Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

ja już otwarłem sobie wszystkie okna balkon ... prawie siedze na zewnątrz :D ... ale i taki duszno jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to taka pogoda nie bardzo bo ja cały czas pedałuje ... a goraco plus wysiłek to nie jest fajnie ... miło było jak chmurki smigały po niebie i słoneczko było :) ... tak to można :) jedyne co mi sie podoba w taką pogodę to półnagie kobiece ciała nad Wisłą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłem w sobote nad wodą ale zimna woda jeszcze była ... nie odwazyłem się kąpać mimo moich zapędów morsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karola, śpiochu ;-) Aaa, udało mi się, test napisany, wygrałam z tą dziadowską pogodą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociaku witaj :) Ja padam przy takich duchotach, wskocze jeszcze do wanny i klade sie ponownie ;) W Lodzi nie spadla nawet kropla deszczu :o Wlasnie sie dowiedzialam ze kursowe jazdy wyczerpalam, teraz beda ciagnac ode mnie kase za dodatkowe eh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko mam brata ciotecznego w Twoim wieku i on juz po maturze, jakos widac rozniscie porozkladane sa te terminy. Kiedy w ogole sa wyniki pisemnych ? Ciekawam czy młody zdał, eee co ja mowie zdac zdal, ale na ile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jestem zwolenniczką starej matury. I z punktu widzenia ucznia, jak i obecnie - nauczyciela. Przynajmniej wiedziało się od razu co i jak. A egzaminy na studia nadal są, mimo, że wg planu nowa matura miała je znieść. Niestety, ale one są potrzebne, muszą być jakieś \"normalne kryteria\" rekrutacji na studia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja tez twierdze, ze stara matura była lepsza, a byłam ostatnim rocznikiem ktory ją zdawał. Teraz to wszystko jest jakies dziwne, procenty, stopnie trudnosci, jakies prezentacje...wydaje mi sie ze kiedys bylo latwiej i bardziej czytelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak zdawalem na prawko to moj instruktor uważał mnie za swojego szofera :) zamiast jeździć i się uczyć on mi mówił ... \"dobra dziś się śpiesze ... nie zwracaj uwagi na te czerwone znaki\" :D hehehe ale trzeba przyznać że koleś był świetny :) ... dawał mi panienki do samochodu żebym na placu je uczył bo on nie ma czasu sie z nimi użerać :D ... to były piękne czasy :) ...nie wierze że już tyle czasu mineło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, to Ty jesteś w wieku mojej siostry ;-) No no, upiekło Ci się z tym zdawaniem. A jak wspominam \"amnestię maturalną\" pana G. (jak to brzmi, jakby ich z więzienia wypuszczali) to nie wiem, czy się śmiać czy płakać. I tak sobie myślę że PRZENIGDY bym takiej \"warunkowej matury\" - niezgodnej zresztą z prawem, które podobno jeszcze w tym kraju obowiązuje - nie chciała. Przecież to wstyd, że nawet na 30%(!!) pytań się nie odpowiedziało. A na starej maturze mam przynajmniej wypasioną średnią (zamiast tychże procentów, które mi się nie podobają), bom zdolna bestyja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociak o ile lat masz mlodsza siostre? ;) Ja za to juz bym chciala ten egzamin na prawo jazdy, a tu musze czekac do konca czerwca, poglupieli te ludzie wszyscy nagle chca byc kierowcami i terminy zawalone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 2 lata, z tego rachunek prosty, że ja niedługo 24 skończę;-) Ależ ze mnie dojrzała kobietka :D Brodku, czyżbyś miał jutro odzyskać rower? Taki opis masz radosny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kiciu to ta burza ode mnie :) poszła własnie w Twoją strone :) ... masz ode mnie prezent ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka a umiesz jezdzic ? Ja poszlam na kurs nie wiedzac doslownie NIC ! Zero. HA i sie nauczylam, ze az mnie ten wczorajszy od kurew chwalil, cytuje : kurwa ty dynamicznie jezdzisz, podoba mi sie, kurwa przyjemnie sie z toba jedzie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodku, bohaterze Ty 👄 ;-) Naprawdę, życie mi ratujesz, bo ja dosłownie tracę przytomność w takich warunkach pogodowych.. Agatko, tak, testy będą przywrócone w zasadzie na większości uczelni. Tyle, że to nie będzie się nazywać \"egzaminy wstępne\" a ewentualnie \"testy predyspozycji do zawodu\" lub coś w tym stylu. Bo ta nowa matura to strasznie niemiarodajna. A egzaminy oceniało się tak samo, każdy miał równe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak chodziłem na prawko to mój instruktor powiedział mi że ja jestem zdolny i sam sie naucze teorii :D zamiast siedzieć na zajęciach ... uczyłem innych jeździć po placu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Karolciu jutro wraca do mnie moja jedyna i prawdziwa miłość do grobowej deski :) moje 2 kółeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja podświadomość płata mi figle :P albo znowu za duże rzeczy na raz robie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee to luzik jak umiesz jezdzic :) :) Pierwszenstwo tez pikuś :) Ja to poszlam zupelnie zielona i wlasnie nigdy nie pchalam sie za kólko, a teraz to mi sie tak podoba ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna sprawa, że nikt go nie używa, raczej firmowo mnie już zdrabniają do \"Kasi\", hehe, zadziwiająca konsekwencja mojej rodziny, i tak już ponad 20 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi gość na pierwszym spotkaniu które miało być \"dla ustalenia terminu jazd\" kazał prowadzić :D a ja w życiu nie jeździłem wczesniej :) ... dobrze że wiezdziałem co do czego służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pierwszej jezdzie mialam zwiedzac boczne uliczki Lodzi, a tymczasem pan instruktor ochoczo doniosl ze jedziemy na te najbardziej ruchliwe zeby bylo weselej...:P I bylo, nie powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×