Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Czarna IwI a ile z nim nie bylas??widzisz gdyby nie szkola ja bym sie nie wachala...ale teraz to wyjdzie tak ze ja sie o cos obrazam mam fochy i sie nie odzywam bezsnesu..bo i tak sie bedziemy widziec i tak....a ile sie nie odzywalas ze swoim chloaokiem ty.tzn ile trwalo to zerwanie kontaktu i czy on sie do ciebie w tym czasie odzywal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed zerwaniem bylismy ok 4,5 roku. jak sie nie odzywalam to on raczej tez nie... przestalam sie odzywac gdzies wpolowe grudnia (potem tylko zyczenia na swieta i sylwester z jego i mojej strony), chyba jakas rozmowa krotka na gg a i jeszcze smsy mi wysylal w nocy ale to po alkoholu bylo :/ i w lutym spotkanie i powrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia u Ciebie tez tak bedzie. co mi powiedzial- ze naprawde to tak jest, ze jak cos sie straci to docenia sie jaki skarb sie mialo... a ze zlotych mysli: \"nie szukaj kogos z kim mozesz byc lecz osoby bez ktorej nie mozesz zyc\"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze moj P twierdzi ze 3 miesiace to za malo dla niego za wczenie ze on teraz nie potrafi tak poprostu wrococ ze chcialby kiedys ale co bedze to nie wie....ze roznie moze byc...i ze mnie skreslil wcale...nie wiem co robic:(:(:(moze pisc z nim jeszcze a kontakt zerwac za jakis czas. bozeee nie wiem\":(\"(\"(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simpiwe
cvs jest już chora poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dac sie traktowac jak??on chve tylko normalbnie gadac ze mna...pisac...zeby bylo milo fanie nie klocic sie..i tyle..i pisa ze tym chcial wlasnie zaczac wszystko...wiem ze truje..ale juz pomyslu nie mam...:(:(:(:(Iwi ile ogolnioe mieslsicie ze soba konatkt?? tez taki jak my?? tzn czy tez sie on upieral zebys z nim jednal pisala itd czy sie spotykala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ma cie pulapce. mowi co masz robic a co nie,masz utrzymywac kontakt bo niby to ma cos odbuwodowac? powiedz mu ze tak byc nie moze, czemu on dydktuje warunki? mi sie wydaje ze on po prostu chce miec nad toba koktrole, ze jak bedziesz z nim rozmawiac to wie ze nikogo nie poznasz itd a on sie moze miesiacami zastanawiac czy cos z tego jeszcze bedzie, a tobie serce wysiadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(macie racje..on wie ze ma sie ni eodzywac ze nie chce z nim pisac..wczoraj po sprzecze gdzie byl dla mnie hamski...staral sie pozniej wszystko zalagodzic...pisal jakie spierdoly ja milczalam...zapytal sie potem czy mi cos tam wyslac ze szkola zwiazane ja mu tylko odp ze tak...on po 2 min zaczal pisac znowu pytac sie mnie o jakies pierdoly chcial zaczac rozmowe ja milczalam...on teraz od rana sie ni eodzywa...chyba wie ze nie chce z nim pisac...i boje sie ze tera zjak sie odezwie to tylko o szkole..a ja chce zeby zaczal rozmowe o nas albo wogle na inny temat..zebym miala okazje mu napisac ze szkola sobie popradze sama ze nie chce jego pomocy itd....chce sie ladnie pozegnac i juz wogolre zamliknac...zeby widzial ze to nie zarty ani moje fochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia ma racje wykasuj jego gg bedzie mniej bolec i nie bedziesz czekac az sie odezwie (ale opisy i tak bedziesz sprawdzala, wiem po sobie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle..ze im dluzszy staz miala para przed rozstaniem tym chyba wieksza szansa ze sie zejda, choc wiadomo sa wyjatki,ale czas tak laczy ludzi ze potem ciezko jest byc bez siebie. czasem nawet nie wiesz jak kogos ci brakuje gdy masz go przy sobie..dopiero gdy zniknie poczujesz pustke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwi a wy czemu sie rozstaliscie...i jak bylo zanim zerwalas z nim kontakt???tez se soba pislaiscie gadalidcie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cvs nie chce duzo o tym mowic, nie chce sobie przypominac tego co bylo...ja mu jakis czas po rozstaniu napisalam list o tym jak sie czuje itd..ze zycze mu szczescia .. niedawno powiedzial mi ,ze jak dostal ten list to sie poplakal :P a po rozstaniu zerwalam kontakt bo stwierdzilam0kurde facet ze mna zerwal..a ja mam sie jeszcze do niego odzywac? po co? skoro mnie nie chcial to nie bedzie mial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie ze napisanie listu to dobry pomysl??jak IWI zrobila??czy zwycajnie zerwac kontakt bez jakis litow itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej str to dobre ale boje sie zeby on nie odebral tego jako kolejne zpaewnienie o tym ile dla mnie znaczy..i ze bedzie wiedzial jak miciezko itd...:(Iwi po jakim czasie napisalas ten list....wyslalas go mailem czy poczta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natia a ty czemu wycofaals sie z naisaniem listu...w liscie chcualam sie z nim pozegbnac napisac co czulam co przeszlam zeby wiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
czejść dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napisalam po miesiacu, list razem z kartka na swieta. nie zaluje, ale wiesz to zalezy od faceta, bo znalam go i wiedzualam ze mnie nie wysmieje.. bo pewnie sa i tacy ktorzy mogliby tak zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
ja napisałam list, ale nie wiem czy go przeczytał ........napisałam mu ile dla mnie znaczył i ze był ważną osobą dla mnie ......chciałam zeby to wiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
czuje sie tak sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
dostałam wiadomość od obecnej dziewczyny mojego ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
on czasem pisze smska jak sie czuje i czy wracam do równowagi chyba się trochę martwi bo byłam w strasznym stanie jak mnie zostawił .......a ona sie mnie czepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
i stwierdziła ze jak nie przestane to uprzykszy mi życie ......chora jakaś .............staram się unikać z nim kontaktu, ale odpisuje na smsy przy czym to przez miesiąc były 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
zdięcia i krajobraz piękne IWI gdzie to jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
pieknie tam jest, mamy zamiar jechać z przyjaciułmi w te wakacje swoim autkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
wiecie co jak tak sobie pogadam na forum to mi troszkę lepiej ...nie zrozumcie mnie żle ale pezynajmniej wiem ze nie jestem sama z takimi problemami, wszyscy moi znajomi obchodzą się ze mną jak z jajkiem ..... rozumiem ich ale oni niczego nie zmienią sama muszę sobie z tym poradzić :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×