Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

jest taki program jak oxygen ... ale bez kabelka nie zrobisz nic ... tak mi sie wydaje. a przekopiowanie na sim uda sie tylko gdy w kontaktach nie masz dodatkowych informacji jak maila drugie numery i długie nazwiska. Karta sim nie ma dodatkowych pól ... tylko nazwa numer ... inne infromacje znikją jak zapiszesz na simie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, az tyle na pewno nie. Wlasnie probuje w SE znalezc ta opcje kopiowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz Bluetooth ? do kompa ? bo obie komórki mają ... może nawet dało by się je połączyć miedzy sobą ? !! poczekaj nie kombunuj poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie spiszy się chyba aż tak bardzo ? a jak coś robić to dobrze !! chyba lepiej uniknąć nawet takich \"ucięć\" jak się da ? to chyba że tylko ja jestem taki że chce wiedzieć jak sie to powinno poprawnie zrobić ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nokia ma zajebisty wyswietlacz, super kolory sa, nie ma porownania z Soniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze tak, dlatego na razie kopiuje sobie przez bluetooth zdjecia, pozniej bede walczyc z kontaktami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie kabel mialam w komplecie jak kupowalam soniaka. A tu lipa, ni ma. Wiesz ten kumpel ktory mi przywiozl telefon, ma swoj komis, wgral mi dzis polskie menu bo tel nie mial, takze jesli cos sie zepsuje (tfu,tfu) bedzie naprawial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobicie jak bedziecie chciały :) ja już mam takie zboczenie ... dowiem się jak to najlepiej zrobić dla samego siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Siostra przesle Ci cos pozniej, na razie kombinuje i kopiuje co sie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zrobie sobie przerwe ... skocze na godzinke na rower ... co to by był za dzień jakbym na nim nie jeździł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłem zjeździłem się :) a teraz miodzik od babci i oglądam pawlaków :) oni są zawsze boscy :) ... stare filmy to jest coś a nie takie jak teraz robią :) Natiu .. licze na Ciebie ! chyba mnie nie zawiedziesz co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór kiciu :) jak tam leci pogoda Cie jeszcze nie dobiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz siedzę przy otwartym oknie, wieje, jest dobrze. W dzień niestety nie, ale jak to dzisiaj powiedziałam mojemu profesorowi - \"mdleję dopiero powyżej 30 stopni :D\" Heheh, niestety, taki urok, więc podejść trzeba do sprawy z humorem. A na pocieszenie kupiłam sobie przewiewną bluzkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to skoro wszyscy robią coś pożytecznego, to ja gary po obiadokolacji właśnie zjedzonej pozmywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez musze sobie coś przewiewnego kupić :) sportowego ... bo ludzie się oburzają jak widzą mnie bez koszulki w miejscach publiczny :P no ale co zrobic jak taki upał jest ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zazdroszczą muskulatury:P O właśnie, ujawnij się panie Brodku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, zaniedbał mnie i zdjęciem nie uszczęśliwił ;-) Podły! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Nati nie widziałem ... ona jest jakas konspiratorka :P ... kiciu Ciebie chyba też nie widziałem z resztą ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma kiciu - zobaczysz mnie w całej okazałości :) tylko bez skojarzeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Natiu ... a o co chodzi bo nie bardzo wiem ... z jakiej to beczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na kursie na motor policjant przyniósł takie foty ... z resztą moj brat jest policjantem wiec też sie napatrzyłem na różne \"papiery\" ... chcesz mnie wystraszyć ? albo ... ?? jak chcesz sam moge Ci wysłac kilka takich które nawet mnie ruszają ... ale lepiej zebyś tego nie widziała ... szkoda mieć sznita na psychice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem że Twoja teoria spiskowa mi sie nie podoba :P a życie mogło by być proste ... ja się nie będę prosił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×