Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

Wielce mi oddana Szefowa Aniołów jest jednocześnie wielce dla mnie tajemniczą osobą. Wprawdzie jak czytałem jej listy, nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że kogoś mi przypomina, natomiast ralacja jaką ze soba mamy nie daje podstaw, jak sądzę, do takiego o mnie pisania. Czy Twoje wielkie ;) oddanie, Aniele, jest na tyle wielkie, byś choć częściowo uchyliła zasłonę? Choćby ze względów praktycznych - nie znając swej zagorzałej wielbicielki nie będę mógł odwzajemnić jej uczuć, albo zwiedziony błędnymi domysłami skieruję je do innej osoby :D Twe wielkie oddanie będzie wtedy platonicznym oddaniem 😭 Póki co skonsternowany, ale może przyszły wielbiciel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomku36
Uparciuszek z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes niepoprawny , opuscilam ten topik alewidac wszedzie mozna wejsc w twoj krowi kolacz na tym internecie , wyglada na to ze tylko ze slabymi kobietami dajesz sobie i najlepiej cichutko cichutko rade , albos tylko mocny w gebie , wstydz sie ...jak w tym topiku ktory zlikwidowales po tym jak sie osmieszyles wysylajac mi twa fizjonomie z eros-propozycja, bylo ci troche wstyd jak cie przy ludziach odlarwilam nieprawdaz i widzisz co ci na tym ostatnim pisza cichutko ludzie znawco kobiet Temat: jak zucic na topiku kobiete na kolana, cichutka madroscia dojrzalego faceta 10:56 Cicho cichutko cichutenko Rzucam kobiety na topikach na kolana az sie zakochuja a potem, a potem decyduje co dalej 10:59 żóciłeś mnie na kolana 11:15 j....d..... no to jesteś kozak - nie ma co.... 11:45 qweq powtarzasz się, zieeeeeeew y, może tak zrozumie: poftazasz sie 12:16 A...aa a myslałam ze gorzej juz byc nie moze 12:26 pomszcze cie 12:27 no to rzoc mnie na kolana bo jakoś się jeszcze nie zakochałam 12:30 *kolia* co za samochwal jakbys to naprawde robil, to bylbys CICHO. 12:40 Ty sam sie rzuc ale z okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na całe szczęście moje marzenia sa spełnione :) więc nie będę należec do \"którejś\", ktorą uda się zauroczyć Cichutko.. \"spełnienie marzeń kobiety\" ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy, kobietko, nie jesteś zauroczonym Aniołem. Myślę, że lepiej bedzie, jak sprawcą zauroczeń będzie poczwórna kropka...całe pole jego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Znaczy, ze mam zycie poukładane i nikogo nie szukam ani 3 ani 4 kropek :). Chyba bywając tutaj nie trzeba koniecznie kogoś szukac prawda..??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę tylko zwrócić uwagę, ze ludzie tak łatwo oceniają, przypisują coś komuś... np Tobie czy innym.. Skąd maja tą pewność, bo ja takiej nie mam. Tworzy się jakiś topik i od razu wszyscy wiedza, ze ta właśnie osoba ukrywa sie pod tym nikiem.. Przecziez to co wkleiła JolkaS nie swiadczy, ze to pisał ten akurat konkretny cichutko, kazdy mogł to zrobic prawda? ech co mnie to w ogole obchodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście kobietko, że nie trzeba.. :) a nawet jak się szuka to też nie powiedziane że damy się oszukać czy zranić... ale pewnie tak też bywa... \"Większość z nas kocha z potrzeby kochania, a nie dlatego że znaleźliśmy kogoś godnego miłości.\" niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Evita.. przeciez nie zostawimy Ciebie z tymi wszystkimi podszywkami;), będziemy Ciebie wspierac :) jak się tylko da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie kobietko... szczerość to moja największa wada i zaleta zarazem, nie wiem co bardziej ;) Evito nie bój się, nie zostawię Cię, ten topik mimo wszystko mi się podoba :) może przyciągnie jakiegoś konkrtenego faceta ;) a najlepiej ze dwóch noe nie Evito ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz wybaczcie, obowiązki domowe... :) ale napewno tu zajrzę w między czasie :) trzymajcie się dziewczyny... hmm ... Cichutko... sobie poszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez obowiązki wzywaja, ale będę zagladać co jakiś czas.. az nie wybęde z domku.. zanotowalam: 1 wysoki 2 zbudowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na Anioła
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita L.
Z A K O C H A L E M S I E W E V I C I E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiłem duże pole do popisu klonikowi wielokropkowi, ale on to zlekceważył albo jest leniwy. Przestał robić mi reklamę i ruch w interesie słabnie...;) Anioł się wystraszył obowiązków ? \"bywając tutaj nie trzeba koniecznie kogoś szukac prawda..??\" - prawda, Kobieto, prawda, ale niektórzy tego nie pojmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×