Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

No nie, slyszalas... jakis koles mial 3 promile alko we krwi i sobie obcial siekiera siusiora !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przyszyli ! Nie dalo sie! Zostalo 2 cm , bedzie mogl tylko sikac ! O losie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokorbiło go po tym piciu, bo on podobno tak sam z siebie, powiedzial ze zaraz obetnie sobie siusiora i to zrobil, te chlopy to maja naprawde cos z garem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoich nie obetne, lubie je :D A moze tamten uznal ze jego trąba za dluga urosla i chcial skrocic ale nie trafil a potem uznal ze odrosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dobrze ze ma D, z glowy chociaz to, i nikt juz go nie bedzie sciagal. :) Dla mnie to wojsko to w ogole jest poronione, powinni isc Ci co chca, a nie wszyscy jak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak sie zastanawiam co by poczac, tak przyszlosciowo, mialam isc do pracy taaaaaaaaaaaa :P Normalnie zycie przez palce ucieka a ja nic nie robie, caly czas luz i laba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez obserwuje tylko cyferki zmieniajace sie w datowniku w komorce, bo tak to mam wrazenie ze czas stanal w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee nie, ja chce działać :D Tylko mam slomiany zapal jak zwykle. Wiesz D. mnie wkurza, moglby sie okreslic :o Byl na gg dzis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to z nim jest, napisal mi ostatnio ze zrobi wywiad w grupie i mi napisze co i jak...wiesz ja naprawde bym sie nie obrazila gdyby napisal \"goń sie\" ;) wiedzialabym ze nici z tej roboty, a tak to raz tak raz tak i ciągły kołowrotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede musiala ktoregos dnia z nim pogadac, zreszta jesli by mnie przyjal to dopiero od kwietnia, wiec jest troche czasu jeszcze ;) On nie dosc ze pracoholik to jeszcze zakrecony chlop, pewnie zapomnial ze ma sie odezwac. Cos bym zjadla, tylko co...hmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dyżuruje :P :D ! Kociak a czemu ja zadnych fotosow od Ciebie nie dostalam hmmm ;> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici no ja myśle :P Siora jak będziesz miała chwilę to zobacz w necie czy skądś można ściągnąć kurs tańca :P Wiesz jakieś klasyczne wygibasy, albo i troche bardziej skomplikowane. Ty masz tego emula, to jakby cos bylo to mnie poinstrujesz jak ja mam to sciagnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, jakie słodkie zdjęcie :D dziękuje! masz śliczne oczka i fajną fryzurkę. ja mam proste włosy, ale już mi się znudziły i tak patrząc na Ciebie sobie pomyślałam, że po maturze coś z nimi zrobię :) buziaki. ps. dziś sądny dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się zorientowałam, że rodzice mi to zbierają. ale dziękuję Ci i tak! jak mija? cieżko... byłam u psychologa, pierwszy raz się u niej popłakałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dlatego chcę Mu oddać rzeczy. On się o nie nie upomina, nie ma pojęcia o niczym... a ja chcę to skończyć. a jesli wszystko Mu oddam to nie będzie miał nawet tak głupiego pretekstu, żeby mnie zadręczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka niezle ciacha :D Za jeden tydzien z takim oddalabym wiele:P Kurde ja tez mam dzis fatalny humor :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta co jej cucory na kolanach wyrosly hehe :D Taa :D A my tez dzieci Czarnobyla ;) Nie wiem co sie dzieje z humorem, ale na skali widze znaczny spadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet najwiekszego twardziela czasami cos łapnie. D. twierdzil ze jestem smutna, niemal przewlekle, Boze jaki on \"gupi\" był. :o :o Dręczą mnie jakieś chore myśli ot co. Przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciala, żeby ktoś mi zesłał jakiegoś NORMALNEGO samca, nie takiego ze wciaz sie musze zastanawiać czy aby wszystko ok, nie takiego który z dnia na dzień mi powie \" no to pa \", nie takiego który wciąż ucieka od problemów, woli to od wspolnego rozwiazania ich, nie takiego ktory w odwecie za kłotnie idzie do kibla i zalicza panienkę, nie takiego ktorego jedyna milosci jest widzew (ole, ole )...kogos cholera normalnego no ! Cieplego, zwyklego, moze mi nawet te skarpetki po domu rozwalac - pozbieram... Ja sie chyba starzeje bo naprawde brak mi stabilnosci, poukladanego zycia. Bleee co ja bredzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×