Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KTM

PROSTE WŁOSY NA ZAWSZE???

Polecane posty

Po wyprostowaniu wlosow prostownica mam proste i gladkie wlosy a gdy wyjde na dwor to zaczynaja sie z deka puszyc i zaczynaja mi sie troszke krecic,zwlaszcza koncowki ktore zaraz sie zawijaja.Co zrobc aby miec prosciutkie,gladkie wlosy az do umycia???Sa jakies specjalne odzywki itd ale jakos nie moge nigdzie znalezc.Czy ktos uzywal jedwabiu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmata Kicia ---> kup sobie porządną prostownicę a nie taką za 99 zł na Allegro a moge Ci obiecac, że żaden włos Ci sie nie odkręci :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łydka
Bardzo chciałabym mieć proste włosy .. lecz mam takie falowane a nawet czasami loczki .. Ostatnio dowiedziałam się że można zrobić trawłą fryzure o prostych włosach .. i mam zamiar to zrobić .. tylko to nawet może trwać około pół roku .. a ja też bym chciała mieć loczki .. a więc najpierw zrobie sobie trwałe proste .. a potem trwałe loczki (;; co o tym myślicie? (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllllena
bardzo chciałabym wyprostować włosy na dłuższy okres jednak niewiele o tym wiem !!! ile to kosztuje itp!!!!!!! pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciast/-
Ja mam proste włosy z natury i są bardzo podatne.Proste włosy są normalne , można z nich robić różne fryzurki.Jak zrobić kręcone włosy? JA KOCHAM SWOJE WŁOSY TAKIE JAKIE SĄ! Ale chcę sprawdzić jak by było mi w lokach.Nie piście , że zrobić trwałą na wałki na lokówkę itp.:) Może macie jakieś sprawdzone domowe sposoby niekoniecznie muszą być szybkie..Maseczki na włosy proste ,żeby się kręciły nie wiem coś w tym stylu i żeby się jak najdłużekj trzymały.Z góry dziękuje wam za wszystkie rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka225
ile to kosztuje i w jakich salonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez*
dziewczyny czy prostowanie rozjasnianych wlosow naprawde jest niemozliwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakak
A ja robię co mogę, żeby chociaż trochę sie kręciły.:) I jestem dziko zadowolona bo ostatnio mam takie ścięcie, że włos ma strukturę i robią się fale. Moczę je tylko po to, zeby te fale były. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez*
ja mam falowane i do tego puszace koszmar i jeszcze z tym prostowaniem taki problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia175
Ja też mam włosy takie-niajkie :D Są dwa sposoby: 1)polubić swoje włosy taki jakie natura Ci dała 2)prostownica w rękę i dawaj :) * *ja wybrałam tą drugą opcję :P hehe pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
kupicie biosilk rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie zauważyłam, że jest już taki temat mi chodzi dokładnie o końcówki, moje się strasznie wywijają na końcach i codziennie muszę je prostować ostatnio poszłam do fryzjera i obcięłam aż o 10 cm, gwarantował, że będą proste i co ? dalej się na końcach wywijają, więc po co aż tyle obcięłam ech:/ więc pytam czy można zrobić to na trwałe ? bardzo niszczą się włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizas
Eh, no ja też chciałam sobie trwale wyprostować, ale niestety nie mogę znaleźć żadnej oferty z gdańska. pytałam w większych salonach i lipa. więc muszę to sobie na razie darować. jakby ktoś znał jakiś salon z 3miasta to proszę o maila ; ) (ps tutaj możecie o tym poczytać http://www.zadurski.pl/uslugi_fryzjerskie.html)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizas
a mi ta stronka z filmikiem nie działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1988
... tak sobie czytam co napisałyście i brzmi to bardzo ciekawe :) moje włosy są... hmm :) ciężko stwierdzić :p sięgają jakieś 10 cm za ramiona, nie mogę powiedzieć ze sie kręcą, ale na zmianę, raz intensywnie a raz umiarkowanie falują pod wpływem wilgotności powietrza i deszczu oczywiście hehe jakiś czas temu udekorowalam ( :) ) je w pasemka a do ich zrobienia używa sie chyba jednak tego rozjaśniacza... (chyba ze sie mylę :p) nie są jakoś strasznie zniszczone ale super gładkie, nawilżone i zdrowiutkie też nie... bardzo chciałabym mieć proste włosy i jestem tego pewna w 100 procentach... mam dość "intensywnych" fal... może myślałabym inaczej gdybym miała gęste włosy, wtedy mogłabym je sobie jakoś modelować, bo gęste fajnie pofalowane i ułożone włosy bardzo mi sie podobają :) ale na "cienkich" włosach nie wygląda to za ciekawie a matka natura niestety mnie nimi nie obdarzyła i mam ich ograniczona ilość hehe :p taki zabieg upiększający pewnie by mi sie przydał ale nie wiem, czy to dobry pomysł, skoro mam ich tyle ile mam... nie chciałabym w wieku 19 lat pozostać, ze tak sie wyrażę- z niczym :/ poradźcie... help :P jakby co- któraś z was zna miejsce w poznaniu, gdzie zrobią taki zabieg profesjonalnie? (bo zakładam że nie w każdym salonie fryzjerskim pani fryzjer zna sie na rzeczy której być może nigdy wcześniej nie robiła) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec proste wlosy
witam wszystkich... też słyszałam o chemicznym prostowaniu włosów na jakiś czas ale chciałabym dowiedziec sie jeszcze ile to bedzie kosztowac jesli ktos ma wlosy sredniej długosci, czy to bardzo niszczy i czy napewno beda proste a nie po miesiacu znow beznadziejn, czy można to zrobić gdzies w okolicach Wrocławia ?? Moje włosy nie są ani proste ani kręcone, okropnie sie falują, wywijają na wszystkie strony. Prostuje je kilka razy dziennie ale to nic nie daje. Wystarczy że wyjde z domu na wilgotne powietrze i mam na glowie niewiadomo co !! masakra to jest okropne nienawdzie tych kłaków! ;/ ble moze ktoś mi pomoże?? :) potrzebuje tych informacji bo bardzo zalezy mi na prostych włoskach :) hi pap :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cypcia
ja chce proste włosy , ,, dlaczego kiedys miałam w miare proste a teraz kreca sie jak na cip*ce (hhehhe) co ja mam robic :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
zrobiłam trwałe prostowanie, bo już miałam dość prostownicy. Zapłaciłam 230 zł z obcięciem. starczyło tak na pobnad dwa miesiące. Byłam bardzo zadowolona, ale nie mam kasy by znowu powtórzyć, ale i tak jest lepiej niż było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podkrecona
Czesc dziewczyny!! :) Od dluzszego czsasu prostuje wlosy ale niestety kiedy wychodze z domu od razu sie podkrecaja.:( Macie moze jakies sposoby na to aby byly proste przez caly dzien??? Prosze pomozcie!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze znasz
a czy po prostowaniu wlosy bez problemu pozniej wracaja do swojej wczesniejszej kondycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszeeee pomóżcie!!! ;( Jakiś miesiąc temu zrobiłam sobie trwałą kręconą i problem w tym że ja już jej nie chce. Co prawda jeszcze nie jest tak źle ale wiem że nie będą już tak bardzo proste jak dawniej. No i poza tym będą strasznie poniszczone. Co ja mam zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia.Katowice
Witam. Poczytałam trochę o tym prostowaniu. Ja mam straszne włoski! Ni to kręcone ni proste.. puszą się!!!! Więc albo je prostuję.. albo używam pianki i bardziej kręcę :)) Prostowanie jest dobre w moim wypadku na lato, bo w taką pogodę jak teraz to one nie wytrzymują długo ;( niestety. CO myślicie o produkcie "Silk Strate" 300 ml kosztuje 39zł. Czy ktoś tego używał? Jak tak to czy to pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktoria92
moim marzeniem to proste włosy.. mam na ich punkcie obsesje.. juz nie wiem co robic zeby je wyprostowac.. mam dobra prostownice ale co z tego jezeli wyjde na dwór gdy jest wilgotne powietrze i końcówki juz szaleją :/ tragedia..a napewno nie bede trwale prostowac bo nie mam na to kasy. macie jakies rady zeby chcoiaz troche je podprostowac? apopro to kiedys miałam proawie proste ale jak zaczelam prostowac całkiem to mi bardziej powykrecały i teraz jest tragedia. z góry dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktoria92
jeszcze zapomniałam dodac że koncowki są strasznie zniszczone i włosy mi nie rosną a chce dłuższe! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rob nic
wazne jest tez obciecie, drogie panie. Ja mam krecone wlosy. Za pierwszym razem fryzjer je tak obcial, zeby mi sie ladnie krecily. I tak bylo. Za drugim zazyczylam sobie ciecie do prostych wlosow. I faaktycznie mam mniejsze loki. Oczywiscie prostownica jest konieczna, ale i tak efekt niezly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam krecone wlosy tak mniej wiecej do ramion .Bardzo chcialabym miec proste wlosy ale nawet prostowniaca i odzywka na nie nie dziala ;p Chialabym zrobic sobie trwala ale slyszalam ze ona nie dziala na wszystkie wlosy i moga sie skrecic juz po kilku godzinach Czy to prawda ? Co mam robic ? Prosze o odpowiedz jak najszybciej:p Bo ostatnio scielam włosy i mam grzywkę i nie uklada mi sie najlepiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam krecone wlosy tak mniej wiecej do ramion .Bardzo chcialabym miec proste wlosy ale nawet prostowniaca i odzywka na nie nie dziala ;p Chialabym zrobic sobie trwala ale slyszalam ze ona nie dziala na wszystkie wlosy i moga sie skrecic juz po kilku godzinach:/ Czy to prawda ? Co mam robic ? Prosze o odpowiedz jak najszybciej:p Bo ostatnio scielam wlosy i mam grzywke i nie uklada mi sie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenia
helo:) ja od zawsze chciałam mieć proste włosy i walczyłam z nimi ile mogłam a że trochę ich mam to często przegrywałam:) dwa lata temu pierwszy raz trwale wyprostowałam włosy i to była najlepsza decyzja mojego życia:)))) wydałam prostownice i tylko myję i suszę, nic więcej!!! i sa proste!!! kosztowało fortunę ale tyle ile wydawałam na fryzjera to zwróciło mi się po pół roku:)) no i mam radość z długich włosów:) co prawda na początku one całkowicie przylegają do głowy i jak ktoś by chciał żeby trochę od czaszki odstawały to musi poczekać z 2 tyg aż odrosną ale warto! żadna wilgoć ich nie rusza a w wakacje to pełen luz:) ja prostowałam we Wrocławiu w salonie Unique 2 razy w styczniu idę trzeci raz zrobić odrosty po roku. Jeden minus oprócz ceny to to że nie można na rozjaśniane włosy i od dawna mam ten sam kolor:P słyszałam o tym prostowaniu jedwabiem firmy farouk ale nie wiem na ile to się sprawdza?? jakby ktoś coś wiedział to proszę o info:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o info jakby ktos wiedzial gdzie mozna wykonac taki zabieg w Bydgoszczy...:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksanaaa
hej, ja prostowalam trwale wlosy produktami Farouka i... efekt jest super.Wlosy nie pusza sie na wilgoci, po umyciu sa prosciutkie, w ogole nie uzywam juz prostownicy. Wiadomo ze odrosty nie sa prose, ale jak ma sie dlugie wlosy to sie rozposowywuja pod wlasnym ciezarem( tak jest w moim przypadku). Prostowalam w wawrszawie, na Grzybowskiej u pani Agnieszki , za dlugie wlosy trzeba zaplacic ok 400 zl. Goraco polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×