Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

karola ale podaja czasem takie totalne konkrety,ze cos sie stanie czy wszystko jest w zawieszeniu czasowym? Moja kumpela teraz byla w polsce i odwiedzila jakas pania w wa-wie i jej przepowiedziala(bo ona strasznie szuka milosci) ze nie w tym roku ale w nastepnym spotka kogos kogo mocno pokocha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak operowala datami... Powiedziala mi ze D. to nie moj docelowy, a faceta na reszte zycia poznam za 3 lata latem. Napisala mi tez ze z D. powinnam pogadac w listopadzie, nie wczesniej i widzisz los jakos tak kieruje ze sie w tym listopadzie spotkamy, choc nie planowalam tego w ogole... Generalnie podala pare istotnych szczegolow. Pytalam tez o studia i prace...czas pokaze czy sie to sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz musisz sie zajac przez te 3 lata ;) a ile wogole masz lat??jesli mozna... no to widze ze podaja duzo szczegolow :) juz sie niemoge doczekac-jak mala dziewczynka na prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dystans do tego i nie traktuje tego jak wyrocznie ;). Moze sie sprawdzic, a moze nie ? Lat mam 21 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh to jeszcze mloda dupcia z ciebie jest :) ja to juz musze powazniej troszke o zyciu myslec....mam 24 a w maju bedzie 25-matko i 5 lat i trzydziestka hahaha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie zartuje-tez mloda dupa ze mnie ;) ale dawno zaczelam swoje dorosle zycie-juz od bardzo dawna jestem poza domem z dala od rodziny z dala od znajomych i on mi we wszystkim pomagal i wspieral...a teraz mam byc tutaj sama....dziwnie...ale musze dac rade!nie moge byc miekka!Eh ciekawe czy po tym co sie stalo czy wogole kogos spotkam bo zawsze bylam nieufna i poraz pierwszy zaufalam i kleks...nie chce nikogo!A jak widze facetow to mnie jakies obrzydzenie bierze....dziwna jestem??czy to minie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam, 24 lata to super wiek :) . Moj ex ma 28 lat i jednak wiek wcale nie swiadczy o dojrzalosci, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minie, na pewno minie, musi minac ! Ja bylam z kims prawie 2 lata, odwalil mi swinstwo, myslalam ze sie nie pozbieram, przez 8 miesiecy bylam sama, pojawil sie D. zakochalam sie, zaufalam i kolejny klops... Glupie to zycie czasami prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety... a tak mi imponowal na poczatku dojrzaloscia, odpowiedzialnosc, mylny obraz...bardzo mylny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam plana na jutro:) jade na male zakupy potem kumpela mnie ma odwiedzic,tak aby czas mijal milo i szybko,aby sie czyms zajac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka musialam sprawdzic gdzie sie podziewasz :P Nadal gg nie dziala ? lonely soul moze my bylysmy z tym samym facetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, moj spod tego samego znaku co ja, starszy dokladnie o 1 dzien i 7 lat :P Jestesmy rakami... Ano kosmetyczke nawiedze i na wydzial czas jechac, kwity zostawic, legitke podbić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie seks z kuzynka to nic zlego, czy Ci ludzie na łby poupadali ? :P Świrusy !! Nie wywalaj kompaaaa !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem...Jak czytam takie rzeczy to czuje wewnetrzne \"FUJ\" ... Nawet wole sobie tego nie wyobrazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) Natia..........na dolnym slasku mieszkam koło Leszna :) \"m.oj\"chyba zmienił numer wiecie od wczoraj ma wylaczony tel dziwne...nie zdziwiłabym sie jakby to zorbił..staram sie nie myslec o nim jeden koles odciaga mnie od tego bo cagle wypsiuje do mnie...ale odciaga tylko na chwile bo i tak myśle o R. kurcze zapomniec zapomniec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a moze teraz mala prowokacja z mojej strony Natka ? :P Chcesz Go sprawdzic :P ? Hehe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Karolciu a ja Ci wystarcze? Targa, to jestesmy prawie sasiadami! Brzeg Dolny sie klania :-) (a Leszno to przypadkiem nie Wielkopolska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×