Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

dzisiaj znowu "spędziliśmy razem noc".........był w moim śnie.............."spędzamy razem" ostatnio prawie każdą noc........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez sie D. bardzo czesto sni, po rozstaniu niemal codziennie... teraz tylko czasami, ale pobudki sa dramatyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tak ze klade sie po jego str lozka bo obok lezy na ziemi....czasem mam ochote go dotknac poglaskac ale sie powstrzymuje...:( juz sie nie moge do niego przytulic i slodko zasnac a on nadal jednak jest obok.....bol....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój....(jak to dziwnie brzmi po takim czasie) po rozstaniu czasami przychodził do mnie w nocy...tak, żeby pogadac, wiedziałam, że już nie jest mój....chciałam tylko Go przylulić bez słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos mi powiedzial ostatnio ze musi sie stac cos zlego aby stalo sie cos dobrego i pieknego w naszym zyciu....tylko czemu mnie spotykaja caly czas same zle rzeczy cale zycie dostaje po dupie i rzadnej nagrody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś, gdy przyszedł, usiedliśmy obok siebie i rozpłakaliśmy się jak dzieci....obok siebie. Jedno zobaczyło łzy drugiego i tulilismy się do siebie, płaczac z 30 minut...( nie bylismy już ze sobą prawie rok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez tak moze byc ale co potem...wiem ze juz nie kocha ze juz nie jestem jego a on moj...czy to nie jest jeszcze gorsze?przytulac sie wiedzac to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ten dzien jak on powiedzial \"koniec\" pamietam tak jakby to bylo wczoraj. Dzien wczesniej mielismy dosc burzliwa rozmowe na gg, ale oboje doszlismy do wniosku ze nie mozna tak gadac przez net, umowilismy sie NA ROZMOWE na sobote, w zyciu sie nie spodziewalam ze on wtedy... pamietam jak mi to powiedzial, odprowadzil na przystanek, moj tramwaj przyjechal wiec wyciagnelam reke, zeby sie pozegnac na nic innego nie zaslugiwal... Pocalowal mnie w czolo, i jak juz wsiadlam to kopnal w reklame na przystanku ( az sie jakas babka obruszyla i mu zwrocila uwage ;) ) , wsiadlam do tramwaju i sie poryczalam...lzy mi same lecialy po policzkach... Tak mnie dziabnal ... Dziad jeden. I teraz znowu sie z nim spotkam... i znowu ... ja chyba kogos wysle zeby odebral to co on musi mi dac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci, że tamto wtedy było nie do opisania.....nie rozmawialiśmy w tym momencie ze sobą.....chyba rozumieliśmy wtedy, ze to niczego nie zmieni ale byliśmy tylko dla siebie przez te 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola moze i tak byloby lepiej...on by sie zdziwil i zaczal myslec moze!Wiedzialby jak zranil ze nie chcesz na niego nawet patrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęsknie za Nim....za tą jego zwyczajnoscią, prawdziwością do bólu....nawet nie moge Mu tego powiedziec, chyba nawet nie chcę, zeby nie pokazać po sobie, że ndal jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem z własnego doświadczenia, ze po przejsciu czegoś takiego trzeba nauczyć się zyć od nowa ale na to potrzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeraza mnie to, że po takim czasie ktoś potrafi we mnie wzbudzic łzy....nie jest latwo doprowadzić mnie do płaczu, a On \"nieswiadomie\" potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny... Myslalam ze po tym jak mnie potraktowal przed ostatni facet to ten kolejny to juz bedzie to, bo juz chyba sie przez faceta wystarczajaco wyplakalam...A jednak nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×