Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KTM

PROSTE WŁOSY NA ZAWSZE???

Polecane posty

Gość jom
Jedwab 'kręcona kiciu' stosuje sie przed prostowniem! Ma on następujące po pierwsze mniej sie kreca włosy a po drugie po umyciu nie masz takiego puchu! ja co prawda nie polecam bo jest droga a tylko troszeczke pomaga no ale jak chcecie! A JESLI MAM szczerze powiedziec to to trwałe prostowanie nie jest rewlacyjne bo i tak włosy s zniszcone i wogule! KIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenia
2 tygodnie temu prostowałam włosy chemicznie trzeci raz i jest rewelacyjnie!!!! włosy przed prostowaniem miałam suche,szorstkie i "sianowate" a teraz są miłe w dotyku, proste cały czas bez układania i może byc kompletna wilgoć a one są prościutkie!!! Jak ktoś nie prostował nigdy chemicznie i to porządnymi kosmetykami to niech się nie wypowiada:P raz się idzie i z głowy a nie torutuje się codziennie prostownicą to ma dopiero wysuszone włosy! ja przeszłam przez wszystkie specyfiki do prostowania, od 10 lat z tym walczę i wiem jakie to wszystko upierdliwe!! Prostowałam kosmetykami Goldwella dwa razy i włosy były rewelacyjne ale jest najdroższy zabieg z oferowanych. teraz zrobiłam Farouk'iem bo jest znacznie tańszy i też jestem zadowolona:)) choć po Golldwellu włosy były bardziej "śliskie" i dosłownie przelewały się przez dłonie;)) Pozdrawiam wszystkich walczących z zakręconymi włosami:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shafe
O lool. Przeczytałam wszystko i teraz jestem pewna, że chce wyprostować swoje beznadziejne loki :/ :) Ktoś wcześniej napisał, że zanim prostował włosy prostownicą miał bardziej proste. Zgadzam się!! Ja mam tak samo. Obecnie mam 14 lat. Walczę z tym aby mieć proste włosy, ale i tak to nic nie daje. Dojrzewam i muszę myć włosy często (myje co 2 dni). I co 2 dni je prostuje! To jest istny koszmar. Żeby mieć w miarę proste muszę poświęcić minimum 30 min.! I tak, jak wyjdę na wilgotne powietrze mój wysiłek idzie na marne. Strasznie narzekam, bo również niszczą mi się włosy. Byłam u fryzjerki 3 tyg. temu, podcięłam "spalone" koncówki, a teraz znowu są takie same!! Jednym słowem - siano! :/ Tylko mam kilka problemów. Pierwszy - mama. Wspomniałam jej o tym, ale nie powiedziałam, że chciałabym wykonać ten zabieg. Z jej reakcji wywnioskowałam, że nie jest zbytnio zachwycona. Jak mam ją namówić? To dla mnie bardzo ważne! Druga sprawa to taka, że to strasznie dużo kosztuję. Czy cena zależy od tego jakiego produktu się używa (jeśli tak to jaki preparat jest dobry i mało kosztuję?) aby wyprosować włosy na stałe czy zależy to od fryzjerki? Trzecie pytanie - Czy zna ktoś jakiś salon fryzjeski w Płocku? I czy to naprawdę prostuję włosy na długi okres (mniej więcej pół roku)? Próbowałam zaakceptować moje włosy takie, jakie są, ale nie potrafię :( Gdyby jeszcze były jak sprężynki mogłabym się do nich przyzywczaić, ale moje "sianko" wykręca się na wszystkie strony i nawet jeśli je zwiąże nie wygląda to ładnie :( Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilocza
jest to taki sam system jak trwala tylko ze to prostuje.wlosy sa zniszczone tak samo jak po trwalej nie mozna tego robic na wlosy rozjasniane.ja robilam w salonie loreala.nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkabm
ja robilam to w salonie goldwell i powiem ze jestem zadowolona, juz dwa razy to robilam, za pierwszym razem zaplacilam 700 a za odrosty 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkabm
dodam jeszcze ze idac spac z mokrą głowa, nie budzę sie rano z żadna szopą, mam prosciutkie włosy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojjjlkl
w Bobowej u fryzjerki byłam i mam prościutkie włosy na zawsze i juz mi sie nie kręca wogole polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagaa94
Hej Wam ; ) Przeczytałam to wszystko i teraz sama nie wiem co mam z moimi wlosami zrobic .. prostuje już od 1,5 h . Moje wlosy sa strasznie zniszczone a koncowki to jest wogole kosmos :/ . Nie moge ich podciąc bo mi bardzo wolno rosną i wtedy po jakims czasie bylo by jeszcze gorzej . Zastanawiam się czy jesli zrobilabym ten zabieg na tak bardzo poniszczonych wlosach to nie bylyby one jeszcze bardziej zniszczone i czy wogole by to cos dalo.. boje sie ryzykowac ... teraz mecze sie z prostownicą 1,2 razy dziennie :( a wlosy musze myc codziennie .. co o tym sądzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina*
Słuchajcie ja pytałam się o trwałą prostą... i fryzjerka powiedziała mi, że to nic nie robi tylko niszczy włosy...krótko mówiąc odradzała mi.. pozdrawiam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina*
ej....Mariolabm, naprawdę masz włosy super...? nie zniszczone...? gładkie...? nawet nie muszisz suszyć..? odpowiedz;] albo ktoś inny niech się wypowie...bo ja się waham właśnie...i nie wiem gdzie jest ten salon dobry...?? proszę odpowiedzcie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti214
Ja również odradzam robienie trwałej aby wyprostować włosy.Sama to zrobiłam tak pół roku temu,praktycznie nic nie daje i naprawde niszczy włosy.Naprawde nie polecam.Chyba że masz swoje włosy bardzo mocne,lśniące i zdrowe wtedy możesz sie zdecydować.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item347556381_trwala_prostujaca_proste_wlosy_az_3_miesiace.html tu znalazłam na allegro preparat do tej trwałej ale nie próbowałam go ale pytałam dziewczyn które go kupiły na allegro i mówily zgodnie wszystkie że są zadowolone jeśli ktoś nie chce mieć super prostych to można to zrobić samemu tzn mama siostra koleżanka napewno nie będzie to tak profesjonalnie jak w salonie ale napewno taniej ja tez sie kiedys nad tym zastanawiałam ale jakos tak narazie zostałam przy prostowanicy ale po pzeczytaniu tego co piszecie to chyba jednak sie skusze napewno to niszczy włosy jak normalna trwała ale pracowałam w kilku salonach fryzjerskich i normalna trwała aż tak bardzo nie niszczy włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiex
Wow, nie sądziłam, że na allegro można takie cudo kupić. Ciekawa jestem czy to naprawdę działa i czy nie niszczy gorzej włosów niż jak bym miała to robić w salonie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilenka
e wrześniu robiłam trwałe prostowanie w salonie Loreal profrssionel w gdasku w madisonie. fryzjerka obcieła mi włosy na wysokosci brody bo stwierdzila ze mam za długie wlosy jak na takie prostowanie (prawdopodobnie nie chciala zuzywac dwoch opakowan produktu) mam bardzo krecone wlosy i mega siano, po tym prostowaniu dalej były strasznie puszace ale sie nie krecily najwyzej podwijały, efekt trzymał sie ok 3 miesiące, ale i tak musialam uzywac mocno nawilzajace i wygladzajace szampony i pełno odzywek. z efektu nie bylam specjalnie zadowolona ale teraz po pol roku jestem zalamana moimi wlosami!!! siano siano siano przepalone i nadaja sie tylko do obcięcia ;( kompletnie nie wiem co mam z nimi zrobic. teraz nawet jak je umyje szmponek wygladzajacym, klade odzywke do splukiwania, czasem maske, potem odzywnke bez splukiwania i spray do zniszczonych wlosow i jeszcze mleczko wygladzajace, wyprostuje wlosy prostownica i wygladaja jakbym je nad piecem trzymala jak pióra. TRAGEDIA ;( ...ŻAŁUJE ZE JE PROSTOWLAM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia1234
Ja miałam wyprostowane zapłaciłam 80zł i po tygodniu czasu się pokręciły więcej nie prostuje bo to szkoda kasy nie wiem może za słabe kosmetyki fryzjer mi dał nie prostuje włosów bo szkoda od tego jeszcze gorszom szope się ma pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwuska112
hej dziewczyny ja mam podobny problem otórz kilka miesięcy temu miałam prościudkie włosy,a potem naleciało mnie na cieniowanie włosów i z tym jest problem ponieważ jak już sobie je pocieniowałam to zaczęły mi się lekko podwijać końcówki,czy jest szansa na to że jeśli sobie te włosy zapuszcze a potem troche obetne na prosto to końcówki nie będą mi sie zawijać moze nie idealnie ale czy będzie jakaś różnica, przypominam ze przed cieniowaniem miałam prościutkie włosy,Żałuje teraz tego jak nie wiem co, denerwują mnie te zawijasy..Prosze powiedzcie mi coś na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c4rr3r4
Laski wszystko zalezy od tego czy dbacie o wlosy nawet przy prostownicy gdy sie uzywa odzywek masek itp wlosy sa zdrowe - sama prostowalam 4 lata wlosy teraz od dluzszego czasu mam trwala prostujaca , moja fryzjerka robi na jakies francuskiej firmie , wlosy mam dlugosci za lopatki obecnie , szybko wlosy mi rosna a trwala styka gdzies na 3.5 miesiaca , ja po znajomosci robie trwala za 250 zl fryzjerka ogolnie taka droga nie ejst a od nromalnych klientow bierze 300zl wiec to chyba zalezy od marki srodkow do prostowania , a i z tego co mi mowila nie pzowolcie robic wlosow na deskach czy tekturze , fryzjerzy powinni prostowac na takich jakby kolnierzahh/pelerynach plastikowych robic trwala:D a wy starajcie sie jak namniej oddychac zeby sobie fali dunaju nie zrobic na wysokosci szyji:D Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjer
Powiem tak od tego włosy djaboliczne sie niszcza i po co se prostowac ładne ma sie takie jakie sa....ja jednak mam proste ale se krece własnie tym sposobem co napisałam w kafeteria loki nie niszczy włosy ani nic........POZDRAWIAM:FRYZJER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzywka19
Heh.. Deszcz, śnieg, nawet mgła, ogólnie wilgoć- to po prostu koszmar dla włosów.. Dzisiaj rano wykąpałam się i jak zawsze po umyciu włosów wysuszyłam jedynie grzywkę, żeby ją wyprostować, bo resztę włosów zostawiam zakręcone, pofalowane- zależy jak im odbije.. Chciałabym dowiedzieć się, czy zabieg trwałego prostowania można wykonać jedynie na grzywce, czy konieczne jest prostowanie wszystkich włosów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babirenka
a czy wiecie gdzie we wrocławiu można sobie zrobic taki zabieg? i za ile na długie włoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia17
moje naturalne włosy są krecone... kiedy wyprostuje są proste ale spuszone... długo prostująć napewmo się zniszczą.. co zrobić żeby moje włosy były proste na dłużej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorina
Do Fenii:) razem z siostrą chcemy sie zdecydować na prostowanie w tym salonie który polecasz. Mamy kilka pytań. Czy mogłabyś sie skontaktowac sie z nami przez maila? z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha7777
stanowczo odradzam, a przynajmniej jak ktoś ma farbowane włosy, fryzjerka zapewnieała nie, że włosy farbowane też moża, że to są inne płyny takie specjalne do farbowanych.... masakra, moje włosy teraz to porażka, gdybym mogła cofnąc czas to bym sie w zyciu nie zdecydowała, mam włosy tak zniszczone, jak lalka, takie siano, proste sa ale i tak nie idealnie, ale co z tego jak zniszczone okropnie, najchętniej na łyso bym się ogoliła, aaaaaaaa....... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśśka
hej wszystkim . ja tez mam strasznie kręcone włosy. ;/ myślę o zabiegu trwałej prostej, ale czy nie jestem za młoda? mam dopiero 14 lat.. słyszalam takie o suszarkach prosatujących, ale nie są one zbyt tanie ( ok. 300 zł ) . prostownice też tyle kosztują, a wiem, że jak wyprostuję i pada desscz to kaput. ;/ znowu zrobią mi się loki.;/ czy wie ktos czy w Augustowie są takie zabiegi wykonywane (prosta trwała ) i ile mogą kosztowac? dzieki z góry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodcharlotte
Dziwne jesteście...ja mam włosy proste i długie a chciałabym mieć kęcone. Nie lepiej zainwestować w jakieś kosmetyki które podkreślą i upiększą wasze skręty czy loki?? Prostowanie nieszczy włosy a chyba lepiej mieć pokręcone i zrowe a nie proste i poszarpane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixia
nie macie zielonego pojęcia o chemicznym prostowaniu włosow,jeśli ten zabieg wykona wyspecjalizowana fryzjerka na bardzo dobrym produkcie i poświęci się tylko tej usłudze,nie ma możliwości, aby włosy były pofalowane lub skręcone. ja wykonuję ten zabieg u siebie w salonie fryzjerskim i mam 100% gwarancji na jakość wykonanej usługi,warunek! dobra pielęgnacja w warunkach domowych a dlaczego? dlatego,ponieważ jest to zabieg o wiele intensywniejszy od trwałej,i wymaga szczególnej ochrony:) Efekt jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roooxii
Hej kochane. mam pytanie,otóż we wtorek idę do fryzjera robić sobie balejaż prawodpodobnie coś z blondem . moje włosy to jasny brąz, chcę zrobić tak,że balejaż a pod spodem zostawić swoje lub jakiś ciemniejszy dać . i tu pojawia się moje pytanie CZY TAKI ZABIEG TRWAŁEJ PROSTUJĄCEJ MOŻE BYĆ WYKONANY na tym rozjaśnianym balejażu. proszę o odpowiedź. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c4rr3r4
Nie mozna farbowac wlosow razem z zabiegiem trwalej prostujacej, w ogole przy zadnej trwalej nie mozna farbowac , trwala sciagnie ci kolor o ile juz masz farbowane a po trwalej najszybciej mozna jakiekolwiek farbowanie robic dopiero po okolo 2 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roooxii
i faktycznie ściągnie ten kolor ? wiesz to z własnego doświadczenia czy tak przypuszczasz ? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×