Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

u mnie tez juz lepiej, niz miesiac temu. troche sie uspokoilam. bo wierze ze bedziemy razem. on chce troche czasu, chce zatesknic itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jeśli mogę tak napisać też chce coś poczuć, a ja mogę jedynie czekać. Wiem że martwi się o mnie, dzwonił spytać czy jem, czy nie zrobię nic głupiego itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, a kiedyś to ja byłam na \"nie\", starał się o mnie około roku, zanim coś poczułam. Też kiedyś mi się wydawało że skoro się kochamy to wszystko powinno się samo ułożyć. Ale nie ma tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyna, ale moj nick jest mylący. wczoraj sie widzielismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle bylo cudownie, przytulal mnie i mowil ze jestem piekna, ze go krecę itp. ale nie wie czy mnie kocha, ale nie jestem mu obojetna. czyli to samo w kolko. ale nie ma juz tamtej gowniary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja bym tak nie potrafila, nie umiem sie z nikim umowic, nie wiem dlaczego ale jakos nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spotkamy się dziś, to na pewno. Czy jutro? Też nie wiem. Z drugiej strony jest strach, że jeśli zobaczyłabym go, to cały mój \"spokój\" szklag by trafił.. Chociaż nadal tęsknię, nie odzywam się pierwsza, ograniczam się do odpowiedzi na jego smsy. Zaczynam przyjmować wersję, że razem już nie będziemy, a to znaczy, że muszę nauczyć się życ bez niego, od pocztąku sama. A jeśli, o ile w ogóle coś drgnie, to będzie to niespodzianka. Myślę, że dopóki on nie zobaczy, co takiego stracił, to nigdy mnie nie doceni. Tylko czy po takim czasie jeszcze będę go chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jest tak ze ja sie nieodzywam, to wtedy on mowi mi ze tesknil. wczoraj bylam na uczelni i bylam zajeta i nie moglam myslec o o tym czy zadzwonic czy nie to bylo mi lepiej. nawet bylam troche dumna z siebie, ze potrafie sie nie odezwac do niego. na razie wypozyczylam sobie ksiazke diabel ubiera sie u prady i mam nadzieje ze mnie tak wciagnie ze przezyje bez niego pare godzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam tylko film, napisz czy książka dobra. Jak pisałam mi najtrudniej jest rano- otwieram oczy i muszę się zmusić do wstania, oraz wieczorem - te dwie chwile są najgorsze. Wtedy czuję się najbardziej samotna. W dzień wynajduję sobie zajęcia, żeby nie myślec i jakoś dzień zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas niestety kino zburzyli i buduja drugie wiec nie mam szans na zobaczenie filmu. wiem ze nieodzywanie byloby najlepsze ale nie umiem. kazdego dnia o nim mysle, wczoraj jak jechalam na studia to myslalam ze sie rozplacze w autobusie, wspominalam sobie wszystkie dobre chwile, bo tylko takie pamietam, i wiem ze chce z nim byc juz na zawsze, kocham go najbardziej na swiecie. i on mnie tez, jestem pewna, pomimo ze mowi ze nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś napisał \" pozwól miłości odejść, jeśli Cię kocha, sama wróci\" , to prawda mam nadzieję. Ja też nie umiem się nie odzywać, ale muszę. Nie możemy narzucać im siebie, żebrać o miłość, tak nie wolno. Trzeba znaleść zajęcie dla głowy i myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli jestescie dla siebie stworzeni............ to i tak bedziecie razem:) wiem to na wlasnym przykładzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam za was wszyskich kciuki, zebyscie znalezli swoje drugie polowki, i zebyscie byli szczesliwi na tym ziemskim padole...... tak jak ja jestem dzieki mojemu.... NAŻECZONEMU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×