Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość APOLINA

NO I NIECH NI KTÓRAŚ POWIE, ZE TO CHAMSTWO CIEŻARNYCH!

Polecane posty

Gość fgffhgfhg
ale tu malo tolerancji, nie wiem o co tyle krzyku... widze ze nie chodzi tu o to ze ciezarna chce za duzo, bo niby w tm stanie jej sie cos nalezy, ale niektorym jest jak sol w oku ze ktos moglby jej ustapic, albo przeposcic, bo ja beda wredna baba i nie przeposcze chocby sie zginala w pol, nie pomoge, bede udawala ze jej nie widze.... :( 😠 takie wlasnie jestescie (wiekszosc z was...) mam nadzieje ze na starosc zostaniecie tak samo "pokarane" i zebyscie sie nie zalily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINDZIA NL tak dla Twojej szanownej uwagi. primo. Napisałaś, że \"POdejrzewam ze mam lepiej od ciebie bo nie bede musiala sie wyzalac na forum na temat \"chamskich ludzi\" bo ajzda komunikacja miejska mi nie grozi.Dotyczy sie to tez kolejek\" A teraz wyżalasz się jak to Ci strasznie ciężarne przeszkadzają-Swoją drogą wyczuwam egocentryzm. duo? a duo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FGF...... z duza morda i duza dupa nigdzie sie nie zmiescisz.A to sie tyczy wiekszosci ciezarnych na tym forum.Z gory zakladaja ze do wszystkiego maja prawo i im sie nalezy.Wiec sie nie dziw ze ludzie staja okoniem.Ja bede mila jak ktos bedzie mily.Nie ubedzie mi przepuscic ciezarna w kolejce,ale jak poprosi a nie jak zjawi sie w postawie rozszczeniowej.Nie toleruje ze ktos jest lepszy,tylko dlatego ze ma wielki brzuch.To dla mnie nie tlumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam ten temat bo uderzyl mnie jego tytul.I az sie prosi zeby odpisac.To samo jest z \"prawa ciezarnych a chamstwo ludzi....\" Pytam sie do cholery jakie prawa????? Jakie chamstwo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okeccccccccccccc
kindzia z duza modra to tylko ty no tak jak ciezarna spojrzy na mnie blagalnym wzrokiem ukloni sie w pas to przepuszcze, zle zebym sama cos zaproponowala to nie, bo jestem wredna jejku nie chcialbym miec takiej jedzy za zone.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emkakemka
kindzia ty chyba w ciazy nigdy nie bylas, nie masz meza, bo matka nigdy by tak jadem nie plula jestes bardzo niemila osoba, wrecz wulgarna, czasem mam wrazenie za zazdroscisz kobietom tego pieknego stanu jakim jest ciaza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewreer
nie rozumiem co to mialo byc z duza morda i dupa? chodzi ci o dojscie do siebie po ciazy czy co? jezeli tak to pewnie nie jedna po ciazy wyglada lepiej niz ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINDZIA NL mało wiesz o życiu. Oczywiście, że ciężarne mają prawa tak samo jak każdy inny człowiek. Z tym, że w okresie ciąży zwiększają się jej te \"prawa\" a raczej przywileje. Tak samo jak , studentą, emerytą, rencistą itd. A te ustępowanie miejsca czy przepuszczanie w kolejkach to nie jest prawo a raczej szacunek i okazanie kultury wobec takowej kobiety. Jak widzisz kobietę z gipsem na nodze to pozwolisz jej stać? Raczej Nie. A co może powiesz nikt jej nie kazał łamać nogi i odwrócisz głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz ale ciezarnej nie bede blagac na kolanach zeby weszla przede mnie w kolejce.To chyba jej sprawa zeby nie stac dlugo.Od czego ma jezor?? Ciezko poprosic??? Uoglolnianie jest bardzo zle.Nie rozszmieszaj mnie.Bo jedyne ktore tu uogolniaja to wlasnie te panie w ciazy ktore wystepuja na tym forum. W ciazy nie bylam,i zastanawiam sie czy byc,jak mam byc taka hipokrytka i histerycza w jednym.Zazdroscic tego pieknego stanu??? Kiedys mi sie wydawalao ze to peekny stan.Ale na kazdym kroku uswiadamiacie ze ciaza to horror Dla waszej ciekawosci.mam meza,wow! ewreer Wiedziala bys co to znaczy z \"duza dupa i duza morda\" gdybys skonczyla przynajmniej 7 klas podstawowki.Wiec twoj komentarz jest wogole nie na miejscu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewreer
" Jak widzisz kobietę z gipsem na nodze to pozwolisz jej stać? Raczej Nie. A co może powiesz nikt jej nie kazał łamać nogi i odwrócisz głowę?" to jest styl myslenia kindzi :(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilabonga
Ty net-ar chyba nie masz nic konkretnego do roboty, skoro siedzisz calymi dniami na kafe :P Gdzie kolwiek wejde n jakis topik, to wszedzie widze twoje marne wypociny. Jak wnioskuje to jedyna twoja ambicja bylo zaciazenie i urodzenie dziecka, bo nie sadze abys miala na tyle duzo inteligencji zeby zrobic w zyciu cos bardziej konstruktywnego :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa sie rozbija o to ze prawie wszystkie ciezarne zmuszaja ludzi do robienia im przywilejow.Znasz takie przyslowie \"nic na sile\".Ludzie byli by bardziej przychylni gdyby mogli robic przysluge z dobrej woli,potrzeby serca a nie z zadania. Jedna powyzej pisze do mnie ze to moze ja powinnam poprosic ciezarna zeby stanela przede mna.To zakrawa na paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam tego nie czytałam całego ale mysle ze wszystko zostało powiedziane juz o ty w temacie o chamstwie i ciezarnych w podobnym temacie wiec po co to ponawiac ja skozystałam raz czy dwa z kasy pierszenstwa w ostatnim miesiacu bo wychodziłam z załozenia ze skoro mam siłe zapitalac 3 godziny po markecie to mam i siłe stac 10 minw kolejce a jak niemiała sił stac to maz stał ja szłam do auta.a pozatym to inywidualna sprawa kazdego czy ustapi czy nie a nie jakis nakaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okeccccccccccccc
od czego ma jezor, niech blaga nie? bo co ja wielka pani bede komus ustepowac a nie daj boze sama zapytac sie z grzecznosci czy nie chce wejsc przede mnie troche zrozumienia,kultury, zachwoujesz sie jak zgorzkniala panna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest styl myślenia mój, do kogo go porównasz Gucio mnie obchodzi. Kochanie a Ja mam przepraszam błagalnym głosem prosić Cię abyś łaskawie przepuściła mnie? Proszę nie załamuj mnie. Masz oczy? Widzisz, że za Tobą stoi kobieta w zaawansowanej ciąży, więc albo okazujesz krztynę kultury i przepuszczasz albo gówno Cię Ona obchodzi i stoisz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co
dziewczyny tej kindzi tlumaczycie,czytam was od poczatku tego topiku,ta kindzia to jakas chora kobieta biedny ten twoj maz !!!zycze ci pieknej starosci mimo wszystko,bedziesz dziewczyno potrzebowala duzo szczescia na starosc,do pozostalych dziewczyn(tych wrazliwych) nie zwracajcie uwagi na jej durne komentarze,nie warto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okeccccccccccccc
nikt nikogo nie zmusza do robienia przywilejow.... trezba w zyciu byc zyczliwym dla innych....a nie zgorzknialym i jadem pryskac w kazda strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarna nie moze zapytac z grzecznoscia??? widze ze twoje niedowartosciowanie wzrasta w zastraszajacym tempie NOE takich jak ty ze swieczka szukac.Bynajmniej nie na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle ze moze dla mnie to jest takie oczywiste bo ja przechodziłam ciaze super naprawde zero dolegliwosci opócz zgagi i lekkiego bólu pleców w ostatnim miesiacu moze jakbym wyła pół ciazy to bym podeszła do tego inaczej ale uwazam ze lepiej byc aktywnym niz plackiem lezec jak nie ma takich wskazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okeccccccccccccc
a ty nie mozesz ustapic? i pierwsza wykazac chec pomocy? no wlasnie takich jak wy to ze swieczka... :( , dobrze ze was jest tak malo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslac twoim tokiem to wychodzi na to ze mnie gowno obchodzi. Od tego ma buzie zeby poprosic.Nie pisalm blagac,poprosic.Znasz roznice tych dwoch slow??Chyba nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okeccccccccccccc
a ty znasz roznice miedzy byc grzeczna i mila, a opryskliwa i odpychajaca, bo chyba nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKCCC to ja jestem w ciazy czy inna kobieta??? Wiec chyba w jej interesie lezy zeby sobie ulzyc nie w moim. O mojego meza nie musicie sie martwic.Tlumacze mu wasze posty i chlop sie zalewa ze smiechu i bardzo zaluje ze nie moze wam odpisac. A dzieki wam naprawde z kazdym dniem wzrasta liczba osob ktore mozecie pocalowac w dupe.Bo ta droga daleko nie zajedziecie, ksiezniczki Ide wyprowadzic psa.On bogu dzieki nigdy nie bedzie w ciazy i zadal ode mnie spania na kanapie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×