Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Cześć Karolciu :) ... co tak sie nudzisz ? nie masz nic do roboty czy masz tylko nudną ? :) ... ja dziś nie ide na rower tylko kończe moje programiki zebym mógł bez wyrzutów sumienia już jeździć :) a teraz wcinam galaretke z owocami to był dobry pomysł na takie gorące dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brodek. Praca ogolnie jest ok, ale sa takie dni ze wpada sie w rutyne taka ze az boli, tabelki, zestawienia, maile, tabelki, zestawienia, maile. I znowu przyszly jakies skargi :P Ludzie to sie nudza naprawde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie odmiana aż sie dziwiłem :) wymieniłem wczoraj kilka urzadzeń w sieci i o dziwo ludzie po pierwsze sie nie skarżą ... a po drugi co jeszcze dziwniejsze pochwalili mnie ... jestem zdumiony :D ... powiedziałem że jeszcze da sie coś poprawić to krzyczeli \"nie nie już nic nie ruszaj jest dobrze\" :D ... można powiedziec że są zachwyceni :) ciekawe jak to długo potrwa ... dokładnie wiem jak sie pracuje z ludźmi ... CIĘŻKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas starża się zwykli przechodnie, nie wiem skad biora adres mailowy, ale donosza, ze np. kolporter strajacy tu i tu rozdaje po dwa Metra ... no bez sensu i potem mnie wysylaja na szpiegi, w efekcie okazuje sie ze po prostu czasami te gazety sie skleja...chwila ciszy i znowu jakis donosik. W dodatku wrobili mnie jutro w kolportaz 😭 TO JEST DRAMAT !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, widac Katowice bardziej zdyscyplinowane :P Bede miala dzis ta Nokie 6300, z kumplem sie na miescie umowilam, najlepsze ze bede ja miala za 150zl, a na Allegro takie ida po 800 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiu niestety nic o Tobie nie znalazlem :P ale jest jeszcze \"Agata\" jakby Agatka chciała :P a ja gazetek nie lubie takich jak Metro uciekam od tych biednych kolporterów którzy za wszelką cene chcą mi coś wcisnąć chociaż mówie że nie chce :P ... wiem ze pownienem sie solidaryzowac i pomóc im sie pozbyć tego ... ale nie bede robił jak niektórzy ludzie ...biorą i od razu do kosza ... efekt jest taki że kosze koło kolportera są pełne gazetek albo ulotek :D kiedyś mówiłem nawet takiemu biedakowi żeby od razu wszucił to do kosza i bedzie miał koniec zmiany :D ... DRAMAT. P.S gazetki jeszcze spoko. ale ulotki to juz całkowite dno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola widze robi tu jakieś czarne interesy :P może dla nas tez coś załatwisz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle :) Sprzedam swoj i jeszcze wyjde na plus. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zawsze biore i ulotki i gazety. Nie problem wyrzucic to 3 kosze dalej, a wyciagniecie reki to nie wysilek :P A wyrzucanie do kosza tak jak to sobie Brodek wymyslil to anulowanie calej pensji kolportera wiec chyba sie nie oplaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem Karolci ... ja mowiłem tylko o bezsensownosci takiego typu reklamy itp jak ulotki :) może 5% przynosi jakieś rezultaty. a jak ktoś \"fajny rozdaje\" to też biore :) pamiętam raz dwie takie laseczki u mnie na agh ... a ja coś załatwiałem i latałem miedzy budynkiem wydziału i dziekanatem chyba z 10 razy ... za kazdym razem słodko sie do mnie uśmiechały i robiły takie oczka jak kotek ze shreka :D brałem i się śmiałem ... za każdym nastepnym razem tak samo :D ... już z daleka idąć smiałem się :D i one też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, ja mowie o takim pomysle ze kolporter bierze paczke gazet i np. wywala gdzies, badz oddaje żulowi by sprzedał na skupie makulatury - jest mnostwo takich przypadkow i sa niestety nakladane kary. Oczywiscie jesli szefu zauwazy. Mowie Wam to jest caly proces, kolporterom robi sie zdjecia z ukrycia :P A potem ja siedze godzinami i opisuje je :o Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce dewaluować Twojej pracy Karolciu ale to straszny kanał ! chyba musisz się lubić skoro tam wytrzymujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"chyba musisz JĄ lubić skoro tam wytrzymujesz\"*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no możę przesadzam ale praca powinna być na tyle ciekawa żeby dawała jakąś radość \"spełnienie\" a jak słysze \"kolporterom robi sie zdjecia z ukrycia\" to nie brzmi to za fajnie ... wiem że inaczej się nie da bo trudno o ludzi którzy zawsze zrobią swoje i można na nich polegać ... i też nie chciałbym być takim kolporterem biednym ... ciekawe jak ktoś taki czuje sie jak wykonuje swoją prace ale wie że ktoś go podgląda bo mu nie wierzy że pracuje uczciwie ... wiem że można patrzeć na to z różnych stron ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Brodek ale Ty wymyslasz :o Nikt nie ma o nic pretensji, wszedzie panuja jakies zasady, a zdjecia sa wysylane do W-wy i to nie dlatego by pokazac ze ktos robi jakies przekrety, jest po prostu pewna ewidencja ludzi. Metro jest bodajze w 15 miastach wiec jakis spis tego ludu musi byc. To sa wymagania góry, szefostwa z W-wy pod ktore ja w sumie nie podlegam. A jak kazdy mialby takie wymagania jak Ty to ho ho, przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja jestem wymagający :P wybaczcie :) i może zbyt idealistycznie podchocze do wszystkiego :D pewnie długo jeszcze nie znajde swojego miejsca ... to chyba że w swoim wymarzonym własnym interesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powinienem brać przykłąd .. sprezyć sie i dziś to skończyć ... wiec też się biore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiu nie miałem zamiaru nikogo obrazić, Karola mam nadzieje że Cie nie uraziłem !! ?? z resztą widzicie że nie wiem wszystkiego dokładnie i może mam błedne odczucia ... i one są moje... z resztą moją robote też uważam za shit ... wiec nie chodziło o uważanie że praca jest gorsza ... spokojnie. ale jesli ktoś poczuł się dotknięty to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiu kremówka dobra na wszystko :) może skocz sobie do cukierni :) ... u mnie niedaleko mają boskie !! jak trzeba sie pocieszyć i nie ma pogody na rower to kremowka to jakiś suplement ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam kiedyś jak byłem mały włączałem TV i leciał okropny serial \"moda na sukces\" teraz włączam i dalej leci moda na sukces :D ... i tak sie zastanawiam ... KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ub
a moj facet czesto wola uh uh uh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodek nie uraziłeś, to nie o to chodzi, masz duze wymagania i mylne wyobrazenie.:P Na wlasny interes trzeba miec kase, wiadomo ze gdy jest sie samemu sobie szefem to jest najbardziej komfortowo. Ja ze swoim aktualnym wyksztalceniem i statusem studenta moge sobie isc pracowac na kasie do marketu po 4zl za godzine i siedziec tam 12h, moge tez isc na promocje i powtarzac przez 10h - zapraszam na promocje zupy knorr. Tu praca jest fajna, nie ogranicza mnie czasowo i nie mam wiekszych problemow by wziac wolne gdy potrzebuje, a i pieniadze nie sa zle, biorac pod uwage ze nie siedze w robocie caly dzien. Nie uwazam, ze to kanał - jak to \" uroczo \" nazwales, ja sie bede spelniac w pracy gdy skoncze studia i bede robic cos zwiazanego z kierunkiem ktory skoncze. Na razie to taka - zaczepka, nie wiem na jak dlugo, ale daje pieniadze i nie ogranicza. No mam juz ten telefon, z Niemiec sciagniety, nówka nieśmigana :P Ale cholera jasna numery zostaly mi w starym telefonie, jak to zrobic zeby sie przenioslo i bym nie musiala wklepywac wszystkiego on nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej przez kompa to zrobić jak masz kabelki albo blue do obu telefonow to przenieść książkę na kompa a potem da sie jakos to bedzie dało przekonwertowac i przenieść na drugi. problemem moze byc że to od róznych producentów masz :) zaraz zobacze jakie są możliwość... tylko zjem obied :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, sprzedam SE :) Kabel mam do SE, do Nokii niet. No tak chcialam skopiowac na sim, tylko JAK ? Nie moge tego znalezc w telefonie. I chyba czesc numerow z Sim przeszla na nowy telefon, reszta zostala w starym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karta sim nie pozwala na zapisanie wszystkich danych ... wiec pewnie cześć by się straciła ... tylko przez kompa sie da albo może jest jakaś aplikacja na nokie która sama to zrobi. Karolciu napisz mi jakie masz kabelki ... czy oba możesz podłaczyć do kompa ? .. jak bedziesz miała to powiem Ci co i jak ... jak sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodek ja mam kabel tylko do Soniaka ... wiec lipa tak ? Musze klepać od nowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×