Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Wiesz to nie kac, to jest po prostu ZATRUCIE :D Zawsze sie tak urzadze na elegancko :P Szkoda ze nie widzialas min ludzi jak dzisiaj rano weszlam do roboty :P Zwloki :P W dodatku wczoraj jakis swir sie przystawial do mnie, powiedzial ze mnie na Karaiby zabierze, stary i glupi :P Łapy mu wędrowaly tak gdzie nie powinny i bez przerwy mnie całował, nic dziwnego ze tak to odchorowalam. Bleee. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co z nudów wysprzatałam całe biuro .........nawrt podłogę umyłam :) tylko za okna się nie biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siora, ten byl okropny i NAPRAWDE stary :o O ktorej gdzies mykasz ? Ja to sie dzisiaj po dobranocce klade spac, jestem tak wykonczona, jeszcze te dwie godziny jazd - coraz lepiej mi idzie i instruktor chwali :D Choc dzis to ledwo na oczy widzialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zatrulam tym alkoholem :P Wypilam na pewno \"za duzo\" i zbyt roznie \" zlota zasada nie mieszac \" , w dodatku zaczely sie toasty, zyczenia swiateczne, jakies \"bruderszafty\" - dajta spokoj...NEVER ! Sie ze smyczy urwalam i zaszalalam, guuupia! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Wy to chyba myslicie ze ja jakas korbnięta jestem, o jakis autorach pisze, o prochnach jakis, w dodatku pije - czego robic nie powinnam bo mi szkodzi, gadam glupoty, wymyslalam glupoty ALE ja jestem zupelnie normalna, poukladana, grzeczna :D Hehe. Dzis mi prochno powiedzialo ze chyba przechodze menopauze bo tak wygladam jakby mi hormony zupelnie zwariowaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa Gałgan sie poki co codziennie choc na chwile pojawia, wpada w odwiedziny ;) Musi sprawdzic czy sie towarzystwo nie za mocno rozbrykalo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćmo hehe :D :D Toć mnie ta miłość teraz zaskoczyla, świra kochacie ? Nie może być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, też chyba musze , sie troszke opić:P tak dla zasady-świętować WOLNOŚĆ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się zawstydziłam oj, oj ... ❤️ Doris tylko błagam nie mieszaj ! :D Ja od rana dzis jestem tylko na Pepsi hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ost w łodzi;pomieszałam...wino, piwo, wódke z redbulem.. i wisky z pepsi...nie żygałam:D rano ... no słaba byłam baaardzo....ale wypiłam wódeczke z soczkiem tzn. kilka takich...i było ok. klin-klinem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki zyczę wam Wesołych Swiąt i smacznego jajeczka. Mimo wszystko bedzie dobrze :) ja kończe pracę i do wtorku nie będe miała dostępu do kompa :( po świętach zajrze do was I NIE SMUCIĆ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinko zdrowych i spokojnych i dużo jajcorow :P Ciemko ja bym mogla jeszcze raz powalczyc z matura :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde...matura..kiedy to było:P ale L.O najlepsze lata życia:) Agatko, głowa do góry:) ja archiwum usunełam już daawno:)im szybciej tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ze ja ani archiwum, ani jego smsow nie usunelam :P Sa sobie nadal :) Jakos skasowanie niewiele by dalo, zreszta na pamiatke zostawie, wnukom pokaze hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszystko wywaliłam...chociaż nie powiem miałam jego skarpetki:D przez miesiąc trzymałam, dziś rano wylądowały w koszu:) zastanawiam sie czynie wywalić...jeszcze jego prezentów..tzn. kombinezon na narty i buty..ale mi szkoda..bonie będe kupowac nowego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trzymam wszystko, po tym starszym exie tez ;) Tzn smsow juz nie mam :D Jakos nie przywiazuje wagi do rzeczy i wywalenie nic by nie zmienilo. Ale kazdy ma swoja terapie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, mnie też tak pisał, ale teraz myśle, ze nie kochał mnie wogóle Nie zostawia się rzeczy, ludzi, których sie kocha, na których zależy.....ja bym nie zostawiła, tego co kocham-bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ba! Ja tez kiedys czytalam to z łzą w oku, a teraz rzadko zagladam, czasami przeczytam coś i wtedy jakoś bardziej rozumiem czemu tak wyszło. Kompletnie inne priorytety, a tak sie kiedys odgrażał że swietnie zna kobiety, ta jasne :P Czasami tylko tak wspominam jakie to było dzikie zakochanie, emocje mi tak biły do głowy ze ho ho :P Jedno jest pewne zapamietam tego dziada do konca swych dni, takich gałganów nie da się po prostu zapomniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×