Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

powodzenia na statystyce:) przezylam ten koszmar na 3 roku:P pierwszy termin zdalo ok 20 osob...na 160 studiujacych:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z Wy gadałyscie przez tel ? Spoko, spoko ja na brak pomyslow nie narzekam, mam Twoj adres :P Stane Ci kiedys pod klatka i zaspiewam dumke na dwa serca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj tez glos mnie zaskoczył hehe :D A to cala do siebie nie pasuje :P Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sluchaj my kiedys z kuzynem dzwonilismy do ludzi mowilismy ze jestesmy z Tepsy i kazalismy mierzyc kable od telefonu :P Ludzie bajecznie sie na to łapali, a my zwijaliśmy się ze smiechu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa :P Heh. :P Ja teraz mam chrypę :P A ja inaczej sobie wyobrazalam Twoj glos, ale Ty masz wlasnie taki hmmm kobietkowy :) Ladny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm. Jutro mam jazdy o 14 :) Git :classic_cool: Twoj glos jest fajny, nie gadaj, zaskoczył mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bylam naprawde niezle zaskoczona, juz teraz nie wiem co mowilas :) Hehe :) Jakby jakis wyczekany amant do mnie dzwonil :D :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mysle i tez sie piszę na to juz od czasu dlugiego ze ho ho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam same zajecia do konca czerwca, 27.06 - egz na prawo jazdy, w miedzyczasie sesja, a 2-12.07 ten je... oboz :o Jejku ja doslownie nie wiem jak to poskladac aby zagralo ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oboz zaczyna sie w Krzętowie - jakas wioska w woj.świętokrzyskim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie wie gdzie leży Krzętów :P Moze tego miejsca w ogole nie ma :P To bedzie straszny oboz...:o Bez wody, pradu, brudni, smierdzacy, git :classic_cool: :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... Uwazaj bo mozesz mnie nie poznac, bedziesz kazdej osobie z mojego roku ocierac twarz chusteczka by mnie odnalezc :P W dodatku bede smierdziec, bede miala brudne paznokcie, włosy na nogach ... mmmm :D Ja jestem ciekawa jak moje \"gwiazdki\" z roku beda tam wygladaly :P One nie ruszaja sie bez pelnego makijazu z domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mam jedna taka \"wyjatkową\" ktora wszystkich glosi, ze jest najladniejsza, najcudowniejsza i najmadrzejsza...Maluje sie tak mocno ze wyglada 10 lat starzej, ubiera jak laska z ulicy...hmmm...nie mowiac ze jej kolor skory to heban spalony na solarce :P Ale podoba sie facetom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
wiem że wam mnie brakuje wiec wróciłem. będzie więcej życia na forum no i może w męskim towarzystwie będzie mniej kłótni ;-) trzeba się jakoś prezentować ... kobieta powinna dbać o wizerunek :) a ja wszystko widzę ;) pozdrawiam i dziś wyjątkowo położę się o ludzkiej godzinie bo miałem zabójczy dzień. dobranoc drogie panie :) P.S B -> K ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
to dla waszego dobra :) wiem że przy facecie kobiety nie wydrapią sobie oczu ;) skoda by było wszej urody :) ... cześć kiciu :) co tam u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
taaaaaaaaaaaaa, wracal, nawet kilka razy...a najskteczniej wrocil jak poznalam kogos innego...oj jak predziutko wrocil zastawiajac te wsystkie panienki. nawt do oltarza mnie doprowadzil...wlasnie sie rozwodzimy, jego nowa panna byla jednak ciut bogatsza ale, ale ale, jestem mu wdzieczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodku Staram się jakoś radzić z łączeniem szkół (ach te radosne 2 sesje na raz i pracy \"pisanie\"), pracy i odrobiną życia towarzyskiego. Z tego najlepiej jeszcze idzie życie towarzyskie;-) Ale od tego tygodnia mam poważny zamiar w końcu zabrać się za robotę. Powoli czas się kończy, a ja w przysłowiowym lesie, więc czas na mobilizację wszystkich sił. Damy radę! A co u Ciebie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
u mnie podobnie jak u Ciebie tylko bez sesji i bez życia towarzyskiego :) coś tam robie z pracy i poooowoli ją przepycham do przodu ale jak widze taką pogodę to nie moge w domu usiedzieć :) ... a moj rower jak stoi koło mnie to mówi do mnie "nie ucz się jedziemy w błotko, no nie bądź taki" :P właśnie jem sniadanie i jade na rowerze :P po rękawiczki bo już mam takie odciski na rekach że mi skóra odpadnie niedługo :P a praca wieczorem i w nocy jak nie bedzie słoneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę 😭 Ale za to odbiję to sobie pójściem do kina ;-) W ramach relaksu. Obiecuję sobie, że w wakacje wszystko nadrobię, że sobie popodróżuję i będę odpoczywać. Chociaż nie wiem, ile wytrzymam i czy nie zapiszę się na jakiś kurs czy coś, bo zauważyłam ostatnio, że ja nie umiem się nudzić. Straciłam tę piękną umiejętność, aaa ;-) Miłego bajkerowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, to wykorzystam Cię trochę, póki się da :D Nie wiesz, jaki rower byłby dobry dla takiego Kota? Nic wyczynowego (a na pewno nie chwilowo), zwykła jazda, dla rekreacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×