Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KTM

PROSTE WŁOSY NA ZAWSZE???

Polecane posty

Gość c4rr3r4
No raz ze ci sciagnie kolor chemia na bank , wiem na wlasnym przykladzie ze trwala sciagnela mi kolor nakladany 2 tygodnie przed robieniem trwalej , a dwa ze trwala prostuja to juz straszne obciazenie wlosow i niszczenie lepiej nie stosowac jej razem z farbowaniem , a nawet jesli nie wiem czy chemia ci zlapie dobrze przez farbowanie , zeby trwala dobrze zlapala nie mozesz nawet myc po niej wlosow przez 3-4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roooxii
to może lepiej zrobić tą trwałą po ok. miesiącu ? jak sądzisz ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Dzwoniłam dziś do tego salonu we Wrocławiu w którym robiła forumowiczka i załamałam się ceną :/ na moich włosach opadających lekko na ramiona zapłacę 1200- 1400 zł :/ W innym salonie jest za 500 zł ale to na kosmetykach Welli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ... kawalek przeczytalam ... :P ja miesiac temu wyprostowalam wlosy :D na stale .. czyli sa proste :D oczywiscie te co odrastaja nie sa proste chyba logiczne :P wlosy sa zajebiste, normalnie pozbylam sie moich glupich , koszmarnych farfocli na glowie :P wlosy sa sypkie i delikatne i wcale nie sa spalone czy jakies poniszczone odradzam tylko tym co maja rzadkie wlosy ... bo ja buszu na glowie mam teraz polowe mniej wlosow :D jestem baaaardzo zadowolona :D ta metoda nie ma nazwy , to jest poprostu prostowanie na stale .. zaplacilam 450 zl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa jeszcze cos .. nie wiem czy to bylo robione trwala czy co odwrotna ...raczej nie ..ale z tego co pamietam to do trwalej jest plyn i smierdzi jak djabli .. ja mialam na glowie krem i wcale nie smierdzial wlosy prostowane prostownica sa plaskie a wlos po stalym prostowaniu zostaje okragly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
A jakimi produktami prostowano Ci te włosy? tzn jakiej firmy? W jakim salonie? I jak długie masz włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zwyklym zakladzie fryzjerskim na podlasiu ... wlosy mam do lopatek krem byl firmy loreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Ale miałaś puszyste włosy? Masz gęste? bo cena zależy też od tego. Chciałabym jeszcze wiedzieć czy włosy po tym prostowaniu kremem loreal są stale proste? czy wilgoć nic im nie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelaopala
Witam! Moje włosy są dość kręcone kiedy je umyje i nie zwiaze;/;/kiedy zwiaze sa juz mniej pokrecone:) juz od dłuzszego czasu zastanawiam sie nad trwalym prostowaniem.Chociaż bardzo sie boje czy mi odrosną i czy mi nie wypadna. Bardzo bym poprosiła żeby mi odpowiedzal specjalista. Z góry dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Byłam u fryzjerek i panie powiedziały mi ,że mam zbyt zniszczone i wysuszone :( Mam czekac pół roku i ich nie prostowac przez ten czas. Powiedziały mi też że po tym prostowaniu to muszą obciąć ok 6 cm włosów i jak są długie to praktycznie nie ma różnicy ,ale skoro ja mam do ramion to będą krótkie więc przez ten czas muszę zapuścić je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayka
hej dziewczyny!temat idealny dla mnie bo ja też od zawsze marzyłam o prostych włosach a prostownica to mój przyjaciel:) 2 latka temu miałam trwałe prostowanie włosów kosmetykami Loreala i efekt był zajebisty utrzymał się pół roku!!!!ale muszę zaznaczyć że jeszcze wtedy moje włosy były naturalne i w dobrej kondycji...drugie prostowanie w tym samym salonie i tymi samymi kosmetykami to juz była totalna porażka-żadnego efektu:(((więc ogólnie mam mieszane uczucia...napiszcie proszę gdzie robią to trwałe prostowanie kosmetykami farouka i goldwella we wrocku???wielkie dzięki i powodzenia w walce z niesfornymi kędziorami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattalia085
ja mam falowane włosy a najbardziej na koncówkach. moze to troche dziwnie zabrzmi ale prostuje wlosy żelaskiem. trzymaja sie około 2 dni a nawet niekiedy dłuzej (zalezy od tego kto ma jakie włosy) naprawde polecam.. proste włosy trzymaja sie dłuzej i o wiele szybciej sie prostuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Ja obdzwoniłam chyba wszystkie większe salony we Wrocławiu i najtaniej jest w salonie Ines. Dziewczyny które tam robią trwałe prostowanie były tez najbardziej konkretne przez telefon same wszystko mi powiedziały i gdy przyszłam na konsultacje ( darmową ) to powiedziały ze mam zbyt zniszczone i kazały poczekac z pół roku i przez ten czas nie prostować prostownicą. One robią na kosmetykach Goldwela.Za włosy opadające za ramiona płaci się tam 700 zł ,a ceny we Wrocławiu były bardzo zróżnicowane bo w jednym salonie chcieli ode mnie 1400 zł. Po Goldwelu włosy są na stałe proste ,trzeba tylko odrosty zrobić, a w tym salonie Ines dziewczyny powiedziały mi ,że przy moich włosach to nawet po roku moge je zrobić. ayka jak będziesz prostowała w którymś z salonów we Wrocławiu to daj mi znać na mój adres mailowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayka
Sorina dzięki wielkie za info:))kurcze kusi mnie ogromnie to prostowanie, ale myslę że zdecyduję się na to po nowym roku bo tymczasowo z moich naturalnie ciemnych włosów zafundowałam sobie ciemny blondzik:)no a na rozjaśniane włosy nie ma co robić prostowania bo są zbyt zniszczone:((ale jeśli w końcu się zdecyduję na bank dam Ci znac!pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Kurcze to chyba będziesz dłużej musiała czekać. Ja się męczę już miesiąc w kręconych :( mi te pół roku wychodzi jakoś w lutym ale pojadę do nich chyba w styczniu, zobaczę jak będą mi rosły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam sposub jak można pofalować włosy wystarczrczy przed pujściem spać umyć głowę i zrobić warkocza (na mokre włosy) i rano będo pokręcone włosy ale nie tak jak z walków czy z lokowki. Ale ja mam inny problem poniewarz mam fale na włosach a ja chcę MIEĆ PROSTE JAK MAM TO ZROBIĆ oprucz prostowania bo za pare dni znów mam kręcone?? jak by ktoś wiedzial to niech napisze plic. Z góry dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllcialcialcia
No i co z tego że proste?? Będą proste a będą się dalej puszyć więc będzie hełm na głowie. Itak trzeba będzie używać prostownicy żeby zlikwidowac puszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllcialcialcia
To do autorki topiku było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce proste
a wiecie jak się nazywają te kosmetyki do prostowania? można je gdzieś kupic i ile kosztują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Dalczego niektóre osoby które tu wchodza nie przeczytają wszystkich postów? Nie ma tego aż tak dużo . Wcześneij wszystko pisze. Kosmetyli są Farouka i Goldwela ( nie chce mi się sprawdzać jak to się dokładnie pisze) W salonie fryzjerskim przy prostowaniu są dwj fryzjerzy i to trwa ok 5 h więc ja bym się nie zdecydowała na prostowanie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste wlosy
dla tych co chca sie pozbyć puchu na włosach, jest taki zabieg X-Tenso krem ktory nawilża włosy, wygładza je i prostuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudości
Słyszałam że na pół roku kosztuje to ok. 300zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Jakbyś przeczytała wcześniejsze posty to byś wiedziała ile to kosztuje i jak często to się robi. Przepraszam ale denerwują mnie osoby które piszą tu np o tym że przeciez po prostownicy są proste albo takie co piszą że kręcone też są ładne :/ Tu się pisze o trwałym prostowaniu! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animowa
Hey;* mialam straszne problemy z wlosami mam 13 lat a prostowalam od 10 chyba ;D ale niedawno przeprowadzilam sie do anglii i tu o dziwoo jak wyprostuje i ide na dwor moze padac i moze byc najgorsza pogoda a moje wlosy sa w idealnym stanie ,, jestem zadowolona bardzo bo w polsce strasznie mi sie skrecaly gdy wyszlam na dwor;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animowa
to jeszcze ja mam znajoma fryzjerke w anglii i co do prostowania na jakis czas... powiedziala ze po tym zabiegu i tak nie beda wlosy proste tylko poprostu mniej krecone i kosztuje to tu 80funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
Bo zależy o jakim zabiegu jest mowa :/ są zabiegi rozprostowujące i takie które prostują na stałe. To o czym mówisz to pewnie te zabieg rozprostowujący wiec on nic tak naprawdę nie daje i dlatego to kosztuje 80 funtów czyli jakieś 400 zł Stałe prostowanie kosztuje u nas minimum 700 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c4rr3r4
700zl??:o ja robie 3 razy taniej normalna trwala prostujaca i przy moich wlosach mam spokoj na okolo 4 miesiace myje susze i po robocie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
I co masz idealnie gładkie i śliskie włosy??? Ja też robiłąm kiedyś takie rozprostowywanie i to było do niczego. Włosy nie były wcale proste. Prostowanie na suszarkę to żadne prostowanie. Włosy po tych zabiegach Goldwella są idealnie proste jakbyś się z takimi urodziła idziesz na basen wychodzisz z wody schną ci nawet same i są idealnie gładkie. I te włosy któe raz były zrobione są już takie tylko odrosty trzeba robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati82
jak nazywa sie ten szampon prostujacy wlosy? ale nie nivea , lecz jako marion? Gdzies na forum dziewczyny pisaly o nim ze dziala.Tylko nazwe dokladnie bym chciala wiedzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×