Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

cała moja rodzinka juz wyjechała na świeta i sama będe siedzieć w domku :( komp popsuty czekają mnie 2 ciężkie dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też za nimi nie przepadam .......a w tym roku to już wogóle......pytania od rodzinki czemu sama i co się stało a potem te spojrzenia .......KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to było prawie 5 :( ...........czytam jakiś horoskop to przez ciebie :) i tam jest rze powinnam umówić siędziś na randkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie takie rzeczy jak horoskop to banialuki (dla mnie) ale czsem można sobie humorek poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze to : Wszystko zmierza w kierunku osiągnięcia celu, ustabilizowania spraw, i osiągnięcia spokoju. mogło by się sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może pozna kogoś kto zostanie jej przyjacielem ..........albo dobrym kumplem :) Osobiście mam takich dwóch i oni naprawdę potrafili mi pomóc w najgorszych chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do przyjaciół to się zgadzam i faceta też ale z horoskopu mozna sie troszkę po chichotać dla poprawienia nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabinka- jestes Baranem---------------- łoooooo.....mój był jest baranem...cięzkie charaktery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czsem mam swoje \"widzi misie\" ..........staram się nad tym panować ale nie zawsze mi się to udaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre jaja- na topicu siedza dwie wróżki - - jedna gada coś tam - a druga całkowicie coś innego -masakra...dobrą mają zabawe z takich naiwnych jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba231
z nudów juz nie wiem co mam robić.......ide za raz do sklepiku po jakieś jedzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba231
przepraszam nie ten topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×