Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Zajrzę tu do was jeszcze dzieciaki wieczorem, a teraz biegnę do pracy. Miłego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłęgo dnia kiciu ... pozdrawiamy ... że pozowle się za innych wypowiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarłam :) Matulko nie ma czym oddychac, DESZCZUUUU !! Siora wiedzialam ze nie wytrzymasz bez Kafe, idealem jest polaczenie nauki z nałogiem :P Chyba Ci sie udaje prawda? Brodek ale Ty sie nudzisz, jakies teorie tworzysz, a tu przeciez ruch jest jak sa ludzie, a nie ze wzgledu na obecnosc jednego samca :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja utknąłem na aplikacji działjącej w tle pobierającej dany z portu szeregowego i zapisjącej je do bazy danych mysql :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu mnie nie doceniacie :) hihi dzień dobry Karola :) bo nie miałęm jeszcze okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam balsam brazujacy Nivei, plam nie robi ale smierdzi bleee, no chyba nie ma takiego co nie zasuwa samoopalaczem, pewnie kolejny wyladuje w szufladzie nieuzywany, a myslalam ze nie bede juz taka biała :P A podobno w Grecji, pochmurno i pada :P Nieźle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posmarowalam sie wczoraj wieczorem i mimo prysznica rano i po pracy dalej czuje ten \"zapach\" koszmar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się na balsamach nie znam ale dzien dobry chyba moge powiedzieć prawda ? :P Natia jak zwykle mnie krytykuje :) to już standard :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że faceci nie muszą być tacy piekni :) chociaż widziałem że coraz więcej \"panów\" nachodzi taka moda :D ja tylko nie lubie zapachu ozonu po basenie :) tego też nie da sie łatwo pozbyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie bój Natiu widze wszystko jak chcesz mi dopiec :P ale nie boj sie japa mi się smieje cały czas :)... przynajmniej dziś :P mimo braku moich 2 kółek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem padnięta, źle znosze takie pogody. Jeszcze na piątek mnie tak w robocie załatwili, eh, za dobre serce mam dla tego Szeryfa. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeździłem dużo na rowerze na słońcu i też mam opaleniznę :P wyrazy współczucia dla Karoli z powodu roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci się sprawuje nowy telefon ? Ja sie zastanawiam na N6300, znajomy moze mi ja przywiezc z zagranicy za nieduza kase, a nawet ladna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie sie zastanawiam, ale chyba go poprosze by mi kupil, Nokia to Nokia :) Wczoraj mialam niezlego instruktora na prawku, pierwszy raz z nim jezdzialam, nie umial sklecic zadnego zdania bez slowa \"kurwa\" ... pod koniec to juz po prostu wybuchalam naglymi atakami smiechu : kurwa to teraz skrec w lewo, zobacz kurwa jak on jezdzi, kurwa no gdzie on wyjechal,pokurwiony jakis :D Nie mam nic do przeklenstw, ale w nadmiarze to az uszy bola :P Mam nadzieje ze pierwszy i ostatni raz mialam okazje sie z nim spotkac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy nie macie natrect jezykowych ? jeden z moich wykłądowców tak często powtarzał pewne słowo że kiedyś pokusiłem sie o policzenie ... i w ciągu 1,5 godziny wyszlo mi że średnio co 2 razy na minute powtarzał to samo :P ja też mam takie coś ... czesto mówie \"załóżmy\" :D ale robie to nieświadomie ... albo po prostu lubie teoretyzować ? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale \"załóżmy\" to nie \"kurwa\" co drugie slowo :P Źle sie tego slucha na dluzsza mete heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o używaniu K jako przecinków nie mówie bo to juz poza wszelkimi ganicami :) ale nawet u mnie kierownik wydziału uważał że \"K\" to najbardziej uniwersalne słowo w jezyku polskim :) ... wyraża gniew radość podniecienie zachwyt ... co tylko chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to że samemu sobie tego nie uświadamiasz ... mi kolega dopiero powiedział o tym .. i staram sie hamować :) a powiedział mi o tym bo ja mu powiedziałem że za czeto mówi \"dramat\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba uzywam czesto \"generalnie\" tak mi sie zdaje, choc nieswiadomie. No i zdarza mi sie przeklinac :P Niestety :P Walcze z tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem sobie przekląć to nie zbrodnia ale jak słysze z ust dziewczyny to 2-3 słowo K CH SKU ... to mnie aż boli ... jakoś to tak tragicznie wygląda ... na faceta to jeszcze można popatrzeć i pomysleć ... ale cham ... ale na dziewczyne ? eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się staram, ograniczam jak mogę :P W domu mnie gonią strasznie, jak mi się wymsknie :P Od razu dostaje w łeb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy mam sie czym chwalić ale w czasach technikum sam bylem jak żul :P kląłem jak szewc ... teraz jest dużo lepiej :) ale nie wiem czy moge powiedzieć że jestem kulturalny :D raczej nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jade po mame do pracy. dobranoc Karola ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ohydna pogoda, ledwo żyję, kiedy tak duszno, samo się mdleje po prostu.. Trzeba się schłodzić zimnym piwem, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłem :) uratowałem mame przed ulewą :) ... już u mnie pada uff bo się nie dało wytrzymać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jak tego deszczu zazdroszczę.. 😭 Nie ma czym oddychać, ale idę coś stworzyć w ramach testu dla mojej uczennicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×