Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

a ja idę na spacer!!!! trzymajcie się tam w Karkowie i nie tylko Wesołych świąt Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodka - j adoceniłam to co mam po filmie Wpogonie za szczęściem z Willem Smithem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Gracja miłego spaceru !! i z czystym sumieniem moge powiedzieć że zazdroszcze Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się nie chce nigdzie wychodzic, tez mnie pogoda nie zacheca a druga sprawa nie mam dokąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
a ja wracam do pracy musze to skonczyć szybko ... zaglądne do was wieczorem trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga dostałam Zołzy, a prosiłam o Wenus i Marsa :) Rodzina skumulowala sie w drugim pokoju, babula czyta, dziadek kima, zaraz wybieraja sie do miasta na jakis spacer ;) Och świeta, mialy byc 2 ciasta, jest 6, babcia jak zwykle się rozpędziła na szynach i napiekła tego ze ho ho, a ja łasuch moj Boze straszny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja od wczoraj podjadam... tak wiem post był - ale obiadu nie zjadłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to z tych mniej religijnych i postujących, takze jakos sie rygorystycznie tych zasad nie trzymam, niemniej czuje sie juz objedzona a to dopiero poczatek heh. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
to widze ze doriss i agusia to sie juz swietnie realnie znaja,zazdroszcze bo znacznie sympatyczniej jest wymieniac takie opinie w 4 oczy ja bylam na prowizorycznym spacerku ale zimno jest:O a brodek ma racje-dobry filmik albo ulubiona muzyczka czasem potrafia zdzialac cuda :) ja poki co dzis z moim gałganem rozmawialam i widze ze znow nosa zadziera wiec solennie tutaj skladam przyzeczenie ze robie z miesiac przerwy :P a jak nie zaskoczy to i jeszcze dluzej... Karola ale potem wyslalam wenuski tez :) nie doszly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
:) dziewczyny ... nigdy nie zajmujcie się programowaniem ani komputerami to chyba zaraz po facetach najbardziej złośliwe stworzenia na świecie ;-) będę anielsko cierpliwy po tylu latach kontaktu z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodka Ty sie chyba starasz nam przypodobać... to kobiety są złośliwe! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
a to taka mała ironia była ;) taki żarcik :) hehe na poprawie humoru :) jak już mówiłem lubie się drażnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
skoro mnie ostrzegasz tzn że nie mam się czym martwić :) będziemy sobie na wzajem tak milusio wbijać szpile :) hehe będzie fajnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sobie umiem reklame walnąć :) Brodka a Ty skad jestes ? bo nie wiem czy juz to powinnam wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
juz mowiłem że patrze przez okno na tą samą pogode co Wy :) = KRK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mi sie wydawało, ale jestem zbyt leniwa zreszta nie wiem juz na ktorej to stronie bylo... ale ja nie jestem z kraka, jestem z prowincji obok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
można powiedzieć że ja też nie mieszkam w kraku bo znak z napisem "KRAKÓW" mam 300m za oknem :) ale mieszkam po tej krakowskiej stronie :) wiec mogę dumnie nazywac się Krakowianinem :D hehehe - chociaz niewiele ma to wspólnego z prawdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
szkoda że mi za to nie płacą ;-) bo mam wrodzony talent :) hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
człowiekowi od razu lepiej jakoś jak wie że w czyms jest naprawde dobry :) podbuwałaś mnie koleżanko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×