Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Melduje się. Siora wyjaśniła - autor - to mój ojczulek - czasem mówię na Niego jeszcze \"synu mój\" tudzież \"bąbelku\" :P . Wiecie kiedyś byliśmy sobie z autorem w jakimś sklepie, to chyba empik był, dużo ludzi, a ja przez cały sklep \" synku kochany chodź na moment\", stała obok mnie jakaś kobieta i gdy zobaczyła kto jest moim synkiem wywaliła oczyska tak na wierzch i a na twarzy pojawiła się taka piękna mina, że myślałam że pękne ze śmiechu tymbardziej że mój ojciec powiedział \" mamusiu już idę\" :P . Już otwieram Cmo ten link który podesłałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mój też tyran, siedział tu trochę i już się zdążyliśmy pokłócić ;) ale i już pogodzić.:) Bywają iskry takie, że ho ho, ale autor dobry jest, chociaż dziad taki jak każdy samiec - czasami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest cały tekst. właśnie po raz setny umieram ze śmiechu :D ale biedna jestem :D Papa mój był gościem z plombą, Mama moja zaś seksbombą. Tak złożyło dziwnie się, że spłodzili właśnie mnie. W lesie oraz na łące mówi się o Biedronce, bo ja jestem Biedronką, baby. Ja jestem Biedronką, o! On jest Biedronką. On jest Biedronką. Ja jestem Biedronką. On jest Biedronką. On jest Biedronką. Umiem śpiewać gromko. Jest już rzeczą oczywistą, że zostałem wokalistą Lecz jak dobrze tu widzicie To jeszcze nie wszystko. Zaraz dojdzie do tego, że przedstawię każdego, bo ja jestem Biedronką, baby. Ja jestem Biedronką, o! On jest Biedronką. On jest Biedronką. Nie myl mnie ze stonką. On jest Biedronką. On jest Biedronką. Oddycham przeponką. Teraz skład zaprezentuję: Motyl chórki podśpiewuje Truteń żwawo kiwa się zaś Dżdżownica robi: \"pę\". Swingujemu bez oporów, nie śpiewamy rock-and-rolów Debiut nasz mieliśmy zaś na festiwalu w Polu On jest Biedronką. On jest Biedronką. Bardzo lubię słonko. On jest Biedronką. On jest Biedronką. I napój ze słomką. Rąk i nóg mam od cholery. Co sześć kończyn to nie cztery, ale na to nie ma rady, jesteśmy owady! Lecz, jak zauważyliście jest wyjątek, oczywiście. Dżdżowniś nie jest tu przykładem, bo jest jednośladem. Jest jednośladem. Jest jednośladem. Bardzo złym przykładem. Jest jednośladem. Jest jednośladem. Szoruje pokładem. Muzykalny z nas kwartecik. Nie bez przyczyn the Beattlesi swoją nazwę, tak się składa, wzięli od owada. Czas już lecieć grupy członkom. Pożegnajcie się z Biedronką. Jeszcze tylko refren i znikamy z zasłonką. On jest Biedronką. On jest Biedronką. Nie myl mnie ze stonką. On jest Biedronką. On jest Biedronką. Ni z Krystyną Prońko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest Biedronką. On jest Biedronką. Nie myl mnie ze stonką. On jest Biedronką. On jest Biedronką. Ni z Krystyną Prońko. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę kończyć. może jednak mu się odwidzi i nie zabierze kabelka spowrotem, co? :P może okaże miłosierdzie? ;> trzymajcie się cieplutko, Słońca!!! Dżdżownisie, znaczy się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walcz o nie zabranie kabelka , ja bym się biła ! :D Buziaki Ciemko 👄 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu zmiana tematu P - tak w ogole to witaj :D Ucielysmy sobie małą gadkę na temat biedronek i stonek ;) Czyli zmiany na plus, czyli git, czyli gitara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam od fryca, wypasemkowana, wyczesana i obcieta, od razu babie lepiej sie zrobilo hehe :D Efekt taki jak moj wyobrazony, czyli jest dobrze :) Co tam Lasencje porabiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z pracy i biorę się za układanie testów dla moich uczniów;-) Pochwal się nowym fryzem, hę?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...że niby mam ujawnić wygląd swojej paszczy :D ? Fryz to tylko okielznananie mojej czupryny, nic wymyslnego, pasemka o ton dwa jasniejsze od moich naturalnych pior, efekt mial byc naturalny i taki tez jest. Kiedys to ja nawet mialam czerwone wlosy ach ten bunt przeciw swiatu i co najwazniejsze przeciw rodzicom hehe . Durna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam, zagryzam się w sobie...może on wrci...może mnie jeszcze kocha...może wybaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w trakie zjazdu.. ech, jutro na 8.00 zajęcia i tak do wieczora bez przerwy.. masakra, moje miłe panie :O :O 😭 Nic, tylko spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yo, yo a ja zmiatam wylegiwac sie w łózeczku pól dnia stracilam przy kompie oczywiscie przez " sprawy słuzbowe" :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utajniam sie :P Siedziałam na jakimś forum parapsychologicznym i czytalam te farmazonki ;) Marketing jest niesamowity, mam z gosciem ktory ma cala mase tytulow, ulubione slowa ktore wciaz uzywa to : empirycznie i kuriozalnie ;) Przerwal zajecia bo stwierdzil ze powietrze w sali jest tak suche ze on nie moze w takich warunkach pracowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zostawiłw poniedziałek( z zrywaliśmy z 10 razy) i powiedział ze to już definitywnie koniec, nie NIE CHCE..... nadal mam czekac, skoro czuje ze on juz mnei nei kocha, i skoro wiem ze jest mu bezemnie dobrze...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia 10 razy ? Sporawo . Chce Ci sie byc z chłopem z ktorym wciaz sie rozstawalas ? Mozna zwariowac z taka niepewnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na poczatku ja zaczełam ten rytuał, póxniej jak on w kcu zerwał uspokoiłam sie to on zaczoł..tylko od tego czasu juz sie nie układało... był kwas jak on to nazwał, ale nadal kocham i chciała bym walczyc, tylko czy ON da nam kolejną szanse, watpie :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tez juz miałam dośc, tylko jestem za słaba zeby podjąć tą decyzja, on był mądrzejszy i do tego nie kochał, więc po co ma wracac do tego kwasu co był????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia moje zdanie jest takie... ze powinniscie pobyc troche osobno, przemyslec, odpoczac, zrozumiec, zaradzic tym bledom ktore sie pojawialy. Ja sobie wyobrazam jak sie teraz czujesz, bo pamietam siebie sprzed jakiegos tam czasu ale... mysle jeslibyscie sie juz teraz zeszli to te kwasy by znowu szybko sie pojawily. Takze jesli macie sie zejsc to tak bedzie, ale w tym wypadku tydzien rozlaki to mało, zdystansujcie sie do calej tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czy naprawde tak Ci Go brak, Jego konkretnie, czy czlowieka ktory bylby blisko ? Pomysl nad tym. Bo ciagle kwasy, klotnie, to meczace, po co pakowac sie poraz kolejny w to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Easy Rider na posterunku :P Dzis zginelabym na rondzie inwalidów w Łódce, juz wiem dlaczego tak sie nazywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×