Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Ktoś kiedyś powiedział, że nie-dlugość a zaagazowanie się liczą, emocje... I rzeczywiscie cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejo! przyznam sie szczerze, ze sporo czasu by mi zajelo nadrobienie tylu stron juz tak bardzo jestem nie w temacie... Karola jak tam jazda? pewnie juz kurs skonczylas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanqua gdzies Ty sie podziewala ? Jazdy coraz lepiej, jeszcze 10h mi zostalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam intensywnie krzystac z życia i na swiat wirtualny nie mam juz czasu...studia, praktyka, salsa, step, tenis brak czasu nawet zeby odczuc zmeczenie :P jest niezle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze !! :D Cieszy mnie to :) A tu sie topik kreci nadal, no i zaliczylysmy kolejny powrot :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaglada tu jeszcze? jesli bedzie teraz milion razy szczesliwsza to spoko:) ja teraz węsze wsród awfistów :P dlatego ten tenis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) och ach jak pieknie.. to jednak wracają :] ja wróce tu jutro, bede miala wiecej czasu i nadrobie inne zaleglosci. buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za piosenka :) ? Mnie sie oczy kleja, zaraz bede leciala w kimkę, padam dziś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Losiku slodki, nie znam tego zupelnie ;) Ok mowie \"pa\" na dziś, musze sie polozyc :) Kolorowych snow Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł. Jak tam dzionek ? Ja dzisiaj padnieta, musialam pospac po pracy bo mnie wymęczyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a ja przyznam, ze dawno sie tak nie nudzilam ... na kafe jestem chyba all day z małymi przerwami bo miedzy czasie robiłam porzadki w całym domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety jestem od Kafe uzalezniona ;) I to juz trwa kilka lat ! Jeszcze troche i odwyk...na oddziale zamknietym, bez dostepu do sieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie jeszcze brakuje do takiego wyniku:P ale mysle, ze jestem juz na wlasciwej drodze ... jeszcze kilka takich dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty masz dopiero ponad 200 postow, a ja juz ponad 2000 ;) Nie mowiac o naszej weterance - Natce, ta to natrzaskala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smiem sie nawet z wami porownywac ale jakieś 30% tych dwustu dziś natrzaskalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe wciąga, ja zaczęłam tu zaglądać przed matura - taaa świetnie mi wtedy nauka przed monitorem szła, nie mogłam się oderwać ;) Kurka to będą juz 4 lata :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mature zdałam przy literakach na kurniku :P Karola, to na 3 roku jesteś na turystyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta:D co tam słychać u Was? piękny dziś dzień.... byłam dziś u pani psycholog....zjebał****** ją... Psycholodzy są bardziej porąbani niż ich pacjęci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na drugim roku :) Studiowalam coś innego przez 7 m-cy ale zrezygnowalam. Doris hehe a co Ci takiego powiedziala :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×