Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

A skad Ty masz takie informacje to mnie ciekawi....? Wielce poinformowana jestes, moze pod moim lozkiem siedzisz :P Nie masz wlasnego zycia ze sie tak cudzym interesujesz? To szkoda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe to od dawna bagienko czasem mniejsze czasem wieksze ;) Ale to jej urok ;) Ciemko wiesz na kogo mozna liczyc i to najwazniejsze. ja juz sie tez przekonalam ;) i gra gitara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze to ona :P ciekawi mnie skad ma takie rewelacje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisi mi to czy to cvs czy inna madralinska :D :D Co jak co mam powody do bycia szczesliwa :D :D aha i zdalam egzamin :D W koncu mam wyzej dupe niz sram wiec bylo do przewidzenia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnoscia jest to ktos kto pisal tutaj na topiku, czyli slow brak na cos takiego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ciemko. ostatni przede mna i wakacje, jestem juz tym przemeczona. Jeszcze trzeba Karole zmotywowac do nauki ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola--> i to jest przykre. Bo kiedys ta osoba pewnie potrzebowala pomocy, bylo jej zle, a teraz jak widac o tym zapomina. Ale coz. Ja juz nie wnikam w to, szkoda tylko ze tacy ludzie nie pomysla zanim napisza cos idiotycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidze chamstwa i falszu, a w dodatku \"szanowny\" pomarancz nie ma odwagi by sie przyznac kim jest ! Ze mna tez jakas pomaranczowa osoba weszla w dyskusje, pouczajac i mądrzac sie, nie wnikam kto to, ale za pewne rowniez ktos z tego watku, ale woli po tajniacku by pozniej pokazac sie na czarno i byc znowu na plus i z \"przyjaznia\". To ja dziekuje za takie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwulicowosc wychodzi, madrzyc sie na pomarancza kazdy umie, prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie są po prostu niewdzięczni. złośliwi i zazdrośni. jak można się cieszyć z czyjegoś nieszczęścia, cierpienia? :o każdy z nas doświadczył jakiejś tragedii, potrzebował pomocy, zrozumienia. tutaj je znalazł. ale pamięć jest zawodna, jak widać... żal mi Ciebie, \' apropo\' skąd w Tobie tyle złośliwości? senność wszechobecna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza zapomniala zapewne jak sama sie kiedys czula i jak potrzebowala dobrego slowa.... a moze nadal potrzebuje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektorzy sa po prostu tak zepsuci ze musza sobie ulzyc. Ale to juz objaw najwiekszego prostactwa, falszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech sobie ulzy, nie mam nic przeciwko bo srednio mnie to rusza. Dopiero teraz widze na kogo tak naprawde moge liczyc ;) Co jak co jak ktos ma miekkie serce to wiecie co musi miec twardego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nalezy to po prostu olac, nie ma innego wyjscia. Bo taka osoba i tak nic nie zrozumie wiec po cholere sie wysilac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe brutalnie uswiadamia ze nie warto pomagac ludziom... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba byc po prostu ostroznym i wyczulonym. Ciekawa jestem tylko czym sie kieruje taki czlowiek piszac takie bzdury, czerpie wyrazna przyjemnosc z tego, a to juz raczej objaw jakiegos zboczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Ty nie masz swojego zycia ? Musisz zajmowac sie problemami innych ? Moze pomysl ze ktos moze miec ochoty bys depatowala na jego temat. Z przekazu wiem, ze naprawde \"troche\" falszywa z Ciebie postac, ale coz, przeciez Ty masz do tego prawo. Najlepiej bylo opowiedziec wszystko Cvs, lasce ktora jechala po nas, zachowywala sie wrednie, a potem z podkulonym ogonem wracala ze zmienionym nickiem bo miala problem i chciala rady. Super kolezanka. Idealny material do opowiada rzeczy, ktore sa osobiste i po prostu bola. Ale jasne Wy macie to w dupie. Moze troche empatii i delikatnosci ? Robi sie burdel na tym topiku, kiedys bylo - normalnie, a teraz falsz goni falsz. Zajmijcie sie czyms pozytecznym, a nie wyciaganiem niepowodzen innych, pouczeniem ich i pisaniem na tajniaka na pomaranczowo, bo to smiesznie dziecinne. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicie ze pisanie na pomarancza oznacza anonimowosc. nic z tych rzeczy. Ile razy byl tu mlyn pojawial sie pomarancz i robil syf Zamiast trzymac sie razem, pomagac to nogi podstawiacie. Zlo wraca do czlowieka choc nikomu tego nie zycze. Cvs---> pewnie to czytasz. Masz radoche z tego? Dobrze Ci radzilysmy pomagalysmy mimo ze bylas upierdliwa jak malo kto, a Ty jeszcze kopa w dupe nam. Zycze tu wszystkim jak najlepiej a jestem wrog numer jeden. Nie to nie :o Szanujcie innych a same bedziecie szanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saninka23
zajrzałam na chwile bo chciałam wam powiedzieć ze sesja prawie za mną itp.........ale przejrzałam kilka poprzednich stron ....i jestem w szoku.........kurcze nie bardzo wiem co powiedzieć, wiec powiem co myśle ten topik mi pomógł i dziekuje dziewczyną Karolci , Nati, Ninci i oczywiście nie tylko im, ale to co sie tu dzieje ..........uwazam ze jeśli ktoś ma coś do powiedzenia to niech mówi szczerze ale nie kryje sie, Moze nie powinnam sie wypowiadac bo bardzo zadko tu wchodze ........ale to przykre.....po co ranic kogoś w taki sposób ....... P.S Natiu I Karolciu pozdrawiam was i mam nadzieje ze u was wszystko oki , ja powoludku do przodu, czasem mam chwile smutku ale daje rade. Wpadne za jakiś czas mam nadzieje ze sytacja tu sie uspokoji papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwulicowosc.. szkoda gadac. szkoda nerwow i slow... pamietajcie jak traktujecie innych- tak bedziecie traktowane i postrzegane. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie przejmujcie się, olejcie to i już :O Nie ma sensu tracić na takie osoby nerwów, lepiej po prostu przywrócić dawną atmosferę. A pomarańczowe wpisy ignorować należycie. Jeśli ktoś nie ma odwagi podpisać się pod własnymi słowami, to niech idzie gdzie indziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×