Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

A Ty niedobra Karolo .... jak możesz się śmiać z moich uczuć \"Brodek no hmmm nie umieralam z tesknoty \" ja jestem wrażliwy ... uważaj bo się zamknę w sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla nati staram sie wyjatkowo ;) i przy calej sympatii to wszystkich tu zagladajacych - nie siedze tu non stop i nie pisze o każdej pierdołce ;) strasznie sie cieta Karola zrobilas :P Brodek uwazaj one maja jad i kasaja :P:P oj ktoś mnie jednak lubi, szkoda że pomarańczowy nick - mam nadzieje, ze to nie prowokacja... u mnie układa sie w miare dobrze, poza tym, ze upaly znosze z trudem ;) moj B. stara sie o odnowienie kontaktu ze mna - zastanawiam sie po jaka cholere, nie wiem czy to do czegoś prowadzi... pozyjemy, zobaczymy... dziwnie mi bo sadzilam, ze zamilkł na wieki, tymbardziej że czasem opisy na gg sugeruja ze z kims sie spotyka. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, wszyscy szukają kontaktu ze swoimi Byłymi, tylko mój J. się wyłamuje :P ale nie mam zamiaru się tym dziś przejmować ;) blanqa, różnie w życiu bywa, powodzenia w każdym razie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem blanqua że jak się nie będe pilnował to mi się dostanie :) jestem tu niestety w mniejszości :P ... ale mam nadzieję że jakoś wytrzymam :) ... zależy jak Natia i Karola sie postarają :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanqua i chyba to i lepiej ze nie siedzisz tu non stop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemko, nie smutaj sie - szczerze to nie wiem czy mi na tym zależy. Powodzenie mam i bez niego ;) natia nie widze sensu z Toba dyskutowac, nagle uroslas do rangi specjalisty w kazdej dziedzinie, juz skoncz z tymi radami bo cie o nie nie prosze i przestan mnie obrazac, mówie ci nie znasz mnie wiec najlepiej sie nie wypowiadaj na moj temat. ja cie nie obrazam, a ty sie gotujesz co tu jeszcze na mnie wymyslic... monopol masz na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i owszem, zdziczałabym jak ... mysle, ze powinni dac ograniczenia i przy pewnej ilosci wpisów konto powinno sie samo blokowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, ze napisalam ze wiedziesz cukierkowe zycie jest obraza? no daj spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech każdy robi to na co ma ochotę. po co się czepiać? :( robi się niesympatycznie.. a to od nas wszystkich zależy jaka będzie atmosfera na tym forum. postarajmy się. nie smucę się, dziś już nie. wczoraj miałam fatalny dzień, ale już jest dużo lepiej. takie życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozg ci sie przegrzal idz na krioterapie o ile beda miec co wymrazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty myslisz, ze wiesz cos o moim i o mnie? zaczelas pierwsza i mam nadzieje ze chociaz to pamietasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzieci ... :( ide skończyć co zacząłem. wróce jak będziecie się zachowywały jak przystało na kobiety. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ale jesli ktoś tu skrywa swoj falsz pod przykrywka usmieszkow to wlasnie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój wszystko sobie wymyslilas, mam czasem uszczypilwe uwagi ale do ciebie nic nie mialam, teraz wyszlo szydlo z wora jaka potrafisz byc niemila bo Ci napisalam ze Ty w przeciwienstwie do mnie wiedziesz slodki losik i nigdy nie masz zlego dnia, tak cie to boli? i jeszcze mnie stad wyganiasz a to ci sympatyczna osobka. nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza toba sa tu inni, zdaja sie być bardziej ludzcy... a poza tym to nie musze ci sie tlumaczyc, no chyba ze to pytanie bylo retoryczne. ups!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem czy nati sie poprzekladalo w glowie? ktos mi wytlumaczy o co jej chodzi, bo ona sie tylko odgrywa... jakos nie zalezy mi na jej sympatii, ale glupio miec nieprzyjemnosci bez powodu. Karola znasz ja wiecej to daje Ci glos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chocby jeden z ostatnich tekstow : \" Idz bo i tak nudzisz \" ... jedna osoba to jakos uszczypnie, zaboli, druga to oleje, moze na Natce robi to wrazenie nie sadzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, to jednak jedyny tekst w jej strone, juz ostatnio jak tu bylam coś wyczulona byla na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywasz uszczypliwa i nie zaprzeczysz ze tak nie jest. Slowa - jestes przeslodzona, miod sie leje - tez nie sa na plus. Uwierz kazdy inaczej to odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ile jeszcze bedziemy to ciagnac... natia potrafi byc bardziej nie przyjemna dla innych, teraz wychodzi jej natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przyznalam bez bicia, ze taka mam wlasnie nature - uszczypliwa i przewrotnie zlosliwa... a moze natia w ten sposob chce przekazac, ze nie zawsze jest taka slodka :P chyba ja sprowokowalam, ależ temperamencik uf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Natka nie ma natury - przepraszam ze zyje, mowcie źle ale i tak was kocham. Jesli uwazasz ze wieje nuda, to to zostaw, forum ma to do siebie ze mozna je odwiedzac, badz nie, to nie praca, szkola do ktorej tak czy siak trzeba isc, nie podoba Ci sie, nie musisz sie pojawiac ot co. Znajdz towarzystwo ktore Cie nie drazni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nie rozumiem cos sie tak na mnie uwziela? jak mozna to zacytuj co Cie tak dotknelo... nigdy nie komentowalam ze zloscia powrotów innych, szczerze to nie sadze bym zazdroscila bo i czego? uklucie zalu jest naturalne, ale nigdy nie przemawiala przeze mnie zlosc, zlosliwa jestem na innych tematach, ktore pojawiaja sie na potrzebe kilku postów - moze na tej podstwie czerpiesz o mnie zdanie, nie wiem, nie jestem wymyta z uczuć, a to co tu napisalas o mnie nawet w polwie nie dorasta zarzucaniu cukierkowego zycia... PS. Karole nawet da sie lubić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równie dobrze ja moge zadac pytanie po co komentujesz mnie? ale mysle, ze to bez sensu... juz i tak zapedzilas nas w kozi róg :P a to pewnie wina niedomówien itd jak zwykle wiec po co je mnozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namieszalas a teraz chcesz sie wycofac, nie sadze ze tak napisalam jak piszesz bo i powodu waszego rozstania nie kojarze... ale przynajmniej wiem ze jakies urojone moje teksty Cie bolą, no cóz... bywa, dlugo sie ukrywalas z prawdziwym powodem, moze trzeba bylo wystrzelic tym od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×