Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Sama stwierdzilas wczoraj ze Natka to chodzacy lukier, ocenilas, na podstawie postow, jakkolwiek. Mowie to wyrywek, namiastka, chyba tylko swir opisywalby swoje zycie doglebnie i analizowal wszystkie swoje problemy na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Karola tak jej tym dogryzłam ? nie tragizuj, co innego twierdzic o kims ze sie jest zlosliwym az tak mnie nie zna... nie rob z niej eksperta ani telepaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o to, ale kazdy tu pisze to co chce i w takim wymiarze jak mu sie podoba. Mozna ocenic cos na podstawie postow, ale moze sie to zupelnie mijac z tym co jest w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec mam ze spokojem czytac jak ktos pisze, ze jestem zlosliwa i zazdroszcze? tylko dlatego, ze jest to natka Twoja fumfelka z forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona bo Ty bywasz uszczypliwa. Ja rozumiem to wszystko, ja wiem ze serce moze zabolec i nadchodzi złość, rozżalenie, zazdrosc, ja to WIEM i ja to uwazam za jak najbardziej ludzkie odczucia. Niemniej czasami lepiej po prostu czegos nie powiedziec, lepiej zachowac dla siebie, ale to tez wedle uznania, przeciez nikt tu nie bedzie decydowal o tym co i jak dana osoba ma pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy chyba rozum stracilyscie... co ja takiego napisałam ? obecnie skupiam sie na sobie-mam studia, prace, pasje, czas dla siebie, przyjaciol, imprezy i nie w glowie mi histerie z tego powodu, ze jakas para sie zeszla! wczesniej jakos nikt nie zwracal uwagi, dopiero jak zaczelam psioczyc ze przewrotna zlosliwosc mam wpisana w nature... nikomu nie zycze zle a wy mi zaczelyscie to wmawiac. Jak wam wygodniej to wierzcie w to. Myslenie to przeciez wysilek. Opanujcie sie - apeluje, odbiegacie od tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jak sie oburzasz, niepotrzebnie. Ale nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o tych odczuciach pisalam ogolnie bo Agusia tez porywczo zareagowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba mam prawo westchnac, ze nie czuje sie w klimacie tematu... bo wszystkie zyjecie albo zylyscie nadzieja, ze byly wróci (w koncu taki temat)a ja go po prostu juz nie chce! oczy mi sie otworzyly pozniej i dostrzeglam jak bardzo on mnie nie szanowal i ogłupial :( sama wole go nie widziec, bo serce ma jeszcze swoje odruchy... wiec po co mi kontakt? nie chce pchac sie jak jego byla w nas... niech sobie uklada swoje zycie z kims innym skoro tak chce... to nie sztuka wrócic do kogoś po miesiacu i powtarzac to cyklicznie, niektorzy na rozsadne decyzje potrzebuja wiecej czasu...przykladów jest mnóstwo i przewijaly sie na forum, kilkuletnie przerwy a miedzy czasie inne zwiazki... serce drga jak widze szczesliwa pare ale nie zazdroszcze - raczej zaczynam marzyc, ze pokocham kogos na nowo i juz nie moge sie doczekac! ale prawda jest taka, ze nie latwo o takiego swira dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ale Iwona na nic nie ma reguly, jedni schodza sie po latach, inni po miesiacu,a inni wcale. Zycie, miliardy scenariuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erosek ona
ja mam nadzieje ze wszystkim Wam sie ulozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erosek ona
hej! ja tu jestem nowa :) teraz pogodzilam sie z facetem po roku od rozstania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histerynka21
pomozcie mi odzyskac faceta!!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histerynka21
mamooooooooooo! niechj on wroci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histerynka21
mamooooooooooooooooo!!! pomozcie mi :( on mnie zostawil i mam nerwice :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histerynka21
powiedzcie co robic by wrocil...bo ja naprawde wariuje...serce mi bije jak diabel ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histerynka21
maooooooooooooooooooooooo jezu umre!!! bleblelble dusze sie ;( ja nie umie zyc bez niego :( maoooooooooooooooooooooooo mamoooooooooooo jezyyyyyyyyyy chce umrzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histerynka21
ide zazyc cos na uspokojenie..bede za jakis czas..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś, ale na początku tak właśnie jest. jak się kochało bardzo, i miało wspólne plany, marzenia, to w momencie jak On zrywa, świat się wali... nagle nic nie ma sensu. jest histeria i płacz. to chwilowe, mija, ale jednak. pamiętam siebie z tego okresu. a dziś mijałaby nasza druga rocznica. szkoda. to był bardzo smutny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, dziękuję za smsa :* starałam się nadrobić zaległości, ale nie mam pojęcia, o co chodzi z tą kłótnią na forum. mam tylko nadzieję, że już jest dobrze... jeszcze jutro mam polski ustny. a historia? nie jest jakoś super, ale zdać zdałam ;D z tych zadań co mogłam sprawdzić to mam póki co 55% ale jest jeszcze sporo takich, które zależą od sprawdzającego, dlatego wolałam sobie nie przyznawać punktów ;) i tak się cieszę, bo nienawidzę historii. ale była zdecydowanie trudniejsza od próbnej, zresztą jak wszystkie matury w tym roku ;/ buu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histerynka21
juz jestem :( ale nadal smutna :( ja naprawde nie potrafie zyc bez niego :( jeju co mam poczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze jest Ci ciezko :( sama tak mialam..ale czas zagoi rany :) staraj sie uspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histerynka21
co Wy mozecie wiedziec??? ja umre bez niego, mam nerwice on obiecywal ze sie mna zajmie a teraz co???!!! mamooooooooooooooooooooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histerynka21
gfdzie jestescie??? nie chce byc sama!!! umre :( mamoooooooooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histerynka21
chodzcie tu!!! prooooosze!!! ja umre sama!!! mamooooooooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histerynka21
Natia Mikunia chodzcie tu!!! ja nie mam mamyyyyyyyyyyyy! mamiioooooooooooooooooo! chce mego faceta1!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×