Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda 30

Dlaczego faceci nie chcą miec dzieci

Polecane posty

Gość magda 30

Zastanawiam się dlaczego faceci nie chcą miec dzieci. Z czego to wynika z wygody, niedojrzałości lęku przed odpowiedzialnością a może braku odpowiedniej kobiety w ich zyciu. To że przyrost naturalny spada to głównie za sprawą facetów a nie kobiet ponieważ większość kobiet jednak chciałaby mieć dzieci ale niestety polscy mężczyźni myślą inaczej i mają jakąś dziwną awersję do ojcostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...mój bardzo chciał i chce kolejne. On był gotowy już trzy lata temu, ja nie. Zdecydowałam się dopiero w zeszłym roku. Teraz czeka na nastęne, choćby zaraz, ja znowu muszę trochę odczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie również to się nie sprawdza. To mój maz bardzo chciał mieć dziecko gdzie ja nie do końca byłam przekonana, ze ono ma być właśnie teraz. Teraz coś wspomina o drugim no ale ja jeszcze poczekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojjjjjj
moj maz tez chce, ale ja nie jestem gotowa. wiem ze bedzie d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym roku na studiach miałąm przedmot \"Demografia\" i bardzo dużo czasu poświęciliśmy na temat spadku przyrostu natrualnego w Polsce. Na grupie zajęciowej 90% to byli faceci i ... żaden z nich nie planował mieć więcej jak jednego dziecka, BROŃ BOŻE przed 30stką, a najlepiej wcale. Jak prowadząca ich pytałą dlaczego mężczyźni uciekają od idei posiadania dziecka, wszyscy zasłaniali się kiepską sytuacją finansową ( bo przecież nigdy nie wiadomo kiedy się prace straci, a dziecko wymaga ich zdaniem milionowych nakładów) i że nie można spobie tak po prostu wyjechać za granicę. No i stały motyw \" bo kariera, bo jak ją robić jak jest dziecko\"\" itd. Oczywiście to są opinie facetów ledwo po 20stce, ale myśle, że to mniej iwęcej pokazuje stosunek \"przeciętnego\" faceta w wieku studenckim, do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tez dupa
mój chce ja nie chce. Jestesmy parą ale nie małżenstwem i raczej chyba do ślubu nie dojdzie bo ja nie chce mieć dzieci za bardzo. Chyba ze w wyniku wypadku "przy pracy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolllllllllllla
taki mąż to nieambitna ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale świetny mąż i ojciec każdy w życiu wybiera co dla niego lepsze czy lepiej mieć męża co kupę forsy zarabia ale spędza z dziećmi statystyczne 8 minut dziennie i z żoną niewiele więcej a resztę czasu spędza w pracy albo tzw. spotkaniach w interesach gdzie flirtuje z biznesswomen popijając drinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolllllllllllla
bla bla bla lepszy robol który cały dzien spędza z dziećmi i przynosi 600zł ale priorytet hahahahah rozwalają mnie takie kobity co to biorą takie gówno bo dobrym ojcem jest hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nietolerancyjnej autorki
Dlaczego faceci nie chcą miec dzieci ? a co mnie to obchodzi? Mają prawo nie chcieć. Dla mnie to nie problem. Każdy może żyć jak chce i kij ci do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda 30
Dlaczego od razu nietolerancyjnej. Przeciez zadałam tylko pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu zaraz robol? Można też zarobić nie będąc biznesmenem nastawionym na karierę (co w praktyce oznacza, że bardziej lubi pracę niż swoją rodzinę) Jakby większość kobiet to akceptowała to nie byłoby na kafeterii tyle dziewczyn niezadowolonych z tego, że mężowie nie interesują się dziećmi i im nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż jest chyba wyjątkiem
bardzo chce! bardziej ode mnie! w swoim otoczeniu nie znam ani jednego faceta, który nie chciałby mieć dziecka!!!!!!!! Są w różnym wieku, o różnym wykształceniu itp Gdzie więc ci faceci, którzy nie chcą byc ojcami? :o Chętnie bym poznała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do nietolerancyjnej
ale jak kobieta nie chce, to od razu egoistka?! 😠 facet ma prawo nie chcieć, za to kobieta MUSI CHCIEĆ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda 30
Oj uwierz mi jest takich sporo. Z moich obserwacji wynika, że to raczej kobiety chca dzieck a faceta trzeba długo przekonywać. Niekiedy jednak nawet to przekonywanie nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapoznaj mnie z takim bo ja
dziecka nie chcę mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×