Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

ja właśnie chyba w ramach tej \"ciepłej\" wyprawy wybiore się do wanienki na ciepłą relaksujaca kąpiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam zimę.....to byla \"nasza\" pora roku....\"robienie orzełków\" na sniegu....ciepło to wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie jak stalo sie to co sie stalo to sie zalamalam a jak przeszla mi jesscze ta mysl ze do tego dojdzie depresja zimowa to wogole stwierdzilam jak ja to wszystko zniose przetrwam...i nie chce sie ruszac z domu nawet do sklepu:(jak moge to siedze!Szaro za oknami pada....plakac tylko sie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scorpion przypomnialas mi jak bylam z nim jeszcze w polsce jak zjezdzalismy na jabluszku z gorki :) nie lubie zimy ale to bylo wspaniale a potem do domku na goraca czekolade! jakis film i lozeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonely, ja mam takich wspomnien masę...pomimo, że to wspomnienia sprzed lat, na myśl o tym robi mi się cieplo i usmiecham się w duchu sama do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w ubiegłym roku ( na Sylwestra ) w Zakopanym z przyjacielem, fakt bylo cudownie, mam wrazenie ze to jedyny facet ktory mnie rozumie, ale jest daleko... Wracajac do zimy, gory zima sa przepiekne ! Cudne ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scorpion milej kapieli i wypoczywania-relaksu! Karola ja bywalam w gorach czesto ale latem bo jezdzilam na obozy taneczne hehe a zima nigdy nie bylam...jakos mnie nie ciagnelo...mnie zawsze na cieple wyspy i mialam jechac na wymarzone wakacje z nim i mialam z pracy wolne na 2 tyg i sie wszystko popsulo i zostalam w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonely soul ja tez zdecydowanie jestem cieplolubna i cieple wyspy jaknajbardziej, mialam okazje co nieco zobaczyc i rowniez jestem zakochana, szczegolnie w Grecji. W gorach zima byla tylko jeden raz, wlasnie wtedy i pokochalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo do grecji wlasnie mialam jechac bo...sie musze przyznac ze z taty strony z pra pra dziadkow to ja greczynka jestem:) nawet nazwisko mam niepolskie:) i urode taka inna tu wszyscy rozpoznaja polki od zaraz a mnie zawsze sie pytaja czy ja wloszka jestem hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, i wróciłam. Ciężko było przejść obok jego domu tak po prostu. Ale z każdym kolejnym dniem będę silniejsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaDama
hej dziełuszki widze ze neco zmiana tematu :) myśl o ciepłych krajach zawsze poprawia humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonely soul :-) Ano, liczę, że z czasem będzie lepiej. Ale boję się zimy, nie lubię marznąć sama, on mnie ogrzewał, hyh, bo ja zmarzluch straszny jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici-kici , MłodaDama 🖐️ 🌻 Wiem, ze Natia tu podczytuje wątek, wrocila juz do domu. Dla wirtualnej siostry prosze - 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet mysle ze odloze troszke pieniazkow i jeszcze koniec stycznia polece na jakies barbados aby sie odchamic za wszystkie czasy...bilety sa wtym czasie bardzo tanie i reszta tez..tak na 7 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaDama
fajnie mieć taką wirtualną siostre :) moja jest daleko, bardzo daleko podobnie jak lonely soul tez jest w anglii :( byłam u niej na wakacjach ponad miesiąc...kurcze tęskni mi się za nią, a takie koty darłysmy ze sobą ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MłodaDama tak tak Natia stala sie moje wirtualna siostra, poznalysmy na kafe, totalny przypadek, ale jak mily :) To pomaga. Problemy nas polaczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaDama
oby tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaDama
lonely moge Ci podzucić moją :P zdaje się ze ma blisko do Ciebie bo mieszka w St Albans :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×