Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smakoszka

SŁODKE ZIEMNIAKI- GDZIE MOGĘ JE KUPIĆ W KRAKOWIE?

Polecane posty

Gość smakoszka

Witam! Czy może orientuje sie ktoś , gdzie w Krakowie mona dostać słodkie ziemniaki?Dziekuję z góry za odpowiedź, pozdrawiam! smakoszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys przeszukalam caly Wrocław i słodkich ziemniaków nie znalazłam, w naszym kraju one po prostu w ogóle nie sa popularne... no ale moze w Krakowie gdzies znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy nie myle ziemniakow ale chodzi ci o takie czerwone ( zgraniczne) ktore sa duze (nie wiem jeszcze jak je opisac) jezeli tak to widzialam je w krakowie. odpisz czy to o te chodzi to napisze ci gdzie---> bo nie wiem czy nie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszka
Hej Ksena- 85. Dzięki za zainteresowanie tematem. Słodkie ziemniaki ponoć w kształcie przypominaja dużą marchewkę. Nie widziałam ich nigdy. Czy coś takiego widziałaś? Pozdrawiam serdecznie :-) smakoszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszka
a kolor ponoć podchodzi pod czerwony, bez watpirnia jest to produkt zagraniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszka
Xena-85- daj znać, czekam na Twoją odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem:0 no to te co ja widzialam przypominaly troche bardzo bardzo gruba marchewke i wpadaly wlasnie lekko pod czerwony kolor. widzialam je w PASAZ 13 nie wiem czy wiesz dokladnie gdzie to jest. na samym poczatku grodzkiej prawie na wprost Wierzynka wchodzi sie chyba kolo Benetonu jak dobrze pamietam. w kazdym badz razie jest szyld Pasaż 13 i tam idac długim holem trzeba zejsc na dol po schodach i tam własnie jest bardzo ładny sklep z produktami zagranicznymi (wlasnie tam widzialam te ziemniaki- jak to o to chodzi ale podejrzewam ze tak!!) nie wiem ile kosztowaly bo nie zwrocilam uwagi. co prawda niektore rzeczy w tym sklepie byly drogie ale jak ziemniaki to nie wiem mam nadzieje ze pomoglam i jak tam pojdziesz to beda jeszcze!!! (lezaly tu zaraz na wejsciu na samym koncu polki z warzywami :-) sklep nie jest duzy wiec poradzisz sobie napewno!!!) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszka
Dzięki. :-) W najbliższym czasie sie tam wybiorę. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×