czy nie, pod kątem szukania ideału. W odczuciu mężczyzn, dziewice są po prostu "lepsze", i dlatego myślą o przyszłości - takie z reguły chcą. Chociaż, większość par zawiązuje się w wieku 20-25 lat i wtenczas do tego się nie przywiązuje uwagi. To z reguły już dojrzalsi, tak powyżej 25 lat szukają dziewic, bo może niedziewice okazały się dla nich niewiele warte. Chociaż oczywiście na początku kobieta to przede wszystkim człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie kot w worku
powiem Ci tak skoro jesteś taki doświadczony !! mówisz "większość mężczyzn chce dostać to co najlepsze" - dobra, ale trzeba wiedzieć co jest to najlepsze !! jeśli uważasz że dziewica to >>>> patrz punkt drugi postu z 14.50.... a określenie świr chłopcze doświadczony miało podkreślić jego niedojrzałość - no bo kto przy zdrowych zmysłach pyta prawie 30 -letniej kobietę o dziewictwo.... hehehe pozdrawiam podszywaczy sfrustrowanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony gość
Drogo Damo --------> ten argument jest tak samo głupi, jak niegdyś przeze mnie zasyszany o niedziewicach. "Jeśli kobieta przed ślubem zasmakowała wiele ch*** to myślicie że po ślubie jeden jest wystarczy " ??? mniej więcej tak samo brzmi, jek ten przytoczony przez Ciebie. W USA jakiś czas temu były przeprowadzane na ten temat wieloletnie badania. Zgadnij które z kobiet - żon, dziewic czy nie, okaząły się wierniejsze? Taaak, właśnie te dziewice, które straciły dziewictwo z mężczyzną którego kochały. Naturalnie, jeśli któraś nie zrobi tego z miłości to po co jeej przy takim facecie trwać. W Polse durez powtórzył te badania : i wynik był identyczny. Więc może czas odrzucić te zabobony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony gość
kobieta 27 ma jeszcze 3 lata do 30 :O. A uwierz, wbrew pozor i ja znam bardzo ładne i inteligente dziewice w wieku 25, 26lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet ma prawo
zapytać się o takie sprawy, nic takiego, zwłaszcza jeżeli planuje wiązać przyszłość z daną osobą. Na kłamstwie trudno cokolwiek zbudować. Wiadomo pewnie wolałby dziewicę i wtedy ostro się zaczyna angażować ale niedziewicę również większość akceptuje (bo nic lepszego im się nie trafi to trzeba brać co leci), no i liczy się człowiek jaki jest i co sobą reprezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie kot w worku
ja "doświadczony gościu" opieram swoje wypowiedzi na własnym doświadczeniu a nie na badaniach hehehe !! Ty taki doświadczony i nie zaobserwowałeś pewnych reguł w miłości... - chybaś taki doświadczony jak te Twoje ładne i inteligentne koleżanki :D myślisz, że w tych ankietach któraś się przyzna, że zdradza męża - naprawdę naiwny jesteś... życzę powodzenia z taką dziewicą jak znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony gość
nie rozumiem, skoro masz się za taką świetną niedziewicę, to dlaczego się tak unosisz :D. czyżby coś w pannę trafiło :D; specyfiki badań nie znam, ale były na różnych "próbkach przeprowadzane" i nie widzę, powodu dlaczego miałaby kłamać:D. skoro jak to w takich badań, nie mówi się tego mężowi prsoto w w oczy. Ano i poza tym, zarówno dziewice jak i nie-dziewice się przyznały, bo wyniki są jakie są:). Z tym, że te pierwsze wypadają lepiej. A wracając do tematu. Fakt, prawo faceta się zapytać i nie widzę potrzeby, aby się tutaj unosić. Widoczie, on szuka już stabilizjacji i chce się zaangażować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony gość
a wracając do własnych doświadczeń - jeśli miałyby być one i innym pomocne, i się sprawdzające w większość przypadków to musiałabyś żyć już jakieś 200 lat:D pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet ma prawo
Co do badań, to kiedyś przeprowadzano podobne i kobiety rzeczywiście kłamały. Ale potem kiedy przypinano im wariograf (mimo iż go nie załączano - myślały że tak) to one przestawały kłamać. Badanie dotyczyło ilości partnerów seksualnych - kobiety zwykle zaniżały o dwóch, faceci natomiast albo mówili prawdę albo czasami zawyżali o 2,3 (bo mieli np. tylko 1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony gość
niezłe, no więc może tamte wyglądy podobnie; w końcu USA w bańki sobie lecić nie pozwoli, bo później przeciesz takie dane idą w świat - więc wszelkie Statystyki byłby kłamstwem, jeśli nie byłoby potwierdzenia prawdziwości co najmniej w % przyrównywalnych do 90-100, nie ukazywałyby się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie kot w worku
ja widzę, że Ty już na dwóch nickach jedziesz by udowodnić swoje tezy :D żyj dalej w swoim śiwecie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony gość
he he, pewnie, łatwiej tak napisać, niż uwierzyć, że dla faceta jednak fakt dziewicta ma znaczenie. Swoją drogą - ja sądzę, że kobiety mają tego świadomość. Jeśli nie, to wracają do badań przyotczonych przez ------->Facet ma prawo, panie by nie zaniżały liczby partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytaj go czy
jest prawiczkiem i tyle. Jak mu powuiesz ze nie jesteś dziewicą a on ci powie ze nie jest prawiczkiem to chyba sprawa wyjaśniona. A jak on juz bzykał a szuka sobie dziewicy to ma facet problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet ma prawo
Nie na dwóch nickach - jestem zupełnie innym gościem i mam minimalnie inne poglądy. Mówiłem tylko, że facet ma prawo wiedzieć takie rzeczy a reszta to już jego i jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony gość
he he, tak ci co szukają dziewic są tak zwanym marginesem i mają problemy :D a ci co chcę niedziewice- są the best :D jakże błogo musi Ci się żyć, w tych niedorzecznościach :D, oj abyś tylko się nie potłukła za bardzo kiedy spadniesz :D. Facet ma pewnie też 27 bądź więcej lat ----> to wiek, żeby się ustatkować-----> a to z kolei wiąże się z chęcią bycia z dziewicą. Tak prawda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola ola ola
co?? ja myślę że jakieś 80% kobiet robi to z miłości (traci dziewictwo) i co? Wszystkie zostają przy tym pierwszym>? hahahahah Głupie to twoje twierdzenie że jak kobieta straci dziewictwo z kimś kogo kocha to przy nim zostaje Ja już dawno puscilam w niepamięć swojego pierwszego, mimo że wtedy go kochałam. A co dość istotne - to ja go zostawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony gość
sorrki, no ale Ty się nie musisz ukrywać pod różnymi nickami :O:O zauważ, że ta panna ma 27 lat i dlatego też padło takie pytanie. /w oczach tego facet, byłaby idealna, jeśli byłaby dziewicą, bo gotowa do trwałego związku/ Należy tutaj rozróżnić dziewice- dziewczynki, które nie wiedzą czego jeszcze chcą, które nie mają pojęcia czym jest miłość i takie tam sprawy ------------> tj pewnie przedział 16-20 lat, które raczej wolą się zabawiać, bo takie prawa tego wieku. a dziewice - kobiety, które są już gotowe do trwałego związku, Ba!!! większość w tej grupie, nawet ma założenia aby mieć jednego mężczyznę (wiem, co piszę), i kiedy już pokochają i kochają to tak zwana "spełniona miłość" jest ich marzeniem. Tak, teraz pewnie mi napiszesz, że Ty straciłaś dziewictwo w wieku np. 21 lat :D to ja na to, że jedna jaskółka wiosny nie czyni :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×